Editörler : Pangaea
«713871397140714171427143714471457146714771487149»

chelse
Genel Müdür
15 Kasım 2019 10:54

Kesinlikle katılıyorum.Tarımın patronu toplu alım beklemeyin diyor.Adamlar 2000 ile 3000 arası

talep var diyor.Patron açıklama yapmadığı sürece boş Alımın olması için bakanın değişmesi

gerekiyot.

Tarım Kuşu, 4 yıl önce

Bu bakan alım yapmaz,1.5 yıldır bakan alımla ilgili net birşey söylemedi, tek umudumuz bakanın değişmesi.

tarımdan
Şef
15 Kasım 2019 11:33

En son aklına gelen bakanlık Tarım Bakanlığı olunca insanın özverili çalışası gelmiyor demek ki.

Ziraat Mühendisi meslektaş milletvekilleri bizim için mücadele ederken

Alanı olmayan bir ekonomistin bizi önemsememesi onun için normal sonuçta

Gençler işsizmiş kpss çalışmışlar hak etmişler pek önemli değil

Burdan ziraat mühendisleri ve diğer meslek grubu arkadaşları düşünmeyen

Bakan Pakdemirli'yi istifaya davet ediyorum

tripolar
Aday Memur
15 Kasım 2019 11:50

Sen bakanı istifaya davet ettin ya o da hemen istifa eder
tarımdan, 4 yıl önce

En son aklına gelen bakanlık Tarım Bakanlığı olunca insanın özverili çalışası gelmiyor demek ki.

Ziraat Mühendisi meslektaş milletvekilleri bizim için mücadele ederken

Alanı olmayan bir ekonomistin bizi önemsememesi onun için normal sonuçta

Gençler işsizmiş kpss çalışmışlar hak etmişler pek önemli değil

Burdan ziraat mühendisleri ve diğer meslek grubu arkadaşları düşünmeyen

Bakan Pakdemirli'yi istifaya davet ediyorum

tarımdan
Şef
15 Kasım 2019 11:55

eyw bunu söyleme gereksinimi duyarak bizleri bilgilendirdiğin için teşekkür ederim

tripolar, 4 yıl önce
Sen bakanı istifaya davet ettin ya o da hemen istifa eder

uamanisa45
Aday Memur
15 Kasım 2019 13:17

Asıl sorgulamamız gereken konu senin gibi anlama kapasitesi yerin dibinde olan birini eğitim hayatına nasıl dahil ettiler?

Mcflay Juniar, 4 yıl önce

Olacağı kesin,olmayabilir,onaylanırsa bu üçünü aynı cümlede kullanarak sana Türkçe dersi veren hocanın kulağını iyi çınlattın hocam.Sen Türkçe dersinden nasıl geçipte mühendis oldun :)

Mcflay Juniar
Yasaklı
15 Kasım 2019 13:44

Bak Kardeş '' Olacağı kesin çok fazla olmayabilir cümlende özne yok,talep onaylanırsa demişsin yani onaylanmama olasılığı da var diye ima etmişsin ama alım kesin olacak da demişsin yani benim anlama kıtlığım yok senin anlatman da sorun var. Bir Türkçe dil bilgisi kursuna gitmeni tavsiye ederim.

uamanisa45, 4 yıl önce

Arkadaşlar alım olacak kendinizi üzüp psikolojinizi bozmayın yıl sonuna kadar sonuçlanacak. Olacağı kesin fakat çok fazla olmayabilir talep direk onaylanırsa 3binin üstünde olur ama sanmıyorum o kadar olacağını.

vethek2500
Aday Memur
15 Kasım 2019 14:32

Hocam siz nasıl emin konuşuyorsunuz bunu açıklar mısınız senelerdir böyle kesin olacak deyip sonra ortadan kaybolan insanlar yüzünden hiç bir şeye inanamaz olduk
uamanisa45, 4 yıl önce

Asıl sorgulamamız gereken konu senin gibi anlama kapasitesi yerin dibinde olan birini eğitim hayatına nasıl dahil ettiler?

uamanisa45
Aday Memur
15 Kasım 2019 14:33

Bak aklı kıt fikri hür kardeşim anlayan anladı ama senin gibi kendini bilmez takıntılı insanlara aptala anlatır gibi anlatmak gerekiyor galiba.

Bak Kardeş '' Olacağı kesin çok fazla olmayabilir cümlende özne yok,talep onaylanırsa demişsin yani onaylanmama olasılığı da var diye ima etmişsin ama alım kesin olacak da demişsin yani benim anlama kıtlığım yok senin anlatman da sorun var. Bir Türkçe dil bilgisi kursuna gitmeni tavsiye ederim.

mozay07
Aday Memur
15 Kasım 2019 14:34

kardeşim birbirinizi yemenin haricinde, güzel bir soru sorduk almış olduğunuz bilginin kaynağı ne ?????
uamanisa45, 4 yıl önce

Bak aklı kıt fikri hür kardeşim anlayan anladı ama senin gibi kendini bilmez takıntılı insanlara aptala anlatır gibi anlatmak gerekiyor galiba.

uamanisa45
Aday Memur
15 Kasım 2019 14:42

Bakanlıkta çalışa bi yakınım söyledi. Ben sormadım kendisi arayıp yıl sonuna kadar kesin alım olacağını söyledi bunun için de platformda söyleme gereği duydum. Fakat bazı arkadaşlar konunun yazım imla gibi saçma tarafından bakarak olayı çarptırmayı amaçlıyor sadece.

mozay07, 4 yıl önce
kardeşim birbirinizi yemenin haricinde, güzel bir soru sorduk almış olduğunuz bilginin kaynağı ne ?????

liverpool şampiyon
Aday Memur
15 Kasım 2019 14:46

Yakının seninle eğlenmiş.Söyle biraz bakanın açıklamalarını dinlesin.Yılbaşına 1 ay kaldı.

uamanisa45, 4 yıl önce

Bakanlıkta çalışa bi yakınım söyledi. Ben sormadım kendisi arayıp yıl sonuna kadar kesin alım olacağını söyledi bunun için de platformda söyleme gereği duydum. Fakat bazı arkadaşlar konunun yazım imla gibi saçma tarafından bakarak olayı çarptırmayı amaçlıyor sadece.

uamanisa45
Aday Memur
15 Kasım 2019 14:52

Hocam kendini yorma o zaman forumlarda . bi umudun var ki şu anda buradasın .

liverpool şampiyon, 4 yıl önce

Yakının seninle eğlenmiş.Söyle biraz bakanın açıklamalarını dinlesin.Yılbaşına 1 ay kaldı.

Mcflay Juniar
Yasaklı
15 Kasım 2019 15:05

Bakan bilmeyecek alımı senin Ankarada ki yakının bilecek alım olacağını.Cevap yazmayım yazmayım diyorum da.Senin gibileri tam temizlemiştik gruptan yine çıktınız bir yerlerden.Milletin aklı ile dalga geçiyorsun.Alım olacağına inanıyorum de sana kimse bir şey demez ama kesin atama olcak diye milletin kafasını bulandırma.

uamanisa45, 4 yıl önce

Hocam kendini yorma o zaman forumlarda . bi umudun var ki şu anda buradasın .

uamanisa45
Aday Memur
15 Kasım 2019 15:19

Aldığımız olumlu bir duyumu yazmak suç galiba bu forumda. Nerden yazdık arkadaş sanki küfür ettik insanlara

Bakan bilmeyecek alımı senin Ankarada ki yakının bilecek alım olacağını.Cevap yazmayım yazmayım diyorum da.Senin gibileri tam temizlemiştik gruptan yine çıktınız bir yerlerden.Milletin aklı ile dalga geçiyorsun.Alım olacağına inanıyorum de sana kimse bir şey demez ama kesin atama olcak diye milletin kafasını bulandırma.

Ekinoksis
Kapalı
15 Kasım 2019 15:30

Sen kimsin temizlemiştik falan temizlik olsa ilk senin olmaman lazım

Agroeconomist
Aday Memur
15 Kasım 2019 15:33

https://www.tarimdunyasi.net/2019/11/15/tarimsal-destekler-ve-kooperatifcilikte-yeni-duzenlemeler-olacak/?amp#click=https://t.co/XdQgjrNhvk Atamalar yine cevapsız.

Ekinoksis
Kapalı
15 Kasım 2019 15:44

Resmen kaçıyor adam bakana ne kadar kızsakta dürüst bir adam işin fazla uzadığının o da farkında ve aynı cevapları vermek istemiyor kısa süre sonra birşeyler belli olmasını bekliyor yada doğru yerde doğru zamanda açıklamak istiyor

Agroeconomist, 4 yıl önce
https://www.tarimdunyasi.net/2019/11/15/tarimsal-destekler-ve-kooperatifcilikte-yeni-duzenlemeler-olacak/?amp#click=https://t.co/XdQgjrNhvk Atamalar yine cevapsız.

S.Kinayer
Şef
15 Kasım 2019 15:44

Haberin en sonunda yazılana dikkat etmek gerekir. işin cumhurbaşkanliginda olduğunu vurgulamis hocam
Agroeconomist, 4 yıl önce

S.Kinayer
Şef
15 Kasım 2019 15:45

benim yorumum bu oldu habere yazmamış olsa bile nihayetinde kendi aralarında konuşmuş olma ihtimalleri çok yüksek

Agroeconomist
Aday Memur
15 Kasım 2019 15:48

Beyin devrelerim yandı.Prensiplerde mi,maliyede mi,çalışma ve sosyal güvenlikte mi yoksa bakanlıktan hiç çıkmadı mı? Bu belirsizlik bizi tüketti artık.Herkes birşey söylüyor.
Toplam 193811 mesaj
«713871397140714171427143714471457146714771487149»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi