Editörler : crops35
«242526272829303132333435»

AYKUTATAR
Aday Memur
13 Haziran 2017 17:41

ah güzel kardeşim benim yazılı sınavda ful çektin diyelim alacagın puan 50 ee üstü nerde sözlü mülakatta kamera mı vardı neyi nereye şikayet edeceksin kimse meraklanmasın alnına yazıldıysa olur yazılmadıysa gerisi hikaye

Afgan1984, 7 yıl önce

Bu kadar zaman içinde yazılı sınavın açıklanmadığı için aklımda hep sorular vardı. Önceki sınavları 4 gün içinde açıkladılar. Bakalım beklediğim puandan adım gibi eminim eğer o puanların altında alım olursa itiraz edeceğim

gokhanq
Kapalı
13 Haziran 2017 17:54

Aynen arkadaşlar hayırlısı ben liste 1 olarak girdim hiç ümidim Yok %80 kamulaştırmadan alırlar maalesef açıktan atamalarda hak hukuk kavramı Yok 2012 de mezun oldum 13 defa mülakata girdim ama hiç asil kısmında ismimi göremedim referanssız çok zor

altungök2323
Aday Memur
13 Haziran 2017 19:42

Şimdi sen böyle diyorsun 1. Bunu nerden biliyorsun 2.o zaman ümidin yoksa niye girdin

gokhanq, 7 yıl önce

Aynen arkadaşlar hayırlısı ben liste 1 olarak girdim hiç ümidim Yok %80 kamulaştırmadan alırlar maalesef açıktan atamalarda hak hukuk kavramı Yok 2012 de mezun oldum 13 defa mülakata girdim ama hiç asil kısmında ismimi göremedim referanssız çok zor

efsane042
Aday Memur
13 Haziran 2017 19:51

Aynen kardeşim ben bunu anlamıyorum yahu arkadaşlar %80 kamulastirmadan alınacağı kanun mu belli mı ki böyle enseyi karartiyorsunuz oturun bir hesap yapın yazilida 60 soru var her soru 1,66 puan carpin kendi puanınızı alabilmesi için o insanın kaç soru çözmesi gerektiğini anlarsınız basit bı örnek benim puan 77 küsur kamulaştırmadan benim puanima ulaşması için adamın yazilida 48 soruyu doğru yapması lazım

altungök2323, 7 yıl önce

Şimdi sen böyle diyorsun 1. Bunu nerden biliyorsun 2.o zaman ümidin yoksa niye girdin

HALİT4646
Aday Memur
13 Haziran 2017 20:05

Gelin ata binmiş, ya nasip demiş . Allah bir kapiyi kapatir ,bin kapi acar. insallahsinava elbistanin afşinin en zenginlerinin girdigine sahit oldum .adam trilyonluk gelmis sinava giriyor. ihtiyaci yok babasinin parasi 7 sulalesini doyurur . buna kiziyorum .ise alimlarda mal varligina. maddi durumlara neden bakilmiyor.

19 kartal
Aday Memur
13 Haziran 2017 20:06

Bencede arkadaşlar umutsuzluğa düşmeyin

Ya bir sabırlı olalım vesvese yapmayalım

Haklısınız ama sabır.

birumutişte0101
Aday Memur
13 Haziran 2017 20:08

bazı arkadaşlar kamulaştırmadan listeye daha fazla girecegini düşünüyor bence böyle düşünmelerinin sebebi 2013 yılında afşin elbistan termik santreline 197 kişi alınmış nihayi listede kamulaştırma fazla oldugunu görüyoruz sadece yazılı sınav yapılmış mülakat yapılmamış öncelikliler sınavdan aldıgı puanla listeye girmiş kpss den girenler %70 kpss puanı ve%30 sınav puanıyla listeye girmişler yani kpss puanı 80 olan arkadaşımız yazılı sınavdan 100 alsa dahi toplam puanı 86 puanı geçmeyecek yazılı sınavdan 90 alan kamulaştırma ise 90 puanla kpss linin önünde yer almış yani adil bir sistem olmamış yeni yapılan sınav ise kpss li için %50 kpss puanı %30 sınav puanı %20 mülakat puanı öncelikli girenler ise %50 sınav puanı % mülakat puanı olacak en azından 2013 yılına oranla biraz daha adil oldugunu düşünüyorum bilmiyorum sizler ne düşünüyorsunuz

19 kartal
Aday Memur
13 Haziran 2017 20:12

Halit doğrusun bilader ihtiyacı çok olan

işe girse ne güzel olur.ama şimdi adam

Çıkar sanane derse o kötü olur.ama dediğin

Gibi rızkı Allah verir.Orucu aç kendine gel

birumutişte0101
Aday Memur
13 Haziran 2017 20:17

%50 mülakat puanı orada 50 yazmayı unutmuşum

gokhanq
Kapalı
13 Haziran 2017 20:19

Umudum yok diye girmeyim mi kardeşim ne saçmalıyorsun sen adamların sana yetişmesine gerek Yok onların yazılı %50 sözlü %50 alınacak puanlılar önde felan değil sözlü onların bizle denk olması için yapıldı yoksa sözlü olmasa beni de geçmesi için 90 alması lazım yazılıdan ama sözlü %50 yazılı %50 alınıyor puanlılar olarak önde felan değiliz yani

efsane042
Aday Memur
13 Haziran 2017 20:24

Aynen milletle t...ak geçer gibi altında 140 150 bin liralık arabayla gelen baba parasıyla birde orada şekil semale girenler vardı bizim orada el şeyiyle gerdeğe girmek derler onların amaci neydi oda muamma

HALİT4646, 7 yıl önce

Gelin ata binmiş, ya nasip demiş . Allah bir kapiyi kapatir ,bin kapi acar. insallahsinava elbistanin afşinin en zenginlerinin girdigine sahit oldum .adam trilyonluk gelmis sinava giriyor. ihtiyaci yok babasinin parasi 7 sulalesini doyurur . buna kiziyorum .ise alimlarda mal varligina. maddi durumlara neden bakilmiyor.

gokhanq
Kapalı
13 Haziran 2017 20:24

Ayrıca adil felan değil kardeşim SöZlüde kamera sistemi felan Yok kamulaştırma zaten sözlüden aldığı yüksek puanlarla önümüze geçecekler diye düşünüyorum

birumutişte0101
Aday Memur
13 Haziran 2017 20:38

2013 deki gibi sadece sınav yapsaydı dahamı iyi olacaktı en azından adaletin terazisini azda olsa dengelemişler

gokhanq, 7 yıl önce

Ayrıca adil felan değil kardeşim SöZlüde kamera sistemi felan Yok kamulaştırma zaten sözlüden aldığı yüksek puanlarla önümüze geçecekler diye düşünüyorum

gokhanq
Kapalı
13 Haziran 2017 20:44

Kardeşim şimdi örneğin bizim SöZlüde %20 alınıyor ya bizde çok önem ifade etmiyor ama adamlarda sözlü %50 alınacak bi de kamera sistemi Yok o yüzden dedim sadece yazılı olsaydı soruları zaten kendin gördün bi de daha önceki alımda Maraştaki üniversite hazırladı ama bunda ankaraydı Sınavı hazırlayan yazılıdan bizi geçmeleri içi çoğu soruyu doğru yapmaları gerekecekti gönül ister ki hep puanlılar girsin tabi ama sözlü olması bence adil olmadı

birumutişte0101
Aday Memur
13 Haziran 2017 21:09

sana katılıyorum önceliklilerin puanlamalarına daha adil bir çözüm bulunmalı

birumutişte0101
Aday Memur
13 Haziran 2017 21:10

kpss li olarak 8-9 ay emek verip bu puanları alıyoruz emegin karşılıgı daha adil olmalı

gokhanq
Kapalı
13 Haziran 2017 21:16

Benim amacım kimsenin umudunu felan kırmak değil ben daha önce 13 defa mülakata girdim mke ye 4 defa eüaşa 2 defa infaz koruma adalet bakanlığı makine teknisyenliği maat felan hiçbirinde geçemedim kardeşim illa ki nasip kısmette referans olmadan çok zor bu düzen böyle ilerliyor açıktan atamalarda inanılmaz torpil dönüyor ben o yüzden öyle dedim yoksa puanlıların girmesini isterim bende

DY34
Aday Memur
13 Haziran 2017 23:20

Ne diyeyim bilemedim sadece üzüldüm Rabbim gönlüne gore versin. Baktın olmayii bakmayacasun.

19 kartal
Aday Memur
13 Haziran 2017 23:40

41 yaşındayım girdiğim mülakatlar

Arka arka koysam ankaradan marasa

Gidiş geliş duble yol olur.ama şunu bilki

Hiç umudumu yitirmedim.onun için bekle

Adamlar sonucu açıklasın kardeşim

Her şer de bir hayır vardır.saygılar

gokhanq
Kapalı
13 Haziran 2017 23:48

Saygılar abicim 2012 de mezun oldum 5 yıldır emek veriyorum abi insanın zoruna giden verilen emeğin göz ardı edilmesi haketmeyen insanların senin hakkını yeyipte girmesi insanın zoruna gidiyor 88.88 aldım hiç umudum yok merkezi atamada zor gibi kadro açmıyorlar amacım kendimi acındırmak felan da değil kimsenin verdiği emek boşa gitmesin sıkıntı Yok insan verdiği emeğe üzülüyor

Toplam 1456 mesaj
«242526272829303132333435»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi