Editörler : crops35
12 Ocak 2018 21:32

tixie58 çok doğru söylemiş serzeniş gibi yalakların ve aşırı korkaların yüzünden bu hale geldi mühendislerin durumu. Bu gibi arkadaları dışlayın aranızda bulundurmayın kurumunuzda.

tixie58, 6 yıl önce

senin gibi yalakalar yüzünden bu haldeyiz zaten.ben babamın hayrına çalışmıyorum bi emek veriyorum senin durumunu bilemem ağzın dilin kurur zor senin iş

serzenis42
Kapalı
15 Ocak 2018 08:44

Senin gibi bir beyinsiz görmedim ömrü hayatımda.. Kimin ne olduğunu nerden biliyorsun !... Tekniker olarak horlanmanın, ikinci plana atılmanın ne olduğundan haberin var mı ?? Ben mühendisliğe başladığımda ve bitirdiğimde hedefim maaş mı sandın..Sen tam bir gerizekalısın...Burdan boş işkembenden atıp tuttuğun her şey vebalindir.. Gözünle mi gördün e haysiyetsiz ..İftiran başına dolansın.

tixie58, 6 yıl önce

senin gibi yalakalar yüzünden bu haldeyiz zaten.ben babamın hayrına çalışmıyorum bi emek veriyorum senin durumunu bilemem ağzın dilin kurur zor senin iş

dirmili
Aday Memur
15 Ocak 2018 10:29

ben düzgün yorum yapıyorum. mayısta sınav yapılacaksa 1 ay beklenebilir.

ama sen ters cevap veriyorsun. sen ve sen gibiler yükselecekse yapılmasın sınav

serzenis42, 6 yıl önce

Olur önümüzdeki sene haziranda falan mezun olacakta çok onlarıda bekleyelim !...

tixie58
Kapalı
15 Ocak 2018 10:36

hadi ordan bide masum edebiyatı yapıyor kaç senedir kurumdayım kimsenin teknikeri hor gördüğünü görmedim duymadım. aşağılık kompleksi yapmayın durduk yere

serzenis42, 6 yıl önce

Senin gibi bir beyinsiz görmedim ömrü hayatımda.. Kimin ne olduğunu nerden biliyorsun !... Tekniker olarak horlanmanın, ikinci plana atılmanın ne olduğundan haberin var mı ?? Ben mühendisliğe başladığımda ve bitirdiğimde hedefim maaş mı sandın..Sen tam bir gerizekalısın...Burdan boş işkembenden atıp tuttuğun her şey vebalindir.. Gözünle mi gördün e haysiyetsiz ..İftiran başına dolansın.

serzenis42
Kapalı
15 Ocak 2018 11:53

Bak bakalım nasıl düzgün yorum yaptın ?? Mayıs gibi kelime ağzından çıktı mı acaba...Sen biraz daha bekle bakalım sadece kendini düşünen insan tipi..

dirmili, 6 yıl önce

ben düzgün yorum yapıyorum. mayısta sınav yapılacaksa 1 ay beklenebilir.

ama sen ters cevap veriyorsun. sen ve sen gibiler yükselecekse yapılmasın sınav

dirmili
Aday Memur
15 Ocak 2018 14:20

asıl sen kendini düşünüyorsun cahil herif. senin ne olduğunu biliyoruz. görevde yükselme için genel müdürle bile konuşmuşsun ne zaman yapılacak diye

serzenis42, 6 yıl önce

Bak bakalım nasıl düzgün yorum yaptın ?? Mayıs gibi kelime ağzından çıktı mı acaba...Sen biraz daha bekle bakalım sadece kendini düşünen insan tipi..

serzenis42
Kapalı
15 Ocak 2018 15:03

Benim niye haberim yok genel müdür ile konuştuğumdan !... Ne alakası var ?? Kaynağın, dayanağın ne ?? Cahil olan sensin !.. Haziran da dahi duyuru yapılmış olsa bu sefer eylül de tek dersten bende mezun olacaktım diyen burada bunları yazmış olacaktı. Ne yazık ki sen genele değil kendine yontuyorsun.. Ki soran kişiyi tanıyorum adam herkesin hakkını sormuş.. Sordu diye mi sınavı ocakta açacaklar..Ayrıca kendi hakkını dahi arayacak cesareti sayesinde sınavı öğrenmiş olduk..Yoksa her gün birbirimize bakıp acaba ne zaman duyuracaklar diye sorup duruyor olacaktık. Ayrıca bayanın biri sayesinde de temel ücret gruplarının ocakta yapılacağını duyduk. O bayan da mı senin mantığına göre kendini düşünüyor..Cahilsin cahilliğinden ötürü diğerleri gibi iftira atmaktan kendini alıkoyamıyorsun...2 senedir sınavı beklemem yada benim gibi bekleyenlerin suçu ne ?? Türkiye Cumhuriyeti Devleti mühendis diplomasını onaylamış ve kabul etmiş olmasına rağmen kurumun sınavı o yada bu tarihte açması seni yada senin gibileri niye geriyor.. Ayrıca sınav en son 2015 yılında açılmıştı ve bu tarihi sadece bir kaç ayla kaçıran arkadaşlarımızın suçu neydi..Kendilerini düşünmek mi ?? Düşünmemek mi ?? Bencilsiniz tamamen..

dirmili, 6 yıl önce

asıl sen kendini düşünüyorsun cahil herif. senin ne olduğunu biliyoruz. görevde yükselme için genel müdürle bile konuşmuşsun ne zaman yapılacak diye

dirmili
Aday Memur
16 Ocak 2018 15:39

suş sende değil arkadaşım suç bende sen gibi birinin çalıştığı kurumda çalışıyorum. özür dilerim senden

serzenis42, 6 yıl önce

Benim niye haberim yok genel müdür ile konuştuğumdan !... Ne alakası var ?? Kaynağın, dayanağın ne ?? Cahil olan sensin !.. Haziran da dahi duyuru yapılmış olsa bu sefer eylül de tek dersten bende mezun olacaktım diyen burada bunları yazmış olacaktı. Ne yazık ki sen genele değil kendine yontuyorsun.. Ki soran kişiyi tanıyorum adam herkesin hakkını sormuş.. Sordu diye mi sınavı ocakta açacaklar..Ayrıca kendi hakkını dahi arayacak cesareti sayesinde sınavı öğrenmiş olduk..Yoksa her gün birbirimize bakıp acaba ne zaman duyuracaklar diye sorup duruyor olacaktık. Ayrıca bayanın biri sayesinde de temel ücret gruplarının ocakta yapılacağını duyduk. O bayan da mı senin mantığına göre kendini düşünüyor..Cahilsin cahilliğinden ötürü diğerleri gibi iftira atmaktan kendini alıkoyamıyorsun...2 senedir sınavı beklemem yada benim gibi bekleyenlerin suçu ne ?? Türkiye Cumhuriyeti Devleti mühendis diplomasını onaylamış ve kabul etmiş olmasına rağmen kurumun sınavı o yada bu tarihte açması seni yada senin gibileri niye geriyor.. Ayrıca sınav en son 2015 yılında açılmıştı ve bu tarihi sadece bir kaç ayla kaçıran arkadaşlarımızın suçu neydi..Kendilerini düşünmek mi ?? Düşünmemek mi ?? Bencilsiniz tamamen..

TEGİN61
Memur
25 Ocak 2018 19:04

2015 teki sınavı 10 günle kaçırdım. Bu durumu yaşıyan 5-6 tanıdığım var. Uğraştım ama sınava giremedim. Mezun olabilir belgesi ile olmaz dediler. 3. yıl oluyor sınav bekliyoruz. Mühendis olmanın hiçbir artısını göremedik. Hala bu süreci birgün bile geciktirme gayreti olanlar benim gibilerin hakkına girer. Herkes hesabını iyi yapsın.

har_tek
Memur
26 Ocak 2018 11:42

İnşallah en kısa zamanda yapılır artık yeteri kadar bekledik.

har_tek
Memur
29 Ocak 2018 16:35

Arkadaşlar ben insan kaynaklarını aradım sordum genel müdürün onayına sunacaklarmış genel müdür olur verirse 1 veya 2 hafta içinde ilana çıkacaklarmış.oyalama taktiği yapıyorlar bence sizde arayıp sorup sıkıştırmamız gerekiyor.bilginize

tknkr01
Aday Memur
29 Ocak 2018 21:43

Sınav olursa mühendis olacaklar için işe yarar. Başmühendislikler için iş zor. %50 mülakat puanı getirdiler. Herkesin yeri hazır...

doğru46
Memur
30 Ocak 2018 08:13

Şeflikler ve Uzmanlıklar içinde işe yarar.

Babalar61
Aday Memur
30 Ocak 2018 08:46

Yorulduk, bıktık hep aynı yalanlarla muhatap olmaktan, ama kardeslerim umut edip mücadelede etmekten baska elimizden ne gelir...son bir gayretle sıkıştıralım genel müdürlüğü hep birlikte...

piranalı
Aday Memur
30 Ocak 2018 08:58

Merhaba arkadaşlar Görevde Yükselme Sınavı öncelikle Müdürlükler için, daha sonra da Başmühendis ve Şeflikler için sınavın yapılacağını söylendi. Tabi ki flankesi olmayanlar çok bir şey beklemesinler mülakat var, olması da gerekir mi ! çünkü yıllardır (G) ile Müdürlük vb. görevlerde görev yapanlar var bunların günahı ne bu işi yapıyorsa atasınlar veya (G) vermesinler diye düşüncelerimden kendimi alamıyorum. katılmayabilirsiniz

Babalar61
Aday Memur
30 Ocak 2018 09:05

unvan değişikliği sınavı ile ilgili olarak herhangi bir bilginiz varmı hocam?

piranalı, 6 yıl önce

Merhaba arkadaşlar Görevde Yükselme Sınavı öncelikle Müdürlükler için, daha sonra da Başmühendis ve Şeflikler için sınavın yapılacağını söylendi. Tabi ki flankesi olmayanlar çok bir şey beklemesinler mülakat var, olması da gerekir mi ! çünkü yıllardır (G) ile Müdürlük vb. görevlerde görev yapanlar var bunların günahı ne bu işi yapıyorsa atasınlar veya (G) vermesinler diye düşüncelerimden kendimi alamıyorum. katılmayabilirsiniz

har_tek
Memur
30 Ocak 2018 09:20

bencede bol bol aramak lazım genel müdürlüğü ünvan değişikliği için

piranalı
Aday Memur
30 Ocak 2018 11:37

Maalesef yok

hayalmiyim
Aday Memur
31 Ocak 2018 11:16

Görevde yükselme ve ünvan değişikliği sınavını herkes dört gözle bekliyor. Ama tüm sınavlarda olduğu gibi tüm kadroların açılmasını bekleme gafletine kimse düşmesin çünkü Daire Başkanlıkları ve Bölge Müdürlükleri istediği kadroyu açacak istemediği kadroyu (G) olarak devam ettirecek.

yol1
Şef
31 Ocak 2018 17:02

Hep aynı klasik cevap veriliyor. Bir iki haftaya açıklanacak diye. Bene görüştüm insan kaynaklarıyla sınavın kademeli olacağını ilk aşamada müdür ve ünvan değişikliği sınavının yapılacağını daha sonra diğer kadrolar için sınav yapılacağını söylediler.sayın genel müdürümüzün biran evvel imzalayıp uygulamaya sokmasını bekliyoruz. Ayrıca sınav komisyonu içinde personel talep yazısı gelmişti geçen hafta herkes için hayırlısı olur inşallah.

Toplam 243 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi