Editörler : F16 Gökçen

destinass
Aday Memur
09 Ağustos 2021 15:02

ben de 9 temmuzda girmiştim sales trainee için. bana da olumlu olumsuz dönücez dediler dönüş yok. sizne için girmiştiniz mülakata ?

gizemozk, 3 yıl önce

Ben de 8 temmuzda mt için mülakata girmiştim. Olumlu ya da olumsuz Ağustosun 2. Haftasina kadar donus yapilacak denildi. Hala bir donus yok. Herhangi olumsuz da olur artik bir donus alan yok mu?

destinass
Aday Memur
09 Ağustos 2021 15:13

teşekkür ederim bilgilendirme için. bakalım bekleyelim bu hafta da. haber çıkmazsa olumsuz değerlendiricem artık.

nolipa, 3 yıl önce

Ben cuma gunu mt icin ikinci mulakata girdim, sadece iki kisi vardı finansal raporlama departmanından yine adayı ve departmanı kısaca tanıtmak uzerineydi ama surecle ilgili bilgi verilmedi sadece uzaktan calıstıkları icin ise alım da diger surecler gibi uzuyor dediler

gizemozk
Aday Memur
09 Ağustos 2021 15:15

Beni tek bir mülakata soktular. İK dan 1 kişi, 1 kişi de ilgilendiğim departman müdürüydü. Eğer yapabilirsek bir de genel müdürle belki mülakat olabilir dendi o kadar.

nolipa, 3 yıl önce

Ben cuma gunu mt icin ikinci mulakata girdim, sadece iki kisi vardı finansal raporlama departmanından yine adayı ve departmanı kısaca tanıtmak uzerineydi ama surecle ilgili bilgi verilmedi sadece uzaktan calıstıkları icin ise alım da diger surecler gibi uzuyor dediler

gizemozk
Aday Memur
09 Ağustos 2021 15:17

Bireysel ve özel bankacılık mt için girmiştim. Hatta mülakatta departman yöneticisi de vardı.

destinass, 3 yıl önce

ben de 9 temmuzda girmiştim sales trainee için. bana da olumlu olumsuz dönücez dediler dönüş yok. sizne için girmiştiniz mülakata ?

destinass
Aday Memur
09 Ağustos 2021 15:29

evet beni de tek bir mülakata soktular. bende de 1 ikve 2 şube müdürü vardı. olumlu olumsuz dönücez dediler. belki departmanlarda süreç farklı işliyordur.

Amele1
Aday Memur
09 Ağustos 2021 15:49

bende girdim yapamadım

destinass, 3 yıl önce

destinass
Aday Memur
09 Ağustos 2021 15:51

neyi yapamadınız anlamadım ? dönüş oldu mu size

Amele1, 3 yıl önce

bende girdim yapamadım

Bankacıbey
Aday Memur
09 Ağustos 2021 16:00

Arkadaşlar bende Temmuz başında girdim hala olumlu olumsuz dönüş yapılmadı. Mülakata hangi bölgede girdiniz

destinass
Aday Memur
09 Ağustos 2021 16:01

ben çukurova bölge müdürlüğünde girmiştim

Bankacıbey, 3 yıl önce

Arkadaşlar bende Temmuz başında girdim hala olumlu olumsuz dönüş yapılmadı. Mülakata hangi bölgede girdiniz

Bankacıbey
Aday Memur
09 Ağustos 2021 16:04

Bende antalya bölge de girdim. Bölge bölge süreç farklılık gösteriyor olabilir. Teb kariyer sitesinden sürecinize baktınız mı benim değerlendiriliyor olarak görünüyor.
destinass, 3 yıl önce

ben çukurova bölge müdürlüğünde girmiştim

gizemozk
Aday Memur
09 Ağustos 2021 16:05

Ben mülakata online katıldım

Amele1
Aday Memur
09 Ağustos 2021 16:07

dönüş olmadı

destinass, 3 yıl önce

neyi yapamadınız anlamadım ? dönüş oldu mu size

perceftogether
Aday Memur
09 Ağustos 2021 16:18

Merhaba arkadaşlar, ben de Bursa ST için bir online bir de yüzyüze bölge müdürü mülakatınagirdim. İlk mülakatta iki saat sonra dönüş yaptılar. ikincisinden ses yok. Bursa için giren var

mı aranızda? Herkesin hakkında hayırlısı

gizemozk
Aday Memur
09 Ağustos 2021 16:24

Mülakat İstanbul için de bu arada. Başvurduğum departman ve pozisyon genel müdürlükte bir tek zaten.

gizemozk, 3 yıl önce

Ben mülakata online katıldım

gizemozk
Aday Memur
09 Ağustos 2021 16:26

İstanbul ' içindi' demek istedim. Artık cevap beklemekten kafam karıştı

gizemozk, 3 yıl önce

Mülakat İstanbul için de bu arada. Başvurduğum departman ve pozisyon genel müdürlükte bir tek zaten.

gizemozk
Aday Memur
09 Ağustos 2021 22:24

Maille süreci sordum ve sürecin devam ettiğini, bittiginde genel bilgilendirme yapacaklarını söylediler.

destinass
Aday Memur
09 Ağustos 2021 22:41

teşekkür ederim. umarım her şey gönlümüzce olur.

gizemozk, 3 yıl önce

Maille süreci sordum ve sürecin devam ettiğini, bittiginde genel bilgilendirme yapacaklarını söylediler.

gizemozk
Aday Memur
09 Ağustos 2021 22:46

Rica ederim. Haber geldikçe yazacağım. Umarım dediğiniz gibi olur.

destinass, 3 yıl önce

teşekkür ederim. umarım her şey gönlümüzce olur.

RockRider
Aday Memur
10 Ağustos 2021 16:39

Programa daha 3-4 gün önce başvuru yaptım. İki tane sınav yaptılar. Hemen mülakata çağırdılar. Akbank'ı üç aydır bekliyordum hala bir sonuca ulaşamadık. TEB'le 3 günde yüzyüze mülakat aşamasına geldik. Teşekkür ederim hızınız için. Diğer bankalar bu konuda sizi örnek alır umarım.

Amele1
Aday Memur
10 Ağustos 2021 18:04

bende yarın görüşeceğim

Toplam 198 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi