Editörler : E.Kayı Han
27 Mayıs 2009 14:51

kuran kursları ne zaman kapanıyor

bizm müftü 12 hazirana kadar öğrenci olmasada kursta olacaksınız demiş bu uygulama doğru mu siz ne zaman tatil ediyorsunuz

deryy
Şube Müdürü
27 Mayıs 2009 18:45

evet 12 haziranda kapanıyor öğrenci gelmese bile hoca gidip kursu bekleyecek sebebini sormuştuk gecen toplantıda yaz kursu için hazırlık yapın denildi plan vs mantıksız bence

elfgül
Kapalı
27 Mayıs 2009 19:06

bizim 1 haziranda bitiyor...

12 haziranı ilk defa duydum...

Baş.ak
Kapalı
27 Mayıs 2009 19:22

bizim 29 mayısta bitiyor

ağa memo
Memur
27 Mayıs 2009 20:14

iyi arkadaşlar sizin işiniz iş desene bizim 20 temmuz da bitiyor

nursada
Aday Memur
27 Mayıs 2009 21:26

Bizim 29'unda kapanıyor da yaz kursları ne zaman açılıyor?

saliiiişşş
Aday Memur
27 Mayıs 2009 22:41

arkadaşlar biizmde 29.da kapanıyor müftümüz hamdolsun çok ii biri.izin konuusnda bizi idare ediyor Allh razı olsun...22 haziranda da yaz kursları başlıyorr.

mterdemli
Yasaklı
28 Mayıs 2009 00:06

Arkadaşlar bende birşey sorayım.

İzin işi nasıl oluyor.

Normal kurs bitince yaz kursuna kadar izinli değil mi öğreticiler.

Eşim kurs bitince il dışına çıkacağını söyledi müftülük çıkabilmeniz için mazeret izni almanız lazım demiş. Zaten bu süreçte hocalar izinli olmuyor mu?

Yaz tatili nasıldır belli bir dönemi yok mu?

Kurs kapalıyken ne izni anlamadık.

adalet 1102
Memur
28 Mayıs 2009 10:19

kurs yarın bitiyor.ancak 1-2-3 ve 8 haziranda yaz kursları için seminerler var ve katılım mecburi.ayrıca 15 haziran da saat 14 te sayın bardakoğlu tüm görevlilere uydudan seslenecek .yani toplantı olacak.

zehra27
Kapalı
28 Mayıs 2009 14:13

mterdemli kardeş memurların yıllık izni ilk on yıl için 20 gün.eğer il dışına çıkacaksan izin alman gerekiyor ve en fazla 20 gün alabiliyorsun.halbuki bir yıl içinde toplam 2 ay gibi tatilimiz oluyor.malesef bizimkisi öğretmenlerinki gibi değil.bende memleketime gitmek istiyorum ama 20 gün yetmiyor.bu konuda değişiklik yapılmasını çok isterim

mterdemli
Yasaklı
28 Mayıs 2009 15:53

Biliyorum hocam izin konusunuda, mesela öğretmenlerde yıllık izin diye bir kavram yoktur. Yarı yıl ve yaz tatili vardır. Bu tatillerde de tatilini nerede geçireceğini okul yönetimine bildirir gider.

Şimdi benim anlamadığım nokta; KKÖ ri kursun kapalı olduğu dönemlerde yıllık izin mi alması gerekiyor?

ben normal tatil döneminde izinli sayılacaklarını düşünmüştüm ama biraz farklı sanırım.

Eşim Allahtan kendi memleketimizde çalışıyor da pek sorun olmayacak. Aksi durumda işimiz zordu..

deryy
Şube Müdürü
29 Mayıs 2009 14:37

kış kursu 12 haziranda bitiyo bir hafta seminer alacakmışız ve yaz kursu başlayacakmış müftümüz öyle söyledi erken bitiren kurslar genelde denetlemenin az olduğu yerlermiş yani diyanet 12 sine kadar kurs açık kalacak demiş

nergisnur
Kapalı
29 Mayıs 2009 19:37

arkadaslar bizde insanız yaz kursu baslamadan 1 aylık seminere cagırdılar ben ailmle bir hafta geçirçem derken malesef bize hiçmi tatil hakkı yok bizde insanız

Hak-ka sarıl
Kapalı
29 Mayıs 2009 19:58

ben bir imam olarak k. kurs öğreticilerine haksızlık yapıldığını düşünüyorum. biraz dinlenmek onların hakkı

büşra 33
Aday Memur
30 Mayıs 2009 14:23

bizim kursta haziranın 5 de kapanıyo.neden heryerde farklı anladım.

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi