Editörler : crops35
18 Ocak 2021 15:30

EKPSS SHU

Arkadaşlar 1. Tercihiniz Egm olabilir maaş,servis,lojman,rahatlık,sadece çocuklarla ilgili iş ve işlemler,polsan,tayin,kücük ilcelerde çalışmama,ayri bir oda,sayica kalabalik teskilat kadrosu,egm prestiji,sivil kiyafet,moral egitim merkezleri ve polisevleri vb bunlara örnek verilebilir...

Emre0005
Şef
18 Ocak 2021 16:20

2.Tercihinize Göç yazabilirsiniz göç,acsh,afad aynı maası egm ise buna ekstra 400 lira tayin bedeli alır egm de sadece çocuklarla ilgili mevzuat üzerinden is ve islem yurutulurken Göç ye ise sadece yabancılarla ilgili mezuattan is ve islemler yurutulur. Açsh tüm mevzuat ve is yogunlugu varken afadda yine mevzuatin genel hukumlerine tabiisinizdir. En yogun açsh iken göç afad ve sonuncuya egm gelir.Orta olcekli anadolu sehirlerinde egmde haftada max 2 vaka ile karsilasirsiniz.Göç yeni kurulmus kadrolarini yeni yeni oturtan bir kurum oldugu icin bunu nitelikli kadro olarak lehinize kullanabilirsiniz...

gkhn33
Aday Memur
19 Ocak 2021 18:16

Emniyette istedigimiz ilin ilcesindeki emniyet mudurlugunede gecebiliyoruz degil mi ilcede subesi varsa eger?

gkhn33
Aday Memur
19 Ocak 2021 18:55

Guncell

Emre0005
Şef
19 Ocak 2021 18:59

Cocuk subede sosyal calismaci istihdami olur
gkhn33, 3 yıl önce

Emniyette istedigimiz ilin ilcesindeki emniyet mudurlugunede gecebiliyoruz degil mi ilcede subesi varsa eger?

KebapçıCelal-7
Aday Memur
19 Ocak 2021 19:05

GÖÇ ile ilgili bir şey soracağım VERİ HAZIRLAMA VE KONTROLİŞLETMENİ alıyor ve 6225 nitelik kodu ile. ben bilgisayar mühendisiği mezunuyum. bir sertifikam yok ama yazdığımda gelir mi? atanır mıyım? şartları sağlıyor mu?

Emre0005, 3 yıl önce
2.Tercihinize Göç yazabilirsiniz göç,acsh,afad aynı maası egm ise buna ekstra 400 lira tayin bedeli alır egm de sadece çocuklarla ilgili mevzuat üzerinden is ve islem yurutulurken Göç ye ise sadece yabancılarla ilgili mezuattan is ve islemler yurutulur. Açsh tüm mevzuat ve is yogunlugu varken afadda yine mevzuatin genel hukumlerine tabiisinizdir. En yogun açsh iken göç afad ve sonuncuya egm gelir.Orta olcekli anadolu sehirlerinde egmde haftada max 2 vaka ile karsilasirsiniz.Göç yeni kurulmus kadrolarini yeni yeni oturtan bir kurum oldugu icin bunu nitelikli kadro olarak lehinize kullanabilirsiniz...

efesaltik
Aday Memur
21 Ocak 2021 08:39

Emniyetin maaşı ne kadar hocam. Bir de mesai saatleri nasıldır? Haftasonu gece vs vaka gelince gitmek gerekir mi?

Emre0005, 3 yıl önce

anka.violet
Aday Memur
23 Ocak 2021 18:52

bunu ben de merak ediyorum bilen yazabilirse çok güzel olur

efesaltik, 3 yıl önce

Emniyetin maaşı ne kadar hocam. Bir de mesai saatleri nasıldır? Haftasonu gece vs vaka gelince gitmek gerekir mi?

Emre0005
Şef
23 Ocak 2021 18:54

Yeni baslayan bekar 8/1 sosyal calismaci egm de 5400 alir
anka.violet, 3 yıl önce

bunu ben de merak ediyorum bilen yazabilirse çok güzel olur

anka.violet
Aday Memur
23 Ocak 2021 19:05

hocam tercihte 7/1 ile başlanıyo sağlık hizmetleri olarak geçiyor yani bu son ekpss tercihte o şekilde yazıyordu

Sınıf / Derece Sağlık Hizmetleri (SH) / 7

Emre0005, 3 yıl önce
Yeni baslayan bekar 8/1 sosyal calismaci egm de 5400 alir

Emre0005
Şef
23 Ocak 2021 19:05

50 lira oynar
anka.violet, 3 yıl önce

hocam tercihte 7/1 ile başlanıyo sağlık hizmetleri olarak geçiyor yani bu son ekpss tercihte o şekilde yazıyordu

Sınıf / Derece Sağlık Hizmetleri (SH) / 7

anka.violet
Aday Memur
23 Ocak 2021 19:07

hocam siz de sosyal çalışmacı mısınız ? Egm de mi çalışıyorsunuz? çok sağolun tüm yanıtlarınız ve bilgileriniz için

Emre0005, 3 yıl önce
50 lira oynar

Emre0005
Şef
23 Ocak 2021 19:08

Ben egmde polistim engelli oldum bilgisayar isletmeni kadrosuna atandim 9 yillik memurum bu ekpssde alanda 19. Oldum sosyal calismaci olacagim nasip olursa
anka.violet, 3 yıl önce

hocam siz de sosyal çalışmacı mısınız ? Egm de mi çalışıyorsunuz? çok sağolun tüm yanıtlarınız ve bilgileriniz için

anka.violet
Aday Memur
23 Ocak 2021 19:12

anladım hocam hakkımızda en iyisi ne ise o olsun ben de sosyal çalışmacı olarak alanda 13.cüyüm siz nereleri yazdınız? bir de ilk atamada yol harcı veriliyor mu? ben şuan sürekli sözleşmeli asdep personeliyim (4b) istanbulda. engelli olduğum için sınava girdim ve puan da iyi gelince kadroya geçmek istedim. tek tercih memleketim orduyu yazdım. egm de sosyal çalışmacı 4b mi yine ya da 4a mı?

Emre0005, 3 yıl önce
Ben egmde polistim engelli oldum bilgisayar isletmeni kadrosuna atandim 9 yillik memurum bu ekpssde alanda 19. Oldum sosyal calismaci olacagim nasip olursa

Emre0005
Şef
23 Ocak 2021 19:15

Sen sozlesmeli personelsin istifa edip kadrolu shu olacaksin sana yol harcirahi verilecegini sanmiyorum cunku istifa ile gececeksin ben 5afad 4 acsh yazdim
anka.violet, 3 yıl önce

anladım hocam hakkımızda en iyisi ne ise o olsun ben de sosyal çalışmacı olarak alanda 13.cüyüm siz nereleri yazdınız? bir de ilk atamada yol harcı veriliyor mu? ben şuan sürekli sözleşmeli asdep personeliyim (4b) istanbulda. engelli olduğum için sınava girdim ve puan da iyi gelince kadroya geçmek istedim. tek tercih memleketim orduyu yazdım. egm de sosyal çalışmacı 4b mi yine ya da 4a mı?

Emre0005
Şef
23 Ocak 2021 19:17

Bana mesaj at
anka.violet, 3 yıl önce

anka.violet
Aday Memur
23 Ocak 2021 19:18

sağolun hocam ben ve benim gibi merakta olan arkadaşlar için çok yararlı oldu verdiğiniz bilgiler gönlümüzdeki hayırlısıyla olsun kolay gelsin. atama sonuçlanınca da yazalım nereye atandığımızı (ki inş atanırız )

Emre0005, 3 yıl önce
Sen sozlesmeli personelsin istifa edip kadrolu shu olacaksin sana yol harcirahi verilecegini sanmiyorum cunku istifa ile gececeksin ben 5afad 4 acsh yazdim

Emre0005
Şef
23 Ocak 2021 19:19

Bana mesaj at gruba alayim aeni
anka.violet, 3 yıl önce

sağolun hocam ben ve benim gibi merakta olan arkadaşlar için çok yararlı oldu verdiğiniz bilgiler gönlümüzdeki hayırlısıyla olsun kolay gelsin. atama sonuçlanınca da yazalım nereye atandığımızı (ki inş atanırız )

Emre0005
Şef
23 Ocak 2021 19:20

Mesaj alamaiyosun ayarlarini duzenle yazamiyorum sana
anka.violet, 3 yıl önce

Emre0005
Şef
23 Ocak 2021 19:21

Ya da bana ozelden numarani yaz
Emre0005, 3 yıl önce
Mesaj alamaiyosun ayarlarini duzenle yazamiyorum sana

anka.violet
Aday Memur
23 Ocak 2021 19:22

şimdi açtım mesaj kısmını

Emre0005, 3 yıl önce
Ya da bana ozelden numarani yaz