Editörler : ayşegül bgm
29 Nisan 2021 21:53

Atama Hakkında İddia

ne kadar doğru bilmiyorum ama bir duyum gördüm duran hoca mı neyse

https://pbs.twimg.com/media/E0KaD7aWEAIPc-Q?format=jpg&name=large

aisezreal
Genel Müdür
29 Nisan 2021 21:54

linçlemeyin burası bir platform ve bilgiyi sizinle paylaşmak istedim sadece...

Sedauys
Memur
29 Nisan 2021 21:54

Eğer doğruysa bayrama duyurusu olur o zaman. Bayram haftası yapılacak kabine toplantısı ya da bilim kurulu toplantısında açıklarlar

ayseberat
Kapalı
29 Nisan 2021 22:11

İnslalah en kısa zamanda atama olur ve yüzümuz güler herkes haketti fazlasıyla

aisezreal, 3 yıl önce

aisezreal
Genel Müdür
29 Nisan 2021 22:12

inşallah hocam çalışan herkes nasibini alır umarım.

ayseberat, 3 yıl önce

İnslalah en kısa zamanda atama olur ve yüzümuz güler herkes haketti fazlasıyla

29 Nisan 2021 22:16

Duran hocanın şuana kadar dediği her şey hemen hemen çıktı arkadaşım görüştü galiba bu sene tek alım olacak +20k civarı ve sağlıkta işçi alımı olmayacakmış bu sene tek alım olma durumunu sorunca da onun hakkında bilgi alamadık dedi inşAllah bunlar lafta kalmaz ve kısa zamanda 1-2 haftaya belli olur her şey

aisezreal, 3 yıl önce

29 Nisan 2021 22:17

Tek de 20 bin yalnış yazmışım tek alım değil düzeltim.

Ragnar Lorthbrok, 3 yıl önce

Duran hocanın şuana kadar dediği her şey hemen hemen çıktı arkadaşım görüştü galiba bu sene tek alım olacak +20k civarı ve sağlıkta işçi alımı olmayacakmış bu sene tek alım olma durumunu sorunca da onun hakkında bilgi alamadık dedi inşAllah bunlar lafta kalmaz ve kısa zamanda 1-2 haftaya belli olur her şey

agizdis
Kapalı
29 Nisan 2021 22:18

of yaaaa linç yememek için biz bu duyumu söylemedik maşallah herkes öğrenmiş ya

Sedauys
Memur
29 Nisan 2021 22:27

İnşaAllah doğrudur ya ramazan bayramına güzel haberler alırız

Öldü
Şef
29 Nisan 2021 22:29

Arkadaşınız kiminle görüştü

ayseberat
Kapalı
29 Nisan 2021 22:30

Tahminen kaç alım da 20 bini bulur sayi

Tek de 20 bin yalnış yazmışım tek alım değil düzeltim.

ayseberat
Kapalı
29 Nisan 2021 22:32

Şu mübarek Ramazan ayında güzel haberler alalım insallah tek seferde 20 k alıp ikinci alımda da 20 k alsa hiç fena olmaz sonuçta sağlıkçılar yılı bari en az 40 bini bulsa bu sene içinde ne güzel olur

29 Nisan 2021 22:37

Bizzat Duran hocayı aradı ve duran hocanın bilgi aldığı kişiyle konuştu kendisi de sağlık bakanlığında çalışıyor ama net sayı dile getirmek istemiyor mahçup olmama açısından bana bile net bir şeyler yazmıyor lakin en az tekde 20 k alım olacağını söyledi ve dağılımlarda olan dengesizliğinde farkında olduklarını dile getirdi tekniker/teknisyen açısından. İnş yanılmazlar her zaman doğru tahminde bulundular.

Öldü, 3 yıl önce

Arkadaşınız kiminle görüştü

Öldü
Şef
29 Nisan 2021 22:41

Hocam inşallah ya

Bizzat Duran hocayı aradı ve duran hocanın bilgi aldığı kişiyle konuştu kendisi de sağlık bakanlığında çalışıyor ama net sayı dile getirmek istemiyor mahçup olmama açısından bana bile net bir şeyler yazmıyor lakin en az tekde 20 k alım olacağını söyledi ve dağılımlarda olan dengesizliğinde farkında olduklarını dile getirdi tekniker/teknisyen açısından. İnş yanılmazlar her zaman doğru tahminde bulundular.

Ezgilii
Aday Memur
29 Nisan 2021 22:43

Hocam peki ne zamana yapacaklarını söylediler mi alımı? Süreç uzun mu yine acaba

29 Nisan 2021 22:49

Hocam valla azından cımbızla laf aldım 1-2 hafta içinde alımın bildirilip bayram sonrası alıma çıkılacağını iddia ediyor lakin bakan bile mayıs deyip kasımda olmuşluğu var umut tacirliği yapmak istemem inşallah dedikleri gibi olur da şaşmaz. Hakkımızda her şeyin hayırlısı olsun :)

Ezgilii, 3 yıl önce
Hocam peki ne zamana yapacaklarını söylediler mi alımı? Süreç uzun mu yine acaba

Ezgilii
Aday Memur
29 Nisan 2021 22:53

Hocam umut iyidir ya ben ısrarla her denene inanmayı tercih ediyorum :) inşallah artık hu denilen tutar :)

Hocam valla azından cımbızla laf aldım 1-2 hafta içinde alımın bildirilip bayram sonrası alıma çıkılacağını iddia ediyor lakin bakan bile mayıs deyip kasımda olmuşluğu var umut tacirliği yapmak istemem inşallah dedikleri gibi olur da şaşmaz. Hakkımızda her şeyin hayırlısı olsun :)

fizyorex
Daire Başkanı
29 Nisan 2021 23:25

Atmayın şu zehirli oku yoksa inanırım :((

agizdis
Kapalı
29 Nisan 2021 23:29

hocam oklardan delik deşik olduk valla kaç aydır :)))

fizyorex, 3 yıl önce

aisezreal
Genel Müdür
29 Nisan 2021 23:31

Hocam herkes güvenilir bir adam diyor, inşallah doğrudur. Yoksa kafayı yiyeceğiz :)

fizyorex, 3 yıl önce

fizyorex
Daire Başkanı
29 Nisan 2021 23:33

İnşallah gençler atanırsak nasipse hepinizin çayını içmeye gelecem :D

Sizce Aras'tan neden ses çıkmıyor? Beni şüphelendiren o. 235 kişilik alımdan sonra bu kadar kesildi mi arası bakanlıkla

Toplam 64 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi