Editörler : E.Kayı Han
09 Eylül 2021 00:39

Daha yeni atanmışsın göreve bile başlamadınız herhalde. dostum nerede ise imkansız böyle bir şey.

Enes coşkun, 3 yıl önce

Sözleşmeli ceza infaz koruma memuru olarak atandım nişanlım 2 3 ay sonra Ankara şehir hastanesinde asistanlık yapmaya başlayacak benim eş durumu ile tayin hakkım var mı?

Enes coşkun
Aday Memur
09 Eylül 2021 00:40

Kardeşim hemen değil benim merak ettiğim

Sözleşmeli olduğum süre içerisinde

Eş durumundan tayin hakkım var mı

09 Eylül 2021 00:44

Ankara'dan bir dayı bulursan güle oynaya gidersin bulamazsan ömür boyu gidemezsin.

Enes coşkun, 3 yıl önce

Kardeşim hemen değil benim merak ettiğim

Sözleşmeli olduğum süre içerisinde

Eş durumundan tayin hakkım var mı

Enes coşkun
Aday Memur
09 Eylül 2021 00:46

Valla haklısın dayısız işler yürümüyor

kimsesiz11
Aday Memur
09 Eylül 2021 19:16

Geçici görevlendirme dilekçesinin süresi varmı istediğimiz zaman verebilir miyiz, süresi varmı? Başlığı ne diye atmalıyız, daha önce yazan varsa yardımcı olabilir mi?

smallhero24
Aday Memur
09 Eylül 2021 21:20

Öncelikle herkese iyi forumlar. İKM'yi asil olarak kazandım ve çağırmalarını bekliyorum. Duyduğum kadarıyla sözleşme yapılırken(ya da sonra) hangi cezaevini istersen tercihte belirtebiliyormuşsun. Benim de 2 tercih hakkım var. 1.si T tipi kapalı cezaevi 2.'si ise açık cezaevi. Bir İKM için ikisi arasındaki en belirgin farklar nelerdir? Size göre hangisi daha tercih edilebilir nedeniyle beraber yazarsanız sevinirim.

taylor123
Aday Memur
09 Eylül 2021 23:23

Merhabalar herkese . Katiplik alımda 1.yedeğim acaba bana sıra gelince beni ararlar mı yoksa ben mi takip edicem ?

melvinin asistanı
Aday Memur
13 Eylül 2021 02:00

İkm olmaya hak kazandım. Asıl istediğim cte katipliği idi. Ünvan değişikliği sınavları sürekli açılıyor mu? Başarılı olursak mülakata alıyorlar mı?

akepkral23, 3 yıl önce

Ceza infaz Kurumlarında çeşitli birimler vardır. Ceza İnfaz Kurumu Katibinin büyük çoğunluğunun görev yaptığı birim İnfaz Kalemidir. İnfaz Kalemi personelleri gün içerisinde günlük dilekçeleri gönderir, UYAP sistemi üzerinden gelen ve fiziki gelen tebligatları hazırlar, tebliğ edilen evrakların tebligat makamına tebliğ edildiğine dair belgeleri gönderir, hükümlü ilam işlemleri ile uğraşır, tutuklu işlemleri ile uğraşır, muhtelif yazışmalarla uğraşır, disiplin soruşturmalarını yapar, tahliye işlemleriyle uğraşır yani birim adı üstünde mahkumun infazı sırasındaki bütün işlemlerle uğraşır, diğer birimlerde görev yaparsan görev alanın tamamen değişir, revirde çalışan katip bile gördüm ben kurumlarımızda. Yukarıda anlattığım görev tanımının yüzde 50 sini oluşturur. Kalan yüzde 50 ise anlatılmaz yaşanır :)

y_ekurt
Aday Memur
14 Eylül 2021 07:17

Ararlar
taylor123, 3 yıl önce

Merhabalar herkese . Katiplik alımda 1.yedeğim acaba bana sıra gelince beni ararlar mı yoksa ben mi takip edicem ?

18 Eylül 2021 10:13

CTE idare memuru maaşı hakkında bilginiz var mı?

megaronides
Aday Memur
15 Ekim 2021 00:45

antalya ikm beklemedeyim bilgi/duyum var mı? (ASIL)

atanamayan98
Aday Memur
15 Ekim 2021 12:58

Bakırköy ikm hakkında duyumu olan var mı

Mehterun
Aday Memur
15 Ekim 2021 14:59

Ne zaman tamamlanır güvenlik soruşturması, bilgisi olan yada haber alan var mı?

Emre2903
Aday Memur
15 Ekim 2021 15:31

Arkadaşlar merhaba E Tipi cezaevi ile ilgili bilgisi olan var mı nasıldır çalışma şartları zormudur diğer ciklere göre

atanamayan98
Aday Memur
15 Ekim 2021 15:36

görev yeriniz belli mi oldu

Emre2903, 3 yıl önce
Arkadaşlar merhaba E Tipi cezaevi ile ilgili bilgisi olan var mı nasıldır çalışma şartları zormudur diğer ciklere göre

Missflower
Kapalı
15 Ekim 2021 16:59

Konya hala açıklanmadı. Var mı bilgisi duyumu olan

atanamayan98
Aday Memur
19 Ekim 2021 20:31

İkm başlayan var mı?

megaronides
Aday Memur
20 Ekim 2021 19:51

bugün antalya adliyesi sms gönderdi. gönderdigi smste form vardı tc, isim soyisim ve kıyafet bedenleri istendi. bende giydigim bedenleri, bot numarasını vs. yazdım gönderdim. 2 hafta içinde göreve başlarız diye düşünüyorum. ikm için.

atanamayan98
Aday Memur
20 Ekim 2021 20:52

Ne güzel hayırlı olsun

megaronides, 2 yıl önce

bugün antalya adliyesi sms gönderdi. gönderdigi smste form vardı tc, isim soyisim ve kıyafet bedenleri istendi. bende giydigim bedenleri, bot numarasını vs. yazdım gönderdim. 2 hafta içinde göreve başlarız diye düşünüyorum. ikm için.

Mehterun
Aday Memur
21 Ekim 2021 15:44

megeronides hayırlı olsun. Şehirler farklı lakin aynı tarihte başlamayacak mıyız göreve? Her adliye kendi personelini farklı tarihlerde mi çağıracak, kendi durumuna göre ?

Toplam 132 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi