Editörler : swat3410
«474647474748474947504751475247534754475547564757»

Canlı Cenaze
Aday Memur
19 Ağustos 2019 15:12

ağzınla söylüyorsun. Devletin taseronlari red verdi. daha yargı var. Üstelik bu yargı bana soruşturma açma gereği bile duymadı. ama sen Sevin yinede önemli değil. sana değil Anana üzülüyorum. belkide eli öpülesi iyi bir kadındır.
PolisEmre0934, 5 yıl önce
Devlet demiş sana red vermiş ben desem ne olacak. Senin Red aldığını görümce sana geçmiş olsun yazacaktım ama yazmadım değmezmişsin iyiki yazmamışım. Seninle bundan 3 ay önce anlaşamadık mı muhatap olmamak için. Daha ne küfürlü konuşuyorsun terbiyesiz

PolisEmre0934
Genel Müdür
19 Ağustos 2019 18:16

Sen madem bu kadar eli öpülesi cart curt yazıyorsun da 4 aydır anama niye küfür ediyorsun be adam. Seninle bir sorun yaşadık ardından muhatap olmama kararı aldık. Ben bu foruma kaç aydır yazmıyordum. Fikrimi söyledim (kötü şekilde olmayan) niye hala benimle muhatap olup ağzına küfür bulaştırıyorsun? Varsa bana yazacağın birşey özelden yaz ordan konuşalım. Burayı eşim de anam da babam da takip ediyor. Biraz edepli ol
Canlı Cenaze, 5 yıl önce
ağzınla söylüyorsun. Devletin taseronlari red verdi. daha yargı var. Üstelik bu yargı bana soruşturma açma gereği bile duymadı. ama sen Sevin yinede önemli değil. sana değil Anana üzülüyorum. belkide eli öpülesi iyi bir kadındır.

42cvk
Aday Memur
19 Ağustos 2019 20:28

Sistemde ret kararı görünce tebliğ ne süre içinde yapılıyor nasıl yapılıyor?
19 Ağustos 2019 20:58

1 aya kadar tebliğ edilir.
42cvk, 5 yıl önce
Sistemde ret kararı görünce tebliğ ne süre içinde yapılıyor nasıl yapılıyor?

Ermediha
Aday Memur
19 Ağustos 2019 23:14

Ne olur bilen cevap versin tutukluluğun gozden gecirilmesi iptal edildi ne demek

30 eyllül.
Genel Müdür
19 Ağustos 2019 23:24

Tutuklulugun gözden geçirilmesi talebi reddedilmiş yani tutukluluğu devam edecek demek sizde bu karara karşı bir üst mahkemeye itiraz edebilirsiniz.
Ermediha, 5 yıl önce

Ne olur bilen cevap versin tutukluluğun gozden gecirilmesi iptal edildi ne demek

Ermediha
Aday Memur
20 Ağustos 2019 00:57

Esim şu an tutuklu deil bir üst mahkeme eşimi serbest bıraktı fakat e devlette tutukluluğun gözden gözden geçirmesi iptal edildi yaziyo niye serbest olduğu yazmıyo ikramiye davası açtık 7 ay oldu sonuçlanmadı bu durum ikramiyeyi almaya engel mi ne olur yanıtlayın tskr

se2424
Genel Müdür
20 Ağustos 2019 08:33

Şehven yanlış yazılmış bir evrak olabilir
Ermediha, 5 yıl önce

Esim şu an tutuklu deil bir üst mahkeme eşimi serbest bıraktı fakat e devlette tutukluluğun gözden gözden geçirmesi iptal edildi yaziyo niye serbest olduğu yazmıyo ikramiye davası açtık 7 ay oldu sonuçlanmadı bu durum ikramiyeyi almaya engel mi ne olur yanıtlayın tskr

şehadet81
Memur
20 Ağustos 2019 10:13

Selamun aleykum arkadaşlar eylul ayında dıyarbakır 21. ıdare dava var 81 ılınden segbıs ıle bağlanacam davaya. sormak ıstedıgım soru var yardımcı olanlan allah razı olsun davaya gıren tecrubelı arkadaslarımdan cevap beklemekteyım. ıddıanamede sadece sda fıslemesı ve bılmedıgım 1 adama bağlı görunuyorum dıger krıterlerın hıcbırı tespıt edılememıstır yazıyor bylock okul dershane sendıka gazete vs vs sadece sda fıslemesı ve baglı oldugum bırı yuzunden agır cezada davaya cıkıcam . avukat tutacak ımkanım hıc yok . avukatsız segbıse bağlanacam cok buyuk ıhtımal savunma konusunda. somut bısey yok kendılerı ıddıanameye yazmıslar zaten ben nasıl bır savunma vermem gerekır emsal karar segbısten gostermem gerekırmı veya kendımce hazırladıgım savunma evrakları ekrana gostererek anlatmammı gerekır . bu konuda benı rahatlatacak bı cevaba ıhtıyacım var allah razı olsun sımdıden

x MALKOÇOĞLU x
Aday Memur
20 Ağustos 2019 12:32

Hakimin ilk soracağı sey senden sorumlu olduğu söylenen kişiyi taniyip tanimadigin olacak. Sonra savunmanı alıp avukatı dinleyecek ve sizden sorumlu kişinin dosyasının incelenmesi, mahkemenin ... tarihine ertelenmesi diyecek. (şahsi görüşüm)
şehadet81, 5 yıl önce

Selamun aleykum arkadaşlar eylul ayında dıyarbakır 21. ıdare dava var 81 ılınden segbıs ıle bağlanacam davaya. sormak ıstedıgım soru var yardımcı olanlan allah razı olsun davaya gıren tecrubelı arkadaslarımdan cevap beklemekteyım. ıddıanamede sadece sda fıslemesı ve bılmedıgım 1 adama bağlı görunuyorum dıger krıterlerın hıcbırı tespıt edılememıstır yazıyor bylock okul dershane sendıka gazete vs vs sadece sda fıslemesı ve baglı oldugum bırı yuzunden agır cezada davaya cıkıcam . avukat tutacak ımkanım hıc yok . avukatsız segbıse bağlanacam cok buyuk ıhtımal savunma konusunda. somut bısey yok kendılerı ıddıanameye yazmıslar zaten ben nasıl bır savunma vermem gerekır emsal karar segbısten gostermem gerekırmı veya kendımce hazırladıgım savunma evrakları ekrana gostererek anlatmammı gerekır . bu konuda benı rahatlatacak bı cevaba ıhtıyacım var allah razı olsun sımdıden

avkt006
Aday Memur
20 Ağustos 2019 12:33

segbiste görüntü o kadar net olmadığından evrak göatersenizde görünmez..davadan önce dosyaya savunmanızı ve evraklarınızı sunun..duruşma da da sözlü savunma yaparsınız..
şehadet81, 5 yıl önce

şehadet81
Memur
20 Ağustos 2019 15:20

davadan önce dosyaya savunma evraklarımızı nasıl sunucaz adlıyeye gıdıptemı teslım edıcez

20 Ağustos 2019 17:56

Eşimde Diyarbakır iline bulunduğumuz ilden segbisle katıldı . Bizdede sadece ea fişlemesi vardıeşimin birine bağlı olduğu bılgisi vardı . O kişi de mahkemeye geldi ve eşimi tanımadığını soyledı . Zaten eşimde tanımadığını soylemıstı . Mahkeme 10 dk anca sürdü eşim beraat etti . İnşanlah sizde beraat edersınız

avkt006
Aday Memur
20 Ağustos 2019 19:30

bulunduğunuz ilin adliyesinde muhabere bürodan gönderebilirsiniz dilekçenizi
şehadet81, 5 yıl önce

davadan önce dosyaya savunma evraklarımızı nasıl sunucaz adlıyeye gıdıptemı teslım edıcez

20 Ağustos 2019 20:29

Hala gerçekten garson kodlaması ile ihraç olduğunu düşünen saf temiz arkadaşlar var mı aramızda :)))
20 Ağustos 2019 21:04

var sd kart ama iciyle oynandimi kimler eklendi kimler cikarildi orasi muamma dostum yani dijital veri bu istedigin gibi oyna hesap soranda yok sinirsiz yetkide var ohhh degme keyfime kimi istiyosan attir bgn bir karar okudum msb ohal komisyonnuna yazmis derlerki isin ustalari bir "bir kisinin fetö ile irtibatli iltisakli olmasi icin delile gerek yokmuş kanaat yeterliymis aynen bu yaziyor bizde kodlama var bu adamda hicbirsey yok gene iade olamiyor Eskiler derki kurt kuzuyu yemeye kafaya koymuş bir kere ... iste bu hukuk kurallari sadece 3. dünya ülkelerinde var bunuda söyleyince kızıyorlar inanin bu uygulamara sevinenler su an bu sistemden menfaat saglayanlar bu adaletsizlik sizede zarar verir
Gecekartalı3434, 5 yıl önce
Hala gerçekten garson kodlaması ile ihraç olduğunu düşünen saf temiz arkadaşlar var mı aramızda :)))
20 Ağustos 2019 21:33

Aynen öyle bugün o kararı malasef ki bende gördüm.
vicdanınız rahatmı, 5 yıl önce
var sd kart ama iciyle oynandimi kimler eklendi kimler cikarildi orasi muamma dostum yani dijital veri bu istedigin gibi oyna hesap soranda yok sinirsiz yetkide var ohhh degme keyfime kimi istiyosan attir bgn bir karar okudum msb ohal komisyonnuna yazmis derlerki isin ustalari bir "bir kisinin fetö ile irtibatli iltisakli olmasi icin delile gerek yokmuş kanaat yeterliymis aynen bu yaziyor bizde kodlama var bu adamda hicbirsey yok gene iade olamiyor Eskiler derki kurt kuzuyu yemeye kafaya koymuş bir kere ... iste bu hukuk kurallari sadece 3. dünya ülkelerinde var bunuda söyleyince kızıyorlar inanin bu uygulamara sevinenler su an bu sistemden menfaat saglayanlar bu adaletsizlik sizede zarar verir

İst.bar
Aday Memur
20 Ağustos 2019 21:33

Arkadaşlar merhaba. Bende 26 Nisan mağduruyum. İstanbul Ümraniye'de bir iş kurmak istiyorum. Yanıma güvenilir, sağlam, işe ihtiyacı olan bir arkadaş arıyorum. Detay için özelden mesaj atın. Az sermaye ile güzel bir iş kurabilecek bir iş.

kartalangara
Aday Memur
20 Ağustos 2019 23:20

Bu forumu ilk günden beri takip etmekteyim niceleri geldi geçti nazım yükseller vs 26 nisan acik 8 temmuz ihraç ankaradayım daha geçen hafta lütfettiler ifadeye hicbir kriteryok ne banka ne dersana ne ifade ne şube çıkışlı olmak tek ellerinde say kodlamam varmis tek ihraç sebebim buymus savci tutuklama verdi hakim adli kontrol verdi hala forumda umut tüccarlığı yapanlara itafen en üst düzeyden kanıta gerek yok kanaat yeterli dendi komisyonda ret verdi mesleğe dönmeyi beklerken şimdi 4 ağır cezada mahkemem var ayrıca savci odasında bizzat dedim adam say kodlamasiyla çalışıyor savci güldü cevap bile vermedi sd karta resmen delil olarak görüyorlar ayrıca ben eminim bu ad kart işinde bir çapanoğlu var gerçek futbolcuların yaninda istenmeyen şube çıkışlı personelleri eklemişler tutarsa diye kendilerince tuttu ayrıca birinci agizdan duydum bu listeyi emniyet hazirlamis mitle alakası yok bu listenin hatta sabri uzunda dedi emniyet istihbaratin 3 aylık humint operasyonu humint ne diyenlere direk humint dedikodu sahadaki bilgi demek ben ümidimi kestim allahtan tek isteğim canımı alması şairin dediği gibi en son ümitler gitti ...

ramann
Aday Memur
21 Ağustos 2019 00:14

Umitvar olunuz.En büyük planı Allah yapar.tuzağa düşürenleri de tuzağa düşürür. ekmeğimiz, nasibimiz kaldıysa meslekte Allah bir şekilde döndürür işimize.
kartalangara, 5 yıl önce

Bu forumu ilk günden beri takip etmekteyim niceleri geldi geçti nazım yükseller vs 26 nisan acik 8 temmuz ihraç ankaradayım daha geçen hafta lütfettiler ifadeye hicbir kriteryok ne banka ne dersana ne ifade ne şube çıkışlı olmak tek ellerinde say kodlamam varmis tek ihraç sebebim buymus savci tutuklama verdi hakim adli kontrol verdi hala forumda umut tüccarlığı yapanlara itafen en üst düzeyden kanıta gerek yok kanaat yeterli dendi komisyonda ret verdi mesleğe dönmeyi beklerken şimdi 4 ağır cezada mahkemem var ayrıca savci odasında bizzat dedim adam say kodlamasiyla çalışıyor savci güldü cevap bile vermedi sd karta resmen delil olarak görüyorlar ayrıca ben eminim bu ad kart işinde bir çapanoğlu var gerçek futbolcuların yaninda istenmeyen şube çıkışlı personelleri eklemişler tutarsa diye kendilerince tuttu ayrıca birinci agizdan duydum bu listeyi emniyet hazirlamis mitle alakası yok bu listenin hatta sabri uzunda dedi emniyet istihbaratin 3 aylık humint operasyonu humint ne diyenlere direk humint dedikodu sahadaki bilgi demek ben ümidimi kestim allahtan tek isteğim canımı alması şairin dediği gibi en son ümitler gitti ...

Toplam 102884 mesaj
«474647474748474947504751475247534754475547564757»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi