Editörler : ayşegül bgm

GULSUM5404
Aday Memur
23 Şubat 2009 13:30

by86 bede sennki gibi bişey yazdım,birde sonuna öğretmenlerin sıralamaları hemen açıklanmasına rağmen bizlere hala sıralamalar bildirilmediğini onunda en kısa zamanda açıklanmasını istediğimizi söyledim.

ya çok saçma yaaa kaçıncı olduğumuzu bilmede kimlerle yarıştığımızı bilmeden gözü kapalı tercih yaptırıyorlar yaa..

erciyes-001
Yasaklı
23 Şubat 2009 13:32

sağlık bakanlıgı 4 bin değil 7500 daha memur alacak memurturk.net de yazıyor

ilkay2020
Şube Müdürü
23 Şubat 2009 13:53

gncl

papagudi
Aday Memur
23 Şubat 2009 13:58

erciyes 001 arkadaşım 7500 kişilik alımı nerden okudun. Memurlar Net de ben bulamadım doğrusu.

Arkadaşlar bu konudaki hassasiyetinizi anlayabiliyorum. Ben de yerleşemedim. 9. senem bu sene. Lise 74.676 puanım. Hazirandaki alımlarda inşallah yerleşiriz. Ama şu toplu mesaj atmayla ilgili mem.net de bi açıklama var. Okumadınız mı? Hiçbir yararı olmuyormuş. Bakanlık kendi ihtiyacını kendi belirliyomuş. Yok sekreterlerden çok bekleyen varmış deyip ona göre yapmıyomuş alımları. İlk okuyanlarda cevaplıyomuş mailleri. Yani mesajınız istediğiniz yere ulaşmıyo bile. Dilekçe yazılırsa onu bilemem işte.

Böyle yazdığıma da kızmayın lütfen...

by86
Genel Müdür
23 Şubat 2009 14:05

Biz zaten çok alınmasını beklemiyoruz taşeronların önüne geçilmesini istiyoruz.sen üniversite okuyosun ama düz lise mezunu senin çalışacağın yerde çalışıyor.

papagudi
Aday Memur
23 Şubat 2009 14:39

öyle by86 ama bu onların işine geliyo. Sakın yazdıklarım yanlış anlaşılmasın. Ben de mail atıyorum. Keşke yapabileceğimiz başka şeyler olsa.

Benim oturduğum yer 5000 nüfuslu. Burada herkes herkesi tanır. İşi olmayan bi partiye üye oluyo. Sonra onu dev.hast. hasta kabulde görüyorum.Hastaneye gittiğimde bana "ilaçlarınızı uzman hekimin mi yazması gerekiyo" diye soruyo.

Bu yaşadığım en basit örnekti. Benimde çok zoruma gidiyo. Nasıl derseniz öyle yapalım arkadaşlar.

semfu
Memur
23 Şubat 2009 14:50

Arkadaşlar ortak bir yerde uygun şekilde mail ve dilekçelerle bastıralım.

by86
Genel Müdür
23 Şubat 2009 14:50

Seçime kadar ne yaptık yaptık arkadaşlar mail işe yaramaz bundan önce çok denedik.Okumuyolar bile. Dilekçe gönderelim bakanlığa. Olmadı sağlık bakanının yanına çıkalım.Dinler derdimizi ben Anlaradayken Eski sağlık bakanı Osman Durmuşla görüşmüştüm girmek çok kolaydı o zaman. şimdi nasıl bilmiyorum ama şansımızı deneyelim.

ilkay2020
Şube Müdürü
23 Şubat 2009 15:15

nasıl dilekçe yazılacağını belirleyin hepimiz onu atalım by86 olmazmı?

by86
Genel Müdür
23 Şubat 2009 15:43

Ben göndericem valla. Alıcam kağıt kalemi yazıcam postayla göndericem.Yoksa internetle olmaz bu iş.Dilbilgisi kurallarına uygun örnek bir metin hazırlayalım.Onuda kağıda döküp gönderelim.

ilkay2020
Şube Müdürü
23 Şubat 2009 16:24

gncl

pinaribo
Memur
23 Şubat 2009 17:52

Sevgili arkadaşlarım ben atandım darısı başınıza ben atanmadan önce bu konu da başlık attım yerel bir tv kanalını mail yağmuruna tutalım dedim kimse tınlamadı bile 1 aylık eğitim veriyorlar sonrad sertifika al sana tıbbi sekreter sonra hastane kadro isterken gerek yok diyor nasıl olsa bizim işimizi yapanlar var yazacak çok şeyim var ama neyse son sözüm Allah herkese nasip eder inşallah

by86
Genel Müdür
23 Şubat 2009 21:20

hayırlı olsun pınarbo arkadaşım hazirandada biz gelicez inşallah :)

pinaribo
Memur
23 Şubat 2009 21:23

Kardeşim Allah en kısa sürede sizede nasip etsin beklemek çok zor biliyorum ben 2003 mezunuyum önlisans darısı sizin başınıza Rabbim kimseyi darda bırakmasın

S@BIR
Memur
23 Şubat 2009 21:28

canı yürekten aminnn pinaribo

_fachiku_
Genel Müdür
23 Şubat 2009 21:32

e bende bi olay anlatayım... xxxx devlet hastanesine gittim kbb için.. ordaki fiş kesen eleman kbb yok dedi.ben de acile sevket oraya gideyim dedim. eleman seni ürolojiye sevk edeyim orda yoğunluk yok dedi.. dedim sen ne dion ne alakası var kbbden üroloji ne anlar.. adam olsun uzman doktor diyor.. doktor uzmansa kendi alanında uzman.. güler misin ağlar mısın....

t_ı_b_b_ı_Z_E_DE_
Aday Memur
23 Şubat 2009 21:46

by86 öncelikle ilgin ve alakan için sana teşekkür ediyorum. Biz tıbbi sekreterler sağlık camiasının üvey evlatlarıyız. Ben lise 2000, önlisans 2004 mezunuyum ve 80 puanla halen atanamadım. Tercihlerim belliydi ama sıralama yok. Gereken ne ise yapmaya hazırım. Taşören firmalara gelince tambir enkazlar. Havalarından da geçilmiyor. Nasıl başladılar derseniz milletvekilinden ve validen torpilliler öle kolayda değil haaaaaa taşören firmalara girmek. Bunların önüne geçmek lazım yoksa bu kişileri gördükçe sinirlerim bozuluyor ve kendimi zor tutuyorum.memurlar net edidörlerininde sıralama için osym baskı yapmalarfını istiyorum...

sah-i_gul
Kapalı
23 Şubat 2009 22:47

AKİM'E MAİL ATMAKTAN BIKTIM. EN SONUNDA DİPLOMAMLA FORMAMI PAKETLEYİP RECEP AKDAĞ A YOLLAYACAĞIM.

ozdemirkamil_1982
Şube Müdürü
23 Şubat 2009 23:05

Evet haklısın arkdaşım , düşüncelerine saygım var , keşke elimde sihirli bir sopa olsada yere bir vurmada herşey değişse , demek istediğim kolay değil bu dediklerin bir anda olacak şeyler değil , Bu değirmenin suyu nerden geliyor bir düşünsene , Dayıların elinde zaten bu şirketler , oyunu kurmuşlar , başrolde oynayan bunlar , seneryoyu oynayan biz araştır istersen şu şirketin sahibi hangi bakanın ya da hangi milletvekilini akrabasının elinde ? kesin bir kan bağı çıkar , ben de şuan taşören firmada çalışyorum (4 senedir)KPSS sınavına da girdim ön lisans 79.118 aldım , Halada atanamadım Şuan çalşıtığım hastane de 158 tane taşören sekreter var , bir işçinin işe alınması için önceden milletvekili devreye giriyordu şimdi isee bakan ayakta oynuyor çırpınıyor işe almak için yeğenini , DEĞİŞiR Mİ BUU KARAR , arkadaşım ne dersiin, keşke o 150 kişini yerine hak edenler otursa derim amaaa Çiviyi yerinden oynatmışlar artık tekrar çakamazsın , Karşı gelsem , Hani atalarım bir sözü vardır ; Göze batan çivinin kafasına ÇEKİÇ vurular O hesaba döneriz

isyan45
Şube Müdürü
23 Şubat 2009 23:20

taşeronda çalışan 150 kişi var diyosun bunların hepsi tıbbi sekreter mi. bizim burda tıbbi sekreterleri almak yerine akp torpillisi lise mezunlarını işe alıyorlar. yani akp lilerden sıra bize gelmiyo.

Toplam 218 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi