Editörler : E.Kayı Han
«151617181920212223242526»

Katipoloji
Şef
21 Aralık 2018 15:32

Arda kardeşim inan ki boşverdim diyordum kendi kendime, takip etmicem diyorum nasipse olur ben takip edince sonuç mu değişecek diyorum, bu lafı dedikten 5dk sonra forumu takip ediyorum, adliye sayfasına giriyorum. Kendi kendime yalan söylüyorum resmen. İnsan ne kadar umutsuzda olsa, kaybettiğini dahi bilse bir mucize bekliyor , insan işte umut umut umut. İnşallah sonuçlardan sonra unut unut demeyiz
Arda.H, 5 yıl önce
kardeşim biliyorum bu stresli bekleyiş kadar kötü bir şey yok çünkü bende bizde hepimizde aynı durum içindeyiz ben artık akışına bırakıp bosverme moduna geçtim sanada tavsiye ederim.
21 Aralık 2018 15:36

Ardayı da seni de bu sitede tanıdım.Yazılarınızı baştan beri takip ediyorum fırsat buldukça.Belli ki düzgün insanlarsınız. Allah gönlünüze göre versin.

Katipoloji, 5 yıl önce
Arda kardeşim inan ki boşverdim diyordum kendi kendime, takip etmicem diyorum nasipse olur ben takip edince sonuç mu değişecek diyorum, bu lafı dedikten 5dk sonra forumu takip ediyorum, adliye sayfasına giriyorum. Kendi kendime yalan söylüyorum resmen. İnsan ne kadar umutsuzda olsa, kaybettiğini dahi bilse bir mucize bekliyor , insan işte umut umut umut. İnşallah sonuçlardan sonra unut unut demeyiz

Arda.H
Memur
21 Aralık 2018 15:37

kardeşim ne diyim ki anlattıkların son 1 hafta hariç kendimi gördüm. İnşallah kazandığını burda öğrenip tebrik etmek nasip olur.
Katipoloji, 5 yıl önce

Arda.H
Memur
21 Aralık 2018 15:38

sağol kardeşim o senin kalbinin güzelliği inşallah dürüst düzgün işini liyaketle yapacak olan herkese devlet kapısında ekmek yemek nasip olur
Handsomeman2018, 5 yıl önce

Ardayı da seni de bu sitede tanıdım.Yazılarınızı baştan beri takip ediyorum fırsat buldukça.Belli ki düzgün insanlarsınız. Allah gönlünüze göre versin.

21 Aralık 2018 15:40

İnşallah kardeşim. Bu arada güzel temennilerin için çok sağol.

Arda.H, 5 yıl önce
sağol kardeşim o senin kalbinin güzelliği inşallah dürüst düzgün işini liyaketle yapacak olan herkese devlet kapısında ekmek yemek nasip olur

Arda.H
Memur
21 Aralık 2018 15:43

rica ederim kardeşim sende çok sağol:)

İnşallah kardeşim. Bu arada güzel temennilerin için çok sağol.

Atmacasungur
Aday Memur
21 Aralık 2018 15:46

KSK adliyesiyle şimdi görüştüm girişleri yapıyorlarmış . Yarım saate kadar açıklayacağız dediler

21 Aralık 2018 15:47

Hadi İnşallah ya.

Atmacasungur, 5 yıl önce

KSK adliyesiyle şimdi görüştüm girişleri yapıyorlarmış . Yarım saate kadar açıklayacağız dediler

FrknI4
Aday Memur
21 Aralık 2018 15:52

Allah aşkına gerçekten doğru mu yarım saat sonra açıklanack mı insan heyecandan napıcağını bilemiyor geçmiyor vakit Allahım hepimize yardım etsin

Arda.H
Memur
21 Aralık 2018 15:55

başka arayan var mı ?

NOUMAN
Aday Memur
21 Aralık 2018 15:55

İzmir'den bir haber yok halen... :/

Arda.H
Memur
21 Aralık 2018 16:00

santral telefonu açmıyor ( Karşıyaka )

Katipoloji
Şef
21 Aralık 2018 16:04

Güzel bakan güzel görür, derler. Teşekkür ederim. Allah bizede: listede adımızı Başarılı/Asil yazanların içinde görmeyi nasip eder inşallah

Atmacasungur
Aday Memur
21 Aralık 2018 16:05

Tel den bağlandığım için resim atamıyorum 19 defa aradım zar zor düştü evet santrali düşürmek çok zor yarım saate kadar açıklayacaz dediler

FrknI4, 5 yıl önce

Allah aşkına gerçekten doğru mu yarım saat sonra açıklanack mı insan heyecandan napıcağını bilemiyor geçmiyor vakit Allahım hepimize yardım etsin

21 Aralık 2018 16:09

Kardeşim İnşallah.Hayırlısı olsun hakkımızda.

Katipoloji, 5 yıl önce
Güzel bakan güzel görür, derler. Teşekkür ederim. Allah bizede: listede adımızı Başarılı/Asil yazanların içinde görmeyi nasip eder inşallah
21 Aralık 2018 16:13

Eksi oy veren neyin kafasını yaşıyorsun?

Kardeşim İnşallah.Hayırlısı olsun hakkımızda.

Arda.H
Memur
21 Aralık 2018 16:16

kardeşim o eksilerden birini ben verdim yanlışlıkla mobilden giriyorum eksiye bastım namussuz değişiyorda kusura bakma

Eksi oy veren neyin kafasını yaşıyorsun?

21 Aralık 2018 16:16

Estafurullah kardeşim :)

Arda.H, 5 yıl önce
kardeşim o eksilerden birini ben verdim yanlışlıkla mobilden giriyorum eksiye bastım namussuz değişiyorda kusura bakma
21 Aralık 2018 16:17

Darısı bayraklının başına inşallah :D

Atmacasungur, 5 yıl önce

Tel den bağlandığım için resim atamıyorum 19 defa aradım zar zor düştü evet santrali düşürmek çok zor yarım saate kadar açıklayacaz dediler

servin 3442
Kapalı
21 Aralık 2018 16:19

karşıyaka yı bekleyen arkadaşlar dilerim gönlünüze göre olsun darısı bayraklı ya inşallah

Toplam 692 mesaj
«151617181920212223242526»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi