Editörler : swat3410
«596061626364656667686970»

police0625
Şef
28 Mayıs 2018 02:53

Bence zam var haberi yapanlara kızmayın o haberler olmasaydı bakın 61.sayfadayız ve 1200 civarında yorum yapılmış. Zam olur veya olmaz orasını bilmem ama bence bu gibi yerlere yazdıklarımız okunuyor ve takip ediliyor yani bir şekilde sesimiz duyuruluyor.

28 Mayıs 2018 02:54

Kardeşim konu oy vermek vermemek değil zam alıp almamak da değil bir makamdan birşey beklemek de değil yanlış anlamak için yanlış gözlükle bakmak için ısrar etmeyin.algi yanilsamasi diyorum 2007 de de polise seyyanen zam verilecekti diyorum haber yapıldı yine böyle boy.vatandas millet polisin zam aldığını zanneti bile şimdi de aynı senaryo polise.polis haftasında askere verildi verilecek olan.10 nisandan bir hafta sonra asker aldı eline verilen.sen şimdi 3un birini almadın ama 3600 ü aldım otur sevin başka bir anlama arama birilerini aklayacak karalayacak da bir durum yok her zaman verilmeyem polis alan asker mesela..veren belli alan belli her zaman...

28 Mayıs 2018 02:55

Kardeşim yeni polisler bilmezler 2007 yılında da polise 500 700 zam yapıyorlardı.polise gelince lafı yapılır.vatandas polis zam aldı anlar.anladiniz mi . İlk senaryo bir tane gazeteci kadın polise 400 600 TL zam yapılacak dedi haber yakın dedi.vatandas anladı ki seyyanen zam verildi yine.haberin gerçeği 1 hafta içinde çıktı ki 3600 yani yine senaryo tuttu.askere hemen verilir polise verilecek haberi verilir sonra verilmez vatandaş da 2007 deki gibi polis zam aldı bilinmesi istenir.algi yanılsaması saf olmayın kardeşim.verilmek istenen şimdi 3600aldin şükret haline..polis haftasında askere verilen 400 600 TL yi aklına getirme uyu.

crm1453
Aday Memur
28 Mayıs 2018 03:00

Ne kadar iyi düşünüyorsun nasıl beceriyorsun veya tanıdığın insanlar yani bu bilgiyi aldığın insanlar ne kademede bilmiyorum ama seni tanımak istiyorum hacı abi

bomb _disposel_spc, 6 yıl önce
seçimler 15 hazirandan sonra bordro da zammı görmek açıklanması ile aynı anlamı taşır

M.Al
Kapalı
28 Mayıs 2018 03:05

Kesinlikle katılıyorum abi. Askere jandarmaya zam yapıldı da hangi mitingde söz edildi bundan, hangi mecrada biz askere jandarmaya zam yaptık/ yapacağız dendi? Birbirimizi kırmaya gerek yok. Bekleyelim olursa ne ala olmazsa da yapacak bir şey yok ama duyum verenlere fetöcü bilmem ne diyenler ayıp ediyor. Koca bakan Silopide sahurda demiş, Cumhurbaşkanı korumadan arkadaşım da çok net bi şekilde bu durumdan söz etti. Zam tasarısı onaylanmasa da 3600'e karar kılıp iptal ettiirdiler demek.

bomb _disposel_spc, 6 yıl önce
değerli meslektaşlarım zam kousundaki hassasiyetinizi çok iyi anlıyorum gördüğüm kadarı ile zam olacak diyen arkadaşlarımıza öfkelisiniz neden, çünkü iftar programında cumhurbaşkanı açıklama yapmadı bende çok sağlam kaynaklardan duydum zam haberini ama cumhurbaşkanı ya da başbakanın açıklamasını beklemiyorum doğruluğu için çünkü açıklamak gibi bir zorunlulukları yok hatta buna gerekte yok 15 haziranda bordrolarda göreceğimizi ümit ediyorum şahsen bende olsam açıklama gereği duymam sonuçta polise yapılacak bir iyileştirme diğer kamu çalışanlarına da duyrularak yapılacak bir iş değil sakin olmakta birbirimize karşı kırıcı olmamakta fayda var hepinize sevdiklerinizle hayırlı bayramlar diliyorum Allah bizlere kaza bela vermesin

erme0269
Memur
28 Mayıs 2018 03:21

Zabıt katibi koruyucular askere jandarmaya herkese tüm kolluk kuvvetine zam yok. ama son yıllarda bu ülkede en fazla cefa çeken hatta ve hatta sınır dışına bile göreve gönderilen polis gecesi gündüz olmayan polis ama zam yok çünkü onlar aslan kaplan öyle mi? helal olsun
28 Mayıs 2018 03:42

Hiçbir yerde çalışan polis memuru amiri devrem felan zam gelecekmiş orada çalışıyor felan kimse bilmez bunlar I bu polisler vekil mi bakan mi ne anlar zamdan.yalan konuşmayın.biz biliyorduk polise yapılacak birşey ama 3600 mu olur seyyanen mi olur tam bilmiyorduk 3600 u verdiler başka da yok.birisini yaptılar diğeri için yaparlarsa da başbakan bakan vekil c.baskani konuşur öyle devrem felan bilmez

Ragnarfloki
Kapalı
28 Mayıs 2018 04:06

Akrabalara bayramlaşmaya gittik.yeni memurum o zamanlar .kendileri de düz memur olurlar.laf açıldı bana dediler şu kadar maaş alıyomusun? - hayır dedim keşke o kadar alsak Daha sonra fazla çalışma ücreti alıyorsunuz demi dedi ! - yok beya amele gibi çalışıyoruz dedim İnanmadılar tabi kendilerini kandırdığımı sandılar. İşte böyle haberler paylaşılınca herkes polisin 7-8 bin aldığını zam üstüne zama boğulduğunu sanıyor.ahhh ahhh Neyse hayırlı sahurlar

cesurpolis61
Aday Memur
28 Mayıs 2018 04:54

Değerli meslektaşlarım tatlı canımızı üzmeye gerek yok zam alırız yada alamayız şurada ayın 15 ine 2 hafta var bekleyip göreceğiz verirlerse tabiki çok iyi olacak ha vermezselerde her şeyin sonu değil... Nede olsa seçimler ayın 15 inden sonra herkes de dilediği gibi oy vermekte özgür.. Gelin birlik olalım sesimizi duyurmanın yollarını arıyalım.

nomad990
Aday Memur
28 Mayıs 2018 05:03

400 600 maaşa zam verip iyilik yapacağımıza, 3600 verecekmiş gibi yapalım dediler.. Yani ne zam var ne 3600 aslında.. Geçen hafta bakan zam dedi bu hafta 3600 dediler.. Ortada planlı olan hiç bir şey yok. Dün akşam karar veriliyor yarın değişiyor.
cesurpolis61, 6 yıl önce
Değerli meslektaşlarım tatlı canımızı üzmeye gerek yok zam alırız yada alamayız şurada ayın 15 ine 2 hafta var bekleyip göreceğiz verirlerse tabiki çok iyi olacak ha vermezselerde her şeyin sonu değil... Nede olsa seçimler ayın 15 inden sonra herkes de dilediği gibi oy vermekte özgür.. Gelin birlik olalım sesimizi duyurmanın yollarını arıyalım.
28 Mayıs 2018 05:11

Son 27 günümüz. Sesimizi duyuramazsak herşeyi unutun. Twitter bunun için uygun bi sosyal ağ. Bu forumdan ne dersek diyelim hiç kimse sesimizi duyamaz, anca kendi aramızda gereksiz tartışmalar ve balonlar olur. Tüm siyasiler twittter'da. Bu vakti boşuna harcamayalım ve birlik olup sosyal medya aracılığla isteklerimizi iletelim.

cesurpolis61
Aday Memur
28 Mayıs 2018 05:39

Bizlerin para da gözümüzün olmadığını ancak... Askere polis haftasında zam yapılırken bizlerin unutulduğu için kırıldığımızın farkında olmaları gerek şahsım adıma hiç bir kuruma verilmeseydi bizede vermezselerdi bu kadar gerilmezdik diye düşünüyorum. Merak ediyorum bu yakın korumaları bizlerin bu derdimizi dile getirmezlermi.

mazlum52
Aday Memur
28 Mayıs 2018 06:53

Sene 2004 secimleri ve en klişe vaadlerden birisi de polise 3600 ek gosterge. İstanbulda calisiyom o zaman ama bizim emmileri gorecen yikiliyor ortalik. Halay ceken mi dersin kurban bagislayan mi sabaha kadar icip emeklilik hayalleri kuran mi. Tabii sonuç malum. 2007 secimleri bire bir ayni film şeridi. Yine oynayan gobek atan lan. 1 gun bile durmam diyen emektar dayilarim. İster istemez bu yasananlari hatirlayinca acaba yine mi dejavu lan demekten kendini alamiyor insan. Basinda surekli polise zam haberleri tabii. Hatta hatirliyorum sene 2014 bi akrabam borc istedi benden. Dedim lan olsa dukkan senin. Ay sonunu zor getiriyom. Adam bi hisimla demez mi lan 10 bin lira maas aliyonuz bi 5 kagit koltuk cikmiyonuz. Bildigin beyin yandi bende vay amk millet bizi boyle biliyor muş. O yuzden arkadaşlar eskiler cok iyi bilir bunu. Hesabiniza yatmadan hatta ve hatta yatsa bile o parayi cekip harcamadan hic bi sey garanti degil. İnsallah olur ama bu tarz fake leri cok yasadigimiz icin tarih ve tekerrur iliskisi geliyor aklimiza

Yabata
Memur
28 Mayıs 2018 07:26

Meslekte 16. Yılım ve 16 yıl boyunca bozuk kaset gibi 3600 de 3600 diyip durdu meslektaşlarımız... Allah biliyor ya bu kadar çok istediniz diye olmadı.. bişeyi bu kadar çok istersen karşındaki huylanır acaba niye bu ısrar ? Düşünün bi tarlanız var ve biri yüksek fiyat verip ısrarla almak istiyor aklınıza o an satmak dışında herşey gelir...

Mikescofıeld
Aday Memur
28 Mayıs 2018 07:37

16 yılda defaatle 3600 için önerge verildi ama meclisin çoğunluğunu sağlayan hükümet hep reddetti. muhalefet anayasa mahkemesine götürdü. Hükümet yine hamle yapıp iptal olması için avukatını gönderdi. Yıl 2018 seçime 1 aydan az kaldı. Şimdi hükümet 3600 Polisin hakkıdır almalıdır diyor. Hakkımsa zamanında neden vermedin vermek isteyeni engelledin hakkımda degilse neden veriyorsun. Yaptığımız işe göre ücret isteseydik kurunlar arasında en fazla Polisin alması gerekirdi. Öyle zor duruma düşürüldük ki Polise zekat verlilir mi sorusu tartışıldı bu ülkede. Hakkım olduğu için zamanında verilseydi desteklerim belki ama degil 3600 katlasalar 7200 de verseler maas kadar iyilestirmede yapsalar oy vermem. Benim oyum satılık degil kardesim. calisana adaletli davranana var adaleti kullanana degil

Yabata
Memur
28 Mayıs 2018 08:01

İstediğin şey zamanında verilirse anlamı olur... bize öğretilen kanunda biri sana vaatte bulunup senden faydalanırsa ve vaat ettiği şeyi yerine getirmezse bu güveni suistimal suçunu doğurur yani bi nevi dolandırıcılık...
Mikescofıeld, 6 yıl önce
16 yılda defaatle 3600 için önerge verildi ama meclisin çoğunluğunu sağlayan hükümet hep reddetti. muhalefet anayasa mahkemesine götürdü. Hükümet yine hamle yapıp iptal olması için avukatını gönderdi. Yıl 2018 seçime 1 aydan az kaldı. Şimdi hükümet 3600 Polisin hakkıdır almalıdır diyor. Hakkımsa zamanında neden vermedin vermek isteyeni engelledin hakkımda degilse neden veriyorsun. Yaptığımız işe göre ücret isteseydik kurunlar arasında en fazla Polisin alması gerekirdi. Öyle zor duruma düşürüldük ki Polise zekat verlilir mi sorusu tartışıldı bu ülkede. Hakkım olduğu için zamanında verilseydi desteklerim belki ama degil 3600 katlasalar 7200 de verseler maas kadar iyilestirmede yapsalar oy vermem. Benim oyum satılık degil kardesim. calisana adaletli davranana var adaleti kullanana degil

sadistt33
Aday Memur
28 Mayıs 2018 08:10

Şu bilgiyi paylaşmak istedim. 28 mart 2012 ile 25 nisan 2015 tarihleri arasında Hdp nin 135 önergesinin 135 ine Red. MHP nin toplam 150 onergesine RED. CHP nin 238 onergesinin 236 sına RED. AKP nin 94 önergesine Kabül oyu alınmış. 2015 yilindan sonrada muhtemelen verilen bu sekilde. Anlatmak istedigim Muhalefetin verecegi onergeler hümümetin umrunda değil. Yaparsak biz yapacaz demekten baska bisey degildir bunun aciklaması.
28 Mayıs 2018 08:35

oylarınızı verdikçe bu devran böyle devam eder az akıllanın

casser1a
Şube Müdürü
28 Mayıs 2018 09:24

Lan mal herif g.v.t nin babandir. Ekranlarda soylemedigini soyledim. Baspolis bir abiyle muhabbet ederken soylemis. Bende o baspolisin soyledigini aktardim. Simdi senin yedi ceddine sovsem gene rahatlamam yuzume de soylesen keske

mahviyet34, 6 yıl önce

kardeş sen g.v.tmısın?

casser1a
Şube Müdürü
28 Mayıs 2018 09:33

Beyler herboka fetocudur bu, yok trol hesaptan atiyolar yok profili gizli gibi anlamsiz manasiz mesaj atan tiplere soyluyorum. Acikta degilim ihrac degilim. Halen istanbulda Gungorende calisiyorum. Duyumlarimizi da soyleyemeyeceksek niye yazisiyoruz. Anladik bizi seven yok polis teskilati olarak ama biraz mantikli dusunun. Diger kurumlarin tepkilerine maruz kalmamak adina belki cikip ekranlardan bisey dememis olabilir. Ama cok saglam yerlerden bilgiler geliyor bizde paylasiyoruz. Bu konuda da cb iftar programinda ekranda soylememis olabilir ama ayni gece yemek yerken bir baspolis abimizin oldugu bir masada iftarini yaparken gecen bir konusma bu. Yalan soylemiyorum duyum da degil aslinda cunku o baspolis kendi soyledi bu cb ile konusan kendisi cunku. Daha bisey demiyorum. 15 haziranda bordroda bisey gormessek bana yine sovmeyin cunku cb ile konusan baspolisin agzindan cikanlari yazdim. Ayrica bu kadar polis sikayeti varken goz ardi edeceklerini sanmam. Illaki biseyler verecekler. Sabredin

Toplam 2158 mesaj
«596061626364656667686970»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi