Editörler : crops35

İRENCİ
Aday Memur
29 Mart 2018 21:35

Tecrübeli ve kıdemli arkadaşlar önceki sınavda ne sorulmuş (Özelde İstatistik ünvanı için ama diğerleride olur) bilen yada konu başlıklarını hatırlayan var mı?

muhdavut
Aday Memur
30 Mart 2018 07:51

Hocam bende aynı şeyi merak ediyorum ama hiçbir şey bulamadım

İRENCİ, 6 yıl önce

Tecrübeli ve kıdemli arkadaşlar önceki sınavda ne sorulmuş (Özelde İstatistik ünvanı için ama diğerleride olur) bilen yada konu başlıklarını hatırlayan var mı?

doğru46
Memur
30 Mart 2018 08:23

Önceki Şeflik Sınavı konu başlıkları hatta ders notları bende var.İsteyenlere mail olarak gönderebilirim.Bir şartla benden yüksek puan almak yok :)

netzede
Aday Memur
30 Mart 2018 09:59

İdari Kadrolarla ilgili sınav ne zaman açılacak bilgisi olan varmı?

piranalı
Aday Memur
30 Mart 2018 16:53

Ustad Şeflik sınavına hiç heveslenme bence uzmanlığa çalış Şefler bellidir ! denemesi bedava müdürlük sınavını bekleyip görelim sadece görevlendirmeler atanırsa ben haklı çıkarım.

doğru46, 6 yıl önce

Önceki Şeflik Sınavı konu başlıkları hatta ders notları bende var.İsteyenlere mail olarak gönderebilirim.Bir şartla benden yüksek puan almak yok :)

Siyri Fusi
Şube Müdürü
31 Mart 2018 13:21

herşeyi bir yere kadar anlıyorum ancak anlamadığım kafamda oturtamadığım tek birşey var. Genel Müdürlük nezdinde imza yetkisi verilerek görevlendirme olarak görev yapan kişilerin bu yaptıkları görevlerinin sayılmaması ve bu nedenle başvuru yapılamaması.

muhdavut
Aday Memur
01 Nisan 2018 23:08

Yarın ders notlarının açıklanma ihtimali var mı acaba:)

doğru46
Memur
02 Nisan 2018 08:32

Boş kadro gösterirlerse mecbur sınavla yerleştirme yapılır.Uzmanlığı kazanmak şefliği kazanmaktan daha zor.uzmanlık kadrosunu çok az açıyorlar.Hele bir sınav açılsın boş kadrolara bakar bir karar veririz.

piranalı, 6 yıl önce

Ustad Şeflik sınavına hiç heveslenme bence uzmanlığa çalış Şefler bellidir ! denemesi bedava müdürlük sınavını bekleyip görelim sadece görevlendirmeler atanırsa ben haklı çıkarım.

piranalı
Aday Memur
02 Nisan 2018 13:53

Peki Şeflik sınavında ben sen mi yoksa görevlendirme olanlar mı Mülakata yüksek puan alır? ama uzmanlıkta eminim ki sınavda yüksek puan alan sıralama atanır.

doğru46, 6 yıl önce

Boş kadro gösterirlerse mecbur sınavla yerleştirme yapılır.Uzmanlığı kazanmak şefliği kazanmaktan daha zor.uzmanlık kadrosunu çok az açıyorlar.Hele bir sınav açılsın boş kadrolara bakar bir karar veririz.

doğru46
Memur
02 Nisan 2018 16:25

Görevlendirmeler zaten kendine güvenseler sınav isterler.( Kendine güvenen ve sınavla hak edebilecek Görevlendirmeleri tenzih ediyorum)

piranalı, 6 yıl önce

Peki Şeflik sınavında ben sen mi yoksa görevlendirme olanlar mı Mülakata yüksek puan alır? ama uzmanlıkta eminim ki sınavda yüksek puan alan sıralama atanır.

irfyuk
Aday Memur
06 Nisan 2018 06:59

Sayın yetkililer!

Antalya da üç beş yıldızlı otellerde yüzbinlerce para harcayarak planladığınız ve sonucunda kimsenin birşey öğrenmediği, sadece tatil yapıp döndüğü o eğitimleri siz sadece tatil olarak yapmaya devam etseniz.

Şu sınav ders notlarını (daha sonra yapılacak olan seflik müdür yrd vs dahil) bir an önce yayınlasanız ve insanlar çalışmaya başlasa olmaz mı?

Sonuç olarak otellerde tıka basa yiyerek ve yüzerek (son 15 yıldan beri tenhalarda gizli gizli içerek) verdiğiniz eğitimin yüz yılda sağlayamayacağı faydayı o ders notları bir günde sağlar.

irfyuk
Aday Memur
06 Nisan 2018 07:06

Ama "hayır efendim notları önce belli kişilere verdik onlar çalışsınlar tamam biz hazırız desinler sonra size vereceğiz, otellerde ki tatillere gelince (pardon eğitimlere) onları zaten sizin için yapmıyoruz orda amaç eşi dostu kazandırmak" diyorsanız. Anladınız siz onu:)

eskidentekti
Aday Memur
06 Nisan 2018 08:32

ya arkadaşım ne diyorsun sen, "adamlar devletin parasıyla" tatil de mi yapmasın. siz de çok şey istiyorsunuz valla. devletimiz büyüktür. korur yedirir içirir gezdirir... :(

ayrıca ders notlarını istemişsin. çalışıp ne yapacaksın. 100 mü alacaksın. hem 100 alsan ne olacak. mülakatı boşuna mı getirdiler sanıyorsun?

irfyuk, 6 yıl önce

Sayın yetkililer!

Antalya da üç beş yıldızlı otellerde yüzbinlerce para harcayarak planladığınız ve sonucunda kimsenin birşey öğrenmediği, sadece tatil yapıp döndüğü o eğitimleri siz sadece tatil olarak yapmaya devam etseniz.

Şu sınav ders notlarını (daha sonra yapılacak olan seflik müdür yrd vs dahil) bir an önce yayınlasanız ve insanlar çalışmaya başlasa olmaz mı?

Sonuç olarak otellerde tıka basa yiyerek ve yüzerek (son 15 yıldan beri tenhalarda gizli gizli içerek) verdiğiniz eğitimin yüz yılda sağlayamayacağı faydayı o ders notları bir günde sağlar.

piranalı
Aday Memur
06 Nisan 2018 09:13

Mülakatı onlar getirmedi oy verdiğiniz veya verdiğimiz veya verdikleri hükumeti temsil eden siyasi parti üst yöneticileri getirdi. Bizim üst yöneticilerimiz isterlerse uygulamasınlar bak başlarına neler geliyor var mı öyle babayiğit...!

eskidentekti, 6 yıl önce

ya arkadaşım ne diyorsun sen, "adamlar devletin parasıyla" tatil de mi yapmasın. siz de çok şey istiyorsunuz valla. devletimiz büyüktür. korur yedirir içirir gezdirir... :(

ayrıca ders notlarını istemişsin. çalışıp ne yapacaksın. 100 mü alacaksın. hem 100 alsan ne olacak. mülakatı boşuna mı getirdiler sanıyorsun?

etrik-etronik
Aday Memur
07 Nisan 2018 21:24

ders notları 2015 teki sınavın notlarından çok farklımıdır acaba

irfyuk
Aday Memur
07 Nisan 2018 23:17

Ders notlarının 2015 notlarından pek farklı olmaz ama sorular eleştirilen beğenilmeyen 2015 sorularını mumla aratacak. Çünkü sınavı teiaş kendi yapacak herhangi bir kurumla anlaşmadı, dolayısıyla soruları birimler hazırlayacak.

etrik-etronik, 6 yıl önce

ders notları 2015 teki sınavın notlarından çok farklımıdır acaba

vakitsizötenhoroz
Aday Memur
08 Nisan 2018 15:07

Bilgi kesin mi yoksa tahminin mi. Benim ilk duyduğuma göre üniversitelerden birine yaptıracaklar.

irfyuk
Aday Memur
08 Nisan 2018 22:17

Kaynak sağlam(İK) ve bilgi kesin.

vakitsizötenhoroz, 6 yıl önce

Bilgi kesin mi yoksa tahminin mi. Benim ilk duyduğuma göre üniversitelerden birine yaptıracaklar.

isttis
Aday Memur
09 Nisan 2018 07:58

birimler kendisi hazırlayacak derken sanırım görevde yükselme için bahsediyorsunuz zira bir çok mühendislik, tekniker, kimyager vs unvanları var ve bunlarla ilgili sınav sorusu hazırlamak çok da kolay değil başka bir kamu kurumundan tecrübe ile sabittir :)

irfyuk, 6 yıl önce

Ders notlarının 2015 notlarından pek farklı olmaz ama sorular eleştirilen beğenilmeyen 2015 sorularını mumla aratacak. Çünkü sınavı teiaş kendi yapacak herhangi bir kurumla anlaşmadı, dolayısıyla soruları birimler hazırlayacak.

vakitsizötenhoroz
Aday Memur
09 Nisan 2018 08:55

sanırım sınav iptal başlığını da sen açmıştın. orada da kaynakların sağlamdı.Sen İnsan Kaynaklarından ve Bölge Müdürünüz tanıdığı bir daire başkanından iptal olduğuna dair kesin bilgiler almıştı.(!) İnşallah bu dediğinin sonucu da öyle olur. :) Değilse halimiz harap.

irfyuk, 6 yıl önce

Kaynak sağlam(İK) ve bilgi kesin.

Toplam 243 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi