Editörler : crops35
10 Ağustos 2017 18:16

Adana'da kpss ye önlisanstan hazırlanmak

2016 da ön lisans sınavı 16 Ekim de yapıldı.

Ben kursa 2015 Ekimin başında başladım ve Mayısın sonunda dersleri bitirdiler.

HAZİRAN - TEMMUZ- AGUSTOS boyunca tatile gittik.

Sınava 20 gün kala dersane de genel tekrar soru çözümü yaptılar.

Bildiğimiz her şeyi unuttuğumuz için ne kadar soru çözselerde fayda etmedi.

Tekrar hazırlanmak istiyorum. Bir çok yerde Sistem yine aynıymış.

Bu sistemde dersaneye gitmenin anlamı yok.

Kazanamayacağımız kesin.Bu işte kurslar iyi para kazanıyor.

zekeriyaugur
Aday Memur
10 Ağustos 2017 18:38

Yine siz 7 ay egitim görmüşsünüz.Ben Murat kpss ye gittim 4 ay egitim gördüm ona ne demeli.şubatta ders bitti.düşünsenize ;-(

Bal badem
Aday Memur
10 Ağustos 2017 19:05

Soru çözüm anlarında hoca başına öğrenci sayısı 20 den fazla olunca 2 sorum için 5 saat beklediğim günlerim oldu bazen sinirlenip vazgeçip çözdürmediğim günler.vs

ders tekrarı dediler eline yüzüne bulaştırdılar neyse 2 Murat arasında kaldım biri sevdiğim öbürü gittiğim eğitim kurumum ikisindende hayır görmedim

mehmet-0101
Memur
10 Ağustos 2017 19:40

adana da kpss kurslari 5 para etmez sakın gitmeyin ben gititm tamamen boş 2016 de evde hazirlandim kat kat verim aldim hocalr açıp kitaptan okuyor matematikçi konuyu anlatmadan soru çözmeye başliyor anlamadim diyon temelin yok ki diyor ibine temel olmadiği için geliyok zaten dershaneye :)

tashan
Aday Memur
10 Ağustos 2017 22:44

Benim tarihim çok kötü olduğu için dershanenin tarihçisine bakarak seçim yapmıştım. Bana bayağı bir katkısı oldu 5 te 5 tarih yaptım benim için büyük başarı tarihten eksiye dusuyordum çünkü. Baraj yolu altinellere gitmiştim diğer hocalarda fena değildi derslerde. 80 aldım ama yetmiyor bölümden dolayı işletme mezunuyum.

akpssmagduruu
Şube Müdürü
11 Ağustos 2017 09:26

Dershane hikaye icinizde varda kazanacagim yuksek puan alabilirim azmi o zaman basarirsiniz ben 29 yasina geldim bir kez dershaneye gitmedim meslek lisesi cikisliyim onlisans bilgisayar okudum temelimde yoktu yani ama internetteki hocalar harika ben onlari izleyerek ve soru cozerek 9-10 ay ama kasmadan haftada bir iki gun kendime zaman ayirarak calistim 2014 te 84.65 aldim. 2016 da da sinava 2-3 ay kala tarih cografya vatandaslik videolarin i bir kez izledim ve matematik tekrarla birlikte soru cozdum. 88.69 aldim sunu anladim sinavda stres yapmadan girerseniz basariniz katlaniyor. Cunku 2014 te ki gibi calismis olsaydim kim bilir puan kaclara cikardi

güneryıldız
Aday Memur
11 Ağustos 2017 12:19

Kpss kursuna yazılan atandığını sanıyor.Çalışmazsan olmaz aga . Kpss kursları erkenden dersleri bitiriyor.Erkan ve Altınlerde buna şahit olabilirsiniz. Dersi bitir milleti tatile gönder, yeni öğrenci al ondan da para kazan. Kayıt yaparken yalan dolan bol.

sonuç tabiki de rezalet.

emrahkeleş
Aday Memur
11 Ağustos 2017 12:24

EVDE DERS ÇALIŞILMIYOR SÜREKLİ BİR İŞ ÇIKIYOR.NETTEN DE DERSLERİ DİNLİYORSUN AMA SORU SORAMIYORSUN Kİ. SİSTEMLİ BİR ŞEKİLDE DERS ÇALIŞMAK GEREKİYOR.CANLI CANLI ELİNİN DEYEBİLECEĞİ SORUYU SORABİLECEGİN HOCA ŞART

ogretmeniche
Aday Memur
11 Ağustos 2017 12:35

kardeşimi geçen yil ezberbozan kpss ye gönderdim çok memnun kaldık ve 92 puan aldı bu yıl.adanada gidilebilecek bir dersane burası var.yer kaldıysa bir görüşün derim.

denizyildizi91
Kapalı
11 Ağustos 2017 21:26

Sadece adana değil ki.dersahane sürekli kıytırık nedenlerden kapalı oluyordu. Sınava az bir zaman kala tüm konuları sikistiriyolardi.kafs allak bullak oluyordu. Özellikle matematik için gitmiştim 2014 de...matematik temelim olsa dershaneye gitmezdim ama hoca çok ilgisizdi

Çok iyi biliyomusum gibi hızlı hızlı anlatıp geçiyordu. O nerden çıktı bu nerden çıktı demekten bikmıştım. Çok sinirlenmistim. Bir süre sonra mat derslerine girmemeye başladım.herkes mat dersindeyken ben başka sınıfta kendimi sözele vermiştim.

Hakan Yılgör
Aday Memur
13 Ağustos 2017 16:43

BENCE GİDİLECEK DERSANE KÖKLÜ OLMALI NE KADAR BÜYÜK KURUM OLUR İSE HOCA KALİTESİ O KADAR ARTIYOR GİDİPPE KÜÇÜK 300 500 METRE KARE YERDE EĞİTİM VEREN YERLERE ASLA YAZILMAYINIZ

13 Ağustos 2017 17:15

Abi sınav ekim 2018 de. dersaneler ekim 2017 de başlıyor mayıs 2017 de bitiyor.mayıstan sonra ders vermiyorlar. bizzat yaşadım erkanı da aynı altınelleride aynı muratı da aynı. iş iyice ticarete dönmüş

esintirüzgar
Aday Memur
15 Ağustos 2017 19:25

Vay ağzınıza sağlık

tembe teneke
Aday Memur
17 Ağustos 2017 11:37

Millet erkana sınavı kazanmaya değilde ortam yapmaya gelmiş mini etekli kızlar onlara yavşayan kişiler.Kantin ana baba günü. Dersler değilde ortam çok iyi.

ogretmeniche
Aday Memur
18 Ağustos 2017 01:14

kardeşimi ezberbozan kpssye göndermiştim ve çok memnun kaldım hocaları çok iyi ve vip tarzı eğitim veriyorlar

familyfamilyfamily
Aday Memur
20 Ağustos 2017 13:22

ARKADAŞLAR BİLGİNİZE

ÖN LİSANS KPSS İÇİN DERSANE ARAŞTIRMALARI

TURKUAZ 11 AY EĞİTİM VERİYOR. ( 2018 EKİM e sınav gününe kadar aralıksız eğitim )

MURAT 4 AY EĞİTİM VERİYOR ( 2018 Şubatta öğrenciyi gönderiyor. SINAV 2018 EKİM de)

DİĞERLERİ 7 AY EĞİTİM VERİYOR.( 2018 Mayıs da öğrenciyi gönderiyor.SINAV EKİM 2018de)

HERKES TÜM KURUMLARI ARASIN...

TURKUAZ AKADEMİ 231 30 55

MURAT 0322 363 65 55

ERKAN 232 62 62

ALTINELLER 231 15 00 vs

ozusaglam01
Aday Memur
20 Ağustos 2017 15:13

bende Adana da yaşiyorum geçen sene yaz sıcağında ders çalışamadım resmen çatladım evde ne huzur kaldı ne düzen 3 ay yerimde saydım dershaneye vereceğim parayı yayla evi kiralamaya karar verdim ailemle dershane konusuna gelirsek aslında hiç gerek yok faydası var mıdır mutlaka vardir ama benim tercihim bu yönde dershanenın tek katkısı rakiplerini görüp gaza geliyorsun gerçi i insanda çalışma isteği olursa ki senin gibi sınav tecrübesi geçirmiş insan nasıl çalışacağını da biliyordur bence hiç bulaşma

denizyildizi91
Kapalı
20 Ağustos 2017 15:49

Muhabbet ortamı oluyor.çok oyalıyolar.

ozusaglam01, 7 yıl önce

bende Adana da yaşiyorum geçen sene yaz sıcağında ders çalışamadım resmen çatladım evde ne huzur kaldı ne düzen 3 ay yerimde saydım dershaneye vereceğim parayı yayla evi kiralamaya karar verdim ailemle dershane konusuna gelirsek aslında hiç gerek yok faydası var mıdır mutlaka vardir ama benim tercihim bu yönde dershanenın tek katkısı rakiplerini görüp gaza geliyorsun gerçi i insanda çalışma isteği olursa ki senin gibi sınav tecrübesi geçirmiş insan nasıl çalışacağını da biliyordur bence hiç bulaşma

ozusaglam01
Aday Memur
20 Ağustos 2017 18:04

hocam emin ol ders çalış çalış bir yere kadar insan bazen dışarı çıkıp farklı insan yüzü görmek istiyor muhabbet etmek istiyor yani dediğim gibi dershane tamamen tercih meselesi bana kalırsa da ha olmuş ha olmamış bir şey fark etmez yani :)

denizyildizi91, 7 yıl önce

Muhabbet ortamı oluyor.çok oyalıyolar.

denizyildizi91
Kapalı
20 Ağustos 2017 19:43

İşte bir kere çok iyi çalışacaksın.sonra kazanınca bir daha çalışman gerekmiyor zaten.ondan sonra memur hayatı. Mesai saatleri fazla değil. Muhabbete de gidersin gezmelerede .. :)

ozusaglam01, 7 yıl önce

hocam emin ol ders çalış çalış bir yere kadar insan bazen dışarı çıkıp farklı insan yüzü görmek istiyor muhabbet etmek istiyor yani dediğim gibi dershane tamamen tercih meselesi bana kalırsa da ha olmuş ha olmamış bir şey fark etmez yani :)

homologkromozom
Aday Memur
22 Ağustos 2017 12:36

???

familyfamilyfamily, 7 yıl önce

ARKADAŞLAR BİLGİNİZE

ÖN LİSANS KPSS İÇİN DERSANE ARAŞTIRMALARI

TURKUAZ 11 AY EĞİTİM VERİYOR. ( 2018 EKİM e sınav gününe kadar aralıksız eğitim )

MURAT 4 AY EĞİTİM VERİYOR ( 2018 Şubatta öğrenciyi gönderiyor. SINAV 2018 EKİM de)

DİĞERLERİ 7 AY EĞİTİM VERİYOR.( 2018 Mayıs da öğrenciyi gönderiyor.SINAV EKİM 2018de)

HERKES TÜM KURUMLARI ARASIN...

TURKUAZ AKADEMİ 231 30 55

MURAT 0322 363 65 55

ERKAN 232 62 62

ALTINELLER 231 15 00 vs

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi