Editörler : "eskiyara"Pangaea

dehneliler
Genel Müdür
18 Kasım 2019 18:11

Bu sınav işlerini bırakalı çok olmuştu. Neyse bu yıl ben de sınava gireyim. İdarecilik iyiydi, özledim valla. Fen Lisesi için sınava girmek lazım mı onu da bilemiyorum.

yeditepelisehir
Daire Başkanı
18 Kasım 2019 20:56

Müdür yardımcılığından müdürlüğe geçmek için girmeyi düşünüyorum ama bu sene 1 ekim tarihinde başladığımız için seneye atama takvimine göre 1 yıl süreyi doldurabilecek miyiz acaba?

Mep312
Aday Memur
18 Kasım 2019 21:11

Sınav her ilde olacak mı

Kundera3825
Memur
18 Kasım 2019 22:45

Bu sefer sınava hazırlanma süresi daha fazla,tek sıkıntı ise yeterince münhal olmaması

cleaning
Şef
19 Kasım 2019 22:24

bakın bakalım zamanın da ne yazmışım. tamda dediğim gibi oldu. herkesin gönlünce olsun inşallah.
cleaning, 4 yıl önce
yönetmelik dikkatle incelendiğinde 15.madde 2.ve 3.firkalar sınavın üç yildan önce olabileceğinin, sınavın ÖSYM ve yapılması ile belkide her sene.....

akarakas78
Memur
20 Kasım 2019 15:28

hadi canım sende.. geçen sene sınava girdim ve bu yıl girmeyeceğim..daha önce sınava girenlerin başarılı olması sizi neden rahatsız etti buyurun girin sınava kimse sizi engellemiyor.. ben gecen yıl aldığım puanı kullanmış değilim zaten doğru düzgün bir yer açılmadı bir çok yer dolu idi...

fenciii03
Memur
20 Kasım 2019 22:22

onu ilk ben yazmıştım hocam:)

cleaning, 4 yıl önce
bakın bakalım zamanın da ne yazmışım. tamda dediğim gibi oldu. herkesin gönlünce olsun inşallah.

fenciii03
Memur
20 Kasım 2019 22:24

15 ve 21 ekimde açıklamalı yazmıştım.bilerek mülakata girmedim ve sınav puanım yanmadı.

fenciii03, 4 yıl önce

onu ilk ben yazmıştım hocam:)

ates115
Memur
21 Kasım 2019 00:01

arkadaşlar sorum şu malum acıklar yok denecek kadar azaldı büyük şehirde sizce 70 puan civarı bu sene iş yapar mı

zlatan zlatanoglu
Aday Memur
21 Kasım 2019 00:04

zor hocam ,ben 69 puan ile açıkta kaldım kötü okulalrı yazmama rağmen ,75 puan iş yapar ekys de

ates115, 4 yıl önce

arkadaşlar sorum şu malum acıklar yok denecek kadar azaldı büyük şehirde sizce 70 puan civarı bu sene iş yapar mı

fenciii03
Memur
22 Kasım 2019 21:29

ilden ile değişir hocam bu durum.70 puanda çok rahat iş yapar. ilk sınavda 60 puanı geçen bile çok az kişiydi

zlatan zlatanoglu, 4 yıl önce

zor hocam ,ben 69 puan ile açıkta kaldım kötü okulalrı yazmama rağmen ,75 puan iş yapar ekys de

Ad:Min
Daire Başkanı
22 Kasım 2019 22:08

mülakata girmek sınav puanını yakmıyor.

eğer ataman olursa sınav puanın yanıyor.

görevlendirmeye esas puanında eksy sınav başvuru tarihine kadar geçerli

görevlendirmeye esas puanlar 22 ocak 2020 ye kadar geçerli.

ataman olmadıysa ekys yazılı puanınla tekrar mülakata girebilirsin ve görevlendirmeye esas puanın tekrar oluşur.

MADDE 24 ? (1) Yazılı ve sözlü sınavda başarılı olan adaylardan müdür olarak ilk defa görevlendirilmek üzere başvuruda bulunan adayların görevlendirmeye esas puanları; yazılı sınav puanının %60?ı ile sözlü sınav puanının %40?ı dikkate alınarak belirlenir. Görevlendirmeye esas puanlar, kesin sonuçların ilan edildiği tarihten itibaren bir sonraki yazılı sınav başvuru tarihinin ilk gününe kadar geçerlidir.

fenciii03, 4 yıl önce

15 ve 21 ekimde açıklamalı yazmıştım.bilerek mülakata girmedim ve sınav puanım yanmadı.

fenciii03
Memur
28 Kasım 2019 19:57

eski bilgilerle yazmışsın hocam sınavın %80 i mülakatın %20 olacak

mülakata girmek tabiki puan yakmaz fakat tekrardan mülakata girersin.yeni sınav olduğu aman görevlendirmeye esas puanın yanar.

Ad:Min, 4 yıl önce

mülakata girmek sınav puanını yakmıyor.

eğer ataman olursa sınav puanın yanıyor.

görevlendirmeye esas puanında eksy sınav başvuru tarihine kadar geçerli

görevlendirmeye esas puanlar 22 ocak 2020 ye kadar geçerli.

ataman olmadıysa ekys yazılı puanınla tekrar mülakata girebilirsin ve görevlendirmeye esas puanın tekrar oluşur.

MADDE 24 ? (1) Yazılı ve sözlü sınavda başarılı olan adaylardan müdür olarak ilk defa görevlendirilmek üzere başvuruda bulunan adayların görevlendirmeye esas puanları; yazılı sınav puanının %60?ı ile sözlü sınav puanının %40?ı dikkate alınarak belirlenir. Görevlendirmeye esas puanlar, kesin sonuçların ilan edildiği tarihten itibaren bir sonraki yazılı sınav başvuru tarihinin ilk gününe kadar geçerlidir.

arslanxw
Daire Başkanı
15 Aralık 2019 01:05

Son 10 yıldır tüm yöneticilik sınavlarına girdim. Geçen yılkine girmemiştim. Konular çok farklı sınav tarzı değişik görünüyor. Giren arkadaşlar çıkan soru türlerine göre nasıl bir çalışma yöntemi tavsiye edersiniz. Özellikle Egitim bilimleri kısmından başarılı olabilmek için hangi konulara ağırlık vermeli. Yeni giren Değerler eğitimi ile ilgili internette sadece 1 test bulabildim. Geçen yıl girenlerden tavsiye bekliyorum?

Okulöncesii05
Aday Memur
19 Aralık 2019 20:30

bir yıl müdür yetkililik yapanlar müdürlüğe başvurabilirler mi

jumaruu
Kapalı
26 Aralık 2019 14:00

mrb arkadaşlar, halen bir ilkokulda okul müdürü olarak görev yapmaktayım. evime bir hayli uzaktayım. evime yakın bir okula müdür yardımcısı atanmak amacıyla, sınava girebilir miyim? klavuz ve yönetmelikte net bilgi bulamadım. sadece şu:

b) Yazılı sınava katılmak üzere, yönetici olarak görevlendirme şartlarını taşıyan

öğretmenler ile müdürlüğe görevlendirilmek isteyen müdür başyardımcıları ve müdür

yardımcıları başvuruda bulunabilecektir.

c) Hâlen yönetici olarak görev yapanlardan isteyenler de, yazılı sınav puanını, puanların

geçerlik süresi içinde kullanmak üzere yazılı sınava başvuruda bulunabilecektir

b maddesine bakarsan giremem. c maddesine bakarsan kafa karıştırıcı...

bi yardım...

vuslatcennet
Aday Memur
07 Şubat 2020 11:45

Müdür yardımcılığından müdürlüğe geçmek için girmeyi düşünüyorum ama bu sene 1 ekim tarihinde başlad

vuslatcennet
Aday Memur
07 Şubat 2020 11:48

''Müdür yardımcılığından müdürlüğe geçmek için girmeyi düşünüyorum ama bu sene 1 ekim tarihinde başladığımız için seneye atama takvimine göre 1 yıl süreyi doldurabilecek miyiz acaba?'' sorunuza cevap buldunuz mu acaba?

Ben de aynı konuyu araştırıyorum da, bilgisi olan varsa lütfen..

djkralmali
Şube Müdürü
07 Şubat 2020 13:07

sınav başvuru tarihinin son günü itabiri ile 1 yıllık süreniz doluyor ise müdürlük için başvurabilirsiniz. 1 Ekim 2019 da başladıysanız dolmuyor malesef.

vuslatcennet, 4 yıl önce

Müdür yardımcılığından müdürlüğe geçmek için girmeyi düşünüyorum ama bu sene 1 ekim tarihinde başlad

Toplam 63 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi