Editörler : ayşegül bgm
22 Haziran 2018 12:45

İl sağlık

il sağlık müd.evrak tesliminden sonra elinize teslim edildiğine dair bir evrak verdi mi?Teslim ettiğimizi nasıl ispatlıyacağız?

Luke72222
Aday Memur
22 Haziran 2018 16:35

Bu hastanelerde verilen eski fışlerden verildi bana. 3 taneydi bi tane evrakların üstüne yapıştırıldı iki tane de bende kaldı.adam verince al bunlar verdiğini kanıt gösteren kağıtlar dedi. Takip edersin dedi

tdsezgi
Kapalı
22 Haziran 2018 17:05

Aynen barkod buyuklugunde bi kagit verdiler. Ama bana 1 tane verdiler digerini evragin ustune yapistirdilar

tdsezgi
Kapalı
22 Haziran 2018 17:06

Zaten dilekce ile osym sonuc ciktisi il saglik mudurlugunde kaliyomus guvenlik sorusturma formlarini bizzat elden kendileri ankaraya goturuyolarmis

Odyometrist61
Aday Memur
22 Haziran 2018 17:31

Arkadaşlar ben güvenlik soruşturması formunda seriyi yazıp noyu yazmayı unutmuşum il sağlıktakiler el yazısıyla serinin yanına yazdı bi sorun olur mu

ortnurse
Şef
22 Haziran 2018 17:51

bana da o barkodun fotoğrafını çekebilirsin dedi
Luke72222, 6 yıl önce

Bu hastanelerde verilen eski fışlerden verildi bana. 3 taneydi bi tane evrakların üstüne yapıştırıldı iki tane de bende kaldı.adam verince al bunlar verdiğini kanıt gösteren kağıtlar dedi. Takip edersin dedi

att.elif.
Aday Memur
22 Haziran 2018 18:11

Arkadaşlar bana barkod verilmedi önemli bişey mi sizce

Odyometrist61
Aday Memur
22 Haziran 2018 18:17

Bana da verilmedi 2018/4 le atanan arkadaşıma da verilmemiş zimmete de düştü seçimden sonra işe başlayacak bi sorun olmuyo yani takip amaçlı veriliyormuş

hmsrymbn98
Memur
22 Haziran 2018 18:42

Arkadaşlar mudurluktekiler ne biçim çalışıyor ben hayret ettim o seri nonun harfli kısmını yazmamistim içime kurt düştü geri döndüm yeniden kağıt cikarttirdim kız bana utanmadan deseydin ben degistirirdim dedi bunu ben mi soyliycem sen kontrol ediyorsun.. barkod filan da vermediler işimiz Allah'a teslim

ortnurse
Şef
22 Haziran 2018 18:44

bende okulumun yerini yazmamıştım kendim dedim sorun olurmu onlar farketmedi, kadın bir daha başla yap dedi yaptım bende
hmsrymbn98, 6 yıl önce

Arkadaşlar mudurluktekiler ne biçim çalışıyor ben hayret ettim o seri nonun harfli kısmını yazmamistim içime kurt düştü geri döndüm yeniden kağıt cikarttirdim kız bana utanmadan deseydin ben degistirirdim dedi bunu ben mi soyliycem sen kontrol ediyorsun.. barkod filan da vermediler işimiz Allah'a teslim

hmsrymbn98
Memur
22 Haziran 2018 18:46

Odyometris61 arkadaşım doğru düzgün iş yapmıyorlar o kagitta bu form kesinlikle bilgisayar ile doldurulacaktir diyor bunu ara sor öğren yanlissa gidip değiştir

hemsirehanım6
Aday Memur
22 Haziran 2018 18:56

bana bişey vermediler??

hmsrymbn98
Memur
22 Haziran 2018 19:01

..

Odyometrist61, 6 yıl önce

Arkadaşlar ben güvenlik soruşturması formunda seriyi yazıp noyu yazmayı unutmuşum il sağlıktakiler el yazısıyla serinin yanına yazdı bi sorun olur mu

Odyometrist61
Aday Memur
22 Haziran 2018 19:06

Teşekkür ederim kardeşim bence de bi arıyayım

Kocero38
Memur
22 Haziran 2018 19:53

Sayın arkadaşım sistemde de o şekilde eksik görülecek.Riske atma.Zaten düzeltirken bile sistem sebebini soruyor,öyle iptal ediliyor.Sisteme gir arşiv formunu düzelt,tekrar çıkart istersen.Kimseye güvenme.Biir şey olmaz derler ondan sonra herkes zimmete düşer sen sırf bu ufacıcık eksiklik için uğraşır durursun.

Odyometrist61, 6 yıl önce

Kocero38
Memur
22 Haziran 2018 19:57

Yani sistemde eksik gözükecek.Formda el yazısıyla eklenmiş olacak.Memur bilmeyebilir,önemli gibi görmeyebilir.Sen riske atma istersen.Ben de sordum,ekleyeyim mi diye memur ben kabul etsem de sistemde eksik gözükür dedi.Tekrar sistemden düzeltip öyle verdim.

Kocero38, 6 yıl önce

Sayın arkadaşım sistemde de o şekilde eksik görülecek.Riske atma.Zaten düzeltirken bile sistem sebebini soruyor,öyle iptal ediliyor.Sisteme gir arşiv formunu düzelt,tekrar çıkart istersen.Kimseye güvenme.Biir şey olmaz derler ondan sonra herkes zimmete düşer sen sırf bu ufacıcık eksiklik için uğraşır durursun.

Kocero38
Memur
22 Haziran 2018 20:03

Ben bugün de gittim.Tekrar sordum.Veriliyor mu diye ne bana ne oradaki atanan arkadaşlara verilmedi.Kayseride böyle yhgmyi takip edin dediler.

ortnurse, 6 yıl önce
bana da o barkodun fotoğrafını çekebilirsin dedi

Odyometrist61
Aday Memur
22 Haziran 2018 20:15

Sağolun arkadaşlar sistemden düzelttim şimdi pazartesi gidip değiştireceğim iki gün nasıl sabredeğim bilmem ama gerçekten hiç ilgilenmiyorlar aldı bildiğin kendi eliyle yazdı bende işi biliyor olur herhalde diye üstüne düşmedim

nurse.8
Şube Müdürü
22 Haziran 2018 20:24

Seri yi yazmamisim no yu yazmışım orda bisi demediler tekrar gittim değiştirdim,bugün tam 8 defa minibus yaptim

Odyometrist61
Aday Memur
22 Haziran 2018 20:28

Ya gerçekten ayıptır ya arşiv formunun en dibinde not olarak bile yazıyo bu form eksiklikleri bilgisayar ile doldurulacaktır hadi ben yeniyim bilmiyorum yaa sen memursun kaç yıllık alıp kendi elinle yazıyosun pazartesi benimde 3.gidişim olacak

nurse.8
Şube Müdürü
22 Haziran 2018 20:37

Bakacaklari sadece bir kağıt ,yanlış deyin düzeltelim,git gel git gel bu nedir

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi