Editörler : Pangaea

Kapalı
11 Şubat 2019 23:32

Gençlik ve spor bakanlığı 3243 işçi alacak başvurular başladı 15 şubat son günü

başvurular işkur üzerinden yapılıyor.

ra05
Müsteşar Yardımcısı
11 Şubat 2019 23:52

Bütün işkurlarda bu alım için izdiham var Türkiyenin en büyük sorunu işsizlik acilen çözülmesi gerekilen bir sorun madem herşey çok iyi kamu işçi alımında bile Türkiyenin her yerinde izdiham oluyorsa bu konuyla ilgili yetkilerin düşünmesi ve önlem alması gerekli adamlara iş beğenmiyor diyorsunuz bugün yüzlerce lisans mezunu hizmetli alımına bile başvuru yapmak için gelmiş kim iş beğenmiyor??

güvenlik2
Kapalı
12 Şubat 2019 15:26

işkur çok yoğun heralde telefonlara bile cevap vermiyor.

matrixnity
Aday Memur
12 Şubat 2019 15:31

muhasebe için sakarya balıkesir düşünen var mıdır

12 Şubat 2019 16:19

Bu kadroların maaşlarını nerden öğrenebilirim?

güvenlik2
Kapalı
12 Şubat 2019 21:55

başvuruda ikamet şartı var sadece bulunduğunuz ile başvuru yapabilirsiniz.

güvenlik2
Kapalı
14 Şubat 2019 14:16

başvurular yarın bitiyor son gün herkesin hakkında hayırlısı olsun.

güvenlik2
Kapalı
15 Şubat 2019 03:07

arkadaşlar yukarıda attığım video eğer faydalı olduysa bana destek olmak için lütfen kanalıma abone olunuz.

güvenlik2
Kapalı
19 Şubat 2019 15:18

arkadaşlar işkur da nihai liste (kuraya gireceklerin listesi) yayınlanmış.başvuru numarasına tıklayıp nihai listeyi indirebilrsiniz. isimlerinizi kontrol edin.

01 Mart 2019 17:21

sonuçlar internette yayınlanmadı acaba kazananlara mesaj felan mı geldi iş dolayısıyla bakamadım hiç

Ares66
Kapalı
01 Mart 2019 18:05

Hayır henüz yayınlama yok. Gençlik Spor Bakanlığı sitesini takipte kalın. Kuralar çekildi ama sonuçlar yayınlanmıyor ilginç.

dontknowanything, 5 yıl önce

sonuçlar internette yayınlanmadı acaba kazananlara mesaj felan mı geldi iş dolayısıyla bakamadım hiç

01 Mart 2019 18:16

kuraların bizzat çekildiği yerlere gidenler öğrenmiş sonuçları orada hemen

kider
Aday Memur
01 Mart 2019 18:17

kuradaki asil ve yedek aday isimlerini bulunduğunuz ilin il müdürlüğüne asmışlar ve bulunduğunuz ilin yerel gazetesine de vermişler sadece gençlik ve spor bakanlığının sitesi kalmış

01 Mart 2019 18:20

anladım ben il dışı bir yere başvurmuştum onu öğrenmek için başvurduğum ilin işkur şubesine mi ulaşmam gerekiyor yani telefonla arayıp öğrenmem mümkün müdür acaba?

kider
Aday Memur
01 Mart 2019 19:18

bizim arkadaş benim yanımda işkuru aradı onlar gençlik ve Spor İl müdürlüğüne yonlendirdiler. il müdürlüğünü de aradı onlarda listeyi asmışız ve yerel gazeteye vermişiz ileriki günlerde gençlik ve Spor bakanlığının sitesinde yayınlanacak dediler . işkur bizlik bişey yok dediler . bildiğim bu kadar

anladım ben il dışı bir yere başvurmuştum onu öğrenmek için başvurduğum ilin işkur şubesine mi ulaşmam gerekiyor yani telefonla arayıp öğrenmem mümkün müdür acaba?

01 Mart 2019 21:52

anladım tşk ederim cevap için sitede yayınlanacaksa sorun yok ozaman.)

güvenlik2
Kapalı
05 Mart 2019 01:55

kura sonuçları açıklandı.linki tıkladıktan sonra sayfanın en altından kura sonucunu görmek istediğiniz ili seçin.

http://tercihler.gsb.gov.tr/2019-SurekliIsciAlimiKuraCekimiSonuclari/

Bingoll
Aday Memur
05 Mart 2019 07:46

şehir dışına başvuranlar için belge teslimi nasıl oluyor bilen var mı? Bir de diploma aslı şart mıdır noter onaylı yollarsak oluyor mu ?

mat779
Aday Memur
05 Mart 2019 08:58

hastalık ve askerlik dışında evrakların bizzat teslim edilmesi gerekiyor diye biliyorum.

mat779
Aday Memur
05 Mart 2019 09:06

belge teslim yeri daha sonra gsb de belirtilecek demiş ilk duyuruda ama şu anda yer yok. başvurduğumuz yere mi teslim edeceğiz evrakları? Bilen var mı?

Firdevs53
Aday Memur
05 Mart 2019 11:32

Duyuruda "Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen ve noter huzurunda çekilen kura sonuçları ekte yer almakta olup kura çekimi sonucu sözlü sınava girmeye hak kazanan asıl adaylar 15 Mart 2019 tarihine kadar başvuru yaptıkları meslek koluna ilişkin aşağıda belirtilen belgeleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerine teslim etmeleri gerekmektedir." böyle yazıyor demekki başvurduğun ildeki gençlik ve spor bakanlığı müdürlüğüne götüreceksin

mat779, 5 yıl önce

belge teslim yeri daha sonra gsb de belirtilecek demiş ilk duyuruda ama şu anda yer yok. başvurduğumuz yere mi teslim edeceğiz evrakları? Bilen var mı?

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi