Editörler : E.Kayı Han
23 Ekim 2016 06:26

Dini Forum Ateistlerin İslama Küfür mekanı haline gelmemeli..

Dini forumdakı başlıkların yüzde 99.9 u ateitlerin, islam düşmalarının islama , müslğmanlara , müslğmanların kutsallarına hakaret küfür etmek için açtıgı başlıklarla dolu... buna biri dur demelidir... başlıgı açanlarda degişik rumuzlarla giren aynı şahışlar...

kaptan4602
Daire Başkanı
23 Ekim 2016 19:49

bir tane ateist 20 tane rumuza dini forunlarda hem başlık açıyor hem kendi yazıyor. amaç isama saldırmaktır. editörler gereğini yapmalı...

Vasıf.Vakıf
Yasaklı
23 Ekim 2016 20:33

Hemen herkesi ateist yaptın, çıktın Ya Hacı!.. Utan!

spotter
Kapalı
23 Ekim 2016 21:04

Başlık sahibi arkadaşın yazdıklarına katılıyorum. Bende bu aralar böyle bir başlık açmayı düşünüyordum. İsabet olmuş.

AtıfBehlül
Yasaklı
23 Ekim 2016 21:12

Türkiye'nin % 99 kadar Müslümandır, Ya Hacılar?.. Kafir olmaya özenilmemelidir.

AtıfBehlül
Yasaklı
23 Ekim 2016 21:21

Allah bilir ya, böyle başlıkları açanlar ne namaz kılıyorlardır, ne de oruç tutuyorlardır?. Ama sıra dine gelince dindar kesilirler ve atıp tutarlar.

AtıfBehlül
Yasaklı
23 Ekim 2016 21:22

Dine küfredilir mi ya?.. İddianızı ispat etsenize?.. Burada tek bir tane küfür yok? Sizi gidi, sizi?

drayf
Genel Müdür
23 Ekim 2016 21:44

Kaptan kardeşim... Bunlar dünya döndüğü sürece susmayacak.. Ancak ve ancak Hidayet olunmazlarsa ölümle sonsuz susacaklar..

Cenabı Hak zıtları bir arada Cem etmiştir Hayır ve şer iyi ve kötü güzel ve çirkinküfür ve iman gibi... Bizde Burdaki kişilerin paylaştıklarına bakarak iman gibi bir nimetin nasıl sonsuz bir ikram olduğunuanlıyoruz..

Peki diğer açıdan bizim söyle dememiz iktiza ediyor Bu zehrini yayan zalimler zalimliklerine dava ederken bizim elimizde sonsuz bir güneş ve güneşler varken ne kadar dava etmeli?

Onların davam dediği sonsuz hurafelere biz sonsuz delillerle ne kadar davam demeli.. Sizi ALLAH katında değerli kılan nedir? Namaz kıldın kendine oruç tuttun yine kendine... ALLAH için ne yaptın? Hakikat çok açıktır kardeşim.. İştE bizler hakikatın sesi olmalıyız kendimiz için değil ALLAH için yapmalıyız... Ve Burdaki yazılanlar bizim için kamçı olmalı Şeytan bile bize hizmet ederken uşaklarıda elbette hizmet eder.. Ilim yolunda bize gayret verir şevk verir vesselam..

Jalefree
Aday Memur
23 Ekim 2016 22:05

Bu formda Her dini konuya zıplayan kişinin dengesiz olduğu belli. Ama güzel Dinimizi bilmeyen,inanmayan, düşman olan kişilerin hakaretleri hiç hoş değil.

kaptan4602
Daire Başkanı
23 Ekim 2016 23:25

başlıklara bak, başlığıç, yazılanları oku.sonra sen utan... adam başlık açmış, seriat şöyle , hacılar böyle, hocalar söyle, şeriatla yönetilen ülkeler böyle, Müslümanlar kafa kesiyor vs.. içine yazan da arka arkaya kendisi. sonra başka rumuzla gelim yine arka arkaya 10 mesaj yazmış.. amacı açıkça belli.. açık açık yazamıyor ama sürekli bir islam düşmanlığı...o başlıkları açanların başka yazışmalarını takıp ettim. hepsi ateist...

Vasıf.Vakıf, 7 yıl önce

Hemen herkesi ateist yaptın, çıktın Ya Hacı!.. Utan!

ecostr
Şube Müdürü
23 Ekim 2016 23:55

peki siz ateistlere hakaret edilmesine de karşı çıkıyor musunuz

Jalefree, 7 yıl önce

Bu formda Her dini konuya zıplayan kişinin dengesiz olduğu belli. Ama güzel Dinimizi bilmeyen,inanmayan, düşman olan kişilerin hakaretleri hiç hoş değil.

ecostr
Şube Müdürü
23 Ekim 2016 23:57

başlık sahibi peki sen bu ülkede ateistlere hoşgörülü davranıldığını düşünüyor musun

ah-maz
Şef
23 Ekim 2016 23:59

Buda onlardan biri yani değişik isim kullanan

AtıfBehlül, 7 yıl önce

Dine küfredilir mi ya?.. İddianızı ispat etsenize?.. Burada tek bir tane küfür yok? Sizi gidi, sizi?

ecostr
Şube Müdürü
24 Ekim 2016 00:03

bu forumda gördüğüm kadarıyla inançlı olmayan kişilere de hakaretler ediliyor. kimse bunu dert etmemiş mesela.

kaptan4602
Daire Başkanı
24 Ekim 2016 00:23

evet karşı çıkıyorum. fakat ateistler in gittiği yolun doğru olmadığını da söylüyorum. hakaret ile eleştiriyi ayırt etmek gerekiyor.. biri çıkar da derse ki ateistler şerefsizdir köpektir derse ben ona höyyt derim. fakat bu ülkede ateistler islama sürekli saldırıyor, yerli yersiz yakıştırmalar yaparlar, islam düşmanığını abartılı şekilde dile getirirler derse buna eleştiri yada tespit derim... çünkü bu ülkede öyle yapıyorlar...

ecostr, 7 yıl önce

peki siz ateistlere hakaret edilmesine de karşı çıkıyor musunuz

kaptan4602
Daire Başkanı
24 Ekim 2016 00:26

evet düşünüyorum... TV de ateist biri gayet serbestçe çıkıp kendi inancını savunup konuşabiliyor.. Celal Şengör bir ateisttir. ateist olduğu için bilim adamlığına kimse söz söylemez...CNN Türkte Şirin Payzın ateisttir ve her fırsatta bunu dile getirir..kimse de bişey demez..

ecostr, 7 yıl önce

başlık sahibi peki sen bu ülkede ateistlere hoşgörülü davranıldığını düşünüyor musun

ecostr
Şube Müdürü
24 Ekim 2016 00:35

onlar ünlü, televizyoncu. gerçek hayatta var mı bu hoşgörü.

kaptan4602, 7 yıl önce

evet düşünüyorum... TV de ateist biri gayet serbestçe çıkıp kendi inancını savunup konuşabiliyor.. Celal Şengör bir ateisttir. ateist olduğu için bilim adamlığına kimse söz söylemez...CNN Türkte Şirin Payzın ateisttir ve her fırsatta bunu dile getirir..kimse de bişey demez..

kaptan4602
Daire Başkanı
24 Ekim 2016 00:53

evet var...hoşgörü göstermeyen varsa da bu benım sorunum değil. hepsini teker teker bulup öldürelimmi.. benım arkadaşım var iş yerınde beraber çalışıyoruz. kimse hiç bir şeyıne karışmaz fakat benım tğm ikazlarıma rağmen hala yerli yersiz ben ateistim diye muhabbet açar. soran yok ki. ne olursan ol. muhabbeti açar lafı evirir çevirir islam a getirir. milleti kızdıracak saygısız ifadeler kullanır.. ama biz durduk yerde bu arkadaşa hiç sen ateistsin diyerek farklı davranmıyoruz..muhabbet etmeyen oluyor. ama eden çok. işin garibi hep kendisi saldırgan davranır..

ecostr, 7 yıl önce

onlar ünlü, televizyoncu. gerçek hayatta var mı bu hoşgörü.

ecostr
Şube Müdürü
24 Ekim 2016 01:03

güzel polyanna

kaptan4602
Daire Başkanı
24 Ekim 2016 01:05

birde şu var. en yakından örnek vereyim. şurada forumlarda ateistlerin islama ve inananlara, islamın kutsallarına ettiği lafları okuyan birinden bu lafları edenlere hoşgörü ile yaklaşmasını kimse bekleyemez. her fırsatta islama küfür edeceksin sonra bana hoşgörülü olmuyorlar diyeceksin...

ecostr, 7 yıl önce

güzel polyanna

ecostr
Şube Müdürü
24 Ekim 2016 01:09

aynısı geçerli ateistlere her türlü hakareti edecekler, kutsal kitapta inanmayanlar aşağılanacak, hakaret edilecek ve siz islama hoşgörülü olunmasını bekleyeceksiniz

kaptan4602, 7 yıl önce

birde şu var. en yakından örnek vereyim. şurada forumlarda ateistlerin islama ve inananlara, islamın kutsallarına ettiği lafları okuyan birinden bu lafları edenlere hoşgörü ile yaklaşmasını kimse bekleyemez. her fırsatta islama küfür edeceksin sonra bana hoşgörülü olmuyorlar diyeceksin...

Toplam 78 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi