Editörler : crops35
«567891011121314151617

harammy36
Şef
03 Aralık 2014 11:32

kardeşlerim bu davada beraber yürüdüğümüz arkadaşlar ortada bilgi akışında sıkıntı var mahkeme kararıyla ünvan alınıyor uygulanıyor telekom yeni maaş ilmühaberini veriyor geriye dönüş tüm özlük hakları alınabiliniyor onun için dava açılışında sıkıntı var doğru davayı açarsanız kazanırsınız herkese bol şanslar

tuncay ülker
Şube Müdürü
03 Aralık 2014 11:37

Evet teknisyen yardımcısı arkadaşlar hep birlikte telekomdan unvanımızı almak için yıllardır mücadele ettik ve biliyorsunuz ki harammy36 kardeşle ikimiz arasın da iddiamız vardı.Benim elimdeki savcılık ve ağır ceza mahkemesinin red kararı.Ben telekom unvan veremez iddiasında bulunmuştum harammy36 kardeşimiz de telekomdan unvan alındı iddiasında bulunmuştur.2014 YILINDA Ankara idare mahkemesinin teknisyenlik unvanı kararına istinaden kazanılmış olup telekom ve yeni kurumla karşılıklı yazışarak teknisyenlik unvanının uygulanmış olan evraklar şu itabiriyle elime geçmiştir.Dolayisiyle harammy36 kardeşimizin iddiası benim savcılık ve ağır ceza mahkemesinin red kararını çürükmüştür.Farlı yargı kararları bizleri yanıltmıştır.Dolayisiyle harammy36 kardeşimiz iddiasında haklı çıkmıştır.Sözümün arkasında olarak harammy36 kardeşimizin iddiası ortaya çıktığı zaman özür dileyeceğime söz vermiştim.Evet harammy36 kardeşim buradan tüm arkadaşlarımız huzurunda Şahsından özür diliyorum.Evet teknisyen yardımcısı arkadaşlar telekomun ve yeni kurumun karşılıklı olarak teknisyenlik unvanını uyguladığına dair evrakları isteyen tüm arakdaşlarla paylaşarak göndereceğim.

harammy36
Şef
04 Aralık 2014 16:35

arkadaşlar dava açacak olan arkadaşlar bir an önce açsınlar hakları gitmesin teknin lise mezunları için 600 2 yıllık yüksek okulu mezunları için 800 lira maaşta fark ediyor isteyene yardımcı olurum saygılarımla

tuncay ülker
Şube Müdürü
04 Aralık 2014 17:01

Evet değerli teknisyen yardımcısı arkadaşlar telekomun teknisyen maaşilmuhaberini düzenleyen evrakları mahkeme kararlarını yoğun bir talap var ve isteyen tüm arkadaşlara mail yolu ile gönderiyorum.Ve göndermeyede devam edeceğim.Özellikle bu evrakları bana gönderen ve ulaştıran kardeşimeze huzurlarınızda teşekkürlerimi beyan ediyorum.Çünkü bizlere büyük bir iyilik yapmış durumdadır.Allah'ta bu büyük iyiliği yapan kardeşimizin işini daima ras getirsin.

murat_62
Şube Müdürü
07 Aralık 2014 16:08

Arkadaşlar Merhaba.

Uzun zamandır internetsiz bir ortamda bulunduğumdan nete giremedim.Son 1 haftada epey şey değişmiş.Karabatağımız ortaya çıkmış.İddiasını sürdürmüş,

Tuncay kardeşim elinde evraklar olduğunu bu evraklara göre unvan olduğunu söylüyor.Yalnız ben olaylara temkinli yaklaşıyorum.Çünkü aradan çok zaman geçti.Kurumlar defalarca sınavlar açtı.İnsanlar mahkemeleri devam ederken unvanlarını aldı.vs.vs.Biz burda bişey istedik.KİM MAHKEME KARARI İLE UNVAN ALDIYSA İSMİ VE ŞEHRİNİ ÇALIŞTIĞI KURUMUN ADI gibi bilgi istedik.Arkadaşların açıklamalarına rağmen ben hala o ismi-şehri yani mahkeme kararı ile unvan alan kişiyi öğrenemedim.Öğrendiğim an o kişiyle irtibata geçip nasıl olduğunu öğreneceğim.

Ayrıca böyle birşey varsa Neden BİMER yok dedi.Ben hala DPB yazısını bekliyorum.Bakalım ne diyecek.Başta dediğim gibi temkinli yaklaşıyorum.Eğer sınava girmeden İdare mahjkemesinin kararı ile Teknisyenliğini alan var ise onun kim olduğunu öğrenmek istiyorum.Ayrıca bunlar kaç kişi.Telekoma yazmıştım.Onlardanda cevap bekliyorum.Geldiğinde paylaşacağım.Ayrıca madem böyle bişey var neden ismini 100 kere istediğimiz halde verilmedi.Çok gizlimi bu:) Şİmdilik bu kadar.

harammy36
Şef
07 Aralık 2014 20:51

terbiyenden bir şey değişmemiş milleti artık kandırma ayıptır sana bin kere söyledim tuncay kim kazanmışsa hepsini biliyor bak sazan kardeş aç kars il tarım müdürlüğünü internette telefonu var muhasebe servisine sor yada aç kars türktelekomun muhasebe servisini avukatına sor kaç kişiye verdiniz ünvanı artık susta millet işini yapzsın be sahtekar herkes ünvan aldı senin sayende bir çok kişi mağdur oldu tuncaydaki belgeleri gördünmü be sahtekar varmı sizde bu dava bana nasıl yazıyor personel daire başkanlığı sen bu ülkenin adamı değilsin o zaman tunca kardeşim kars tarım müdürlüğünü ara sendeki mahkeme sahinin ünvan alıp almadığını sor yeter artık bu tiyatro ya bıktım vallahi bütün dünya kabul etti bir bu kaldı

murat_62
Şube Müdürü
07 Aralık 2014 22:00

Karabatak sen kimsinki sana inanayım.Bu güne kadar hep üfürdün.Sonunda kös kös sınavla unvan aldın.Sahtekarlara inanacak değilim.Gerizekalımısın İSİM İSİM İSİM istiyorum.Adam gibi yaz.Şu aldı diye bende inanayım.Ayrıca senle muhatap olacak değilim.Burada kimin ne olduğu belli.Hala şurayı burayı ara diyorsun.Basmıyor sanırım.Mecburmuyum sahtekarlara inanmaya.Ben DPB lığına inanırım.BİMERE inanırım.Cumhuriyet Savcılığına inanırım.SEN KİMSİN de sana inanacam.Sana İnanan varsa inansın ama ben inanmam.Ayrıca millet unvan aldı da benmi engel oldum.saçma sapan yazıyorsun.Sen bunları yandaşına yaz.Varya bayan yandaşın.Sen ona anlat bu masalları.

murat_62
Şube Müdürü
07 Aralık 2014 22:20

Sevgili arkadaşlar bilmiyorum bu sayfayı kaç kişi takip ediyor.eğer takip ediliyorsa yavaş yavaş iş çığrından çıktığını görecekler..Adamın biri 2 aydır hala şurayı ara burayı ara diyerek aklınca ortalığı karıştırmaya çalışıyor.Özellikle net davranmıyor.Yıllar önceki karakterini sürdürüyor.Ben kazandım mahkeme kararı ile bişey alamadım (4700 Tl hariç), Tuncay bey mahkemeleri kazandı 11 yıldır bir şey alamadı.

Peki kazanan kim??? 2 aydır bunun yanıtını alamadık.Adam Yılmaz diye birinin adını verdi.Boş çıktı.Tuncay bey aradı onu.Bu sahtekar arkadaş benim dedi.Onunda mahkemeyle değil sınavla aldığı ortaya çıktı.Eeee kim adam.

Oysa yapılacak iş çok basitti.Örnek olsun diye yazıyorum.Manisadan Ahmet Korkmaz mahkeme kararı ile unvanı aldı.DPB mahkeme kararını geçerli saydı.Yazısı elimizde.Ahmet arkadaşın telefonu şu.Buyrun arayın konuşun.

Eğer böyle yapılmış olsa idi tartışma olurmuydu.Telekomun ilmuhabere Teknisyen yazması çok önemli değil.Önemli olan DPB kabul etmesi.

Ben bu karabatak arkadaşa elinde belge şu bu yok demiyorum.Olabilir.Ben hiç bir zaman belge istemedim.Herzaman İsim istedim.Hala isim istiyorum.Kazanan unvan alan arkadaş gizli birimi.Neden adamın adı,mail adresi,telefonu verilmiyor.??? 1000 kere dedim BEN EVRAK İSTEMİYORUM.BEN İSİM İSTİYORUM.Ama malesef bazıları bunu 1000 kere yazmama rağmen hala anlayamadı.Belliki altından bir çapanoğlu çıkacak.Çok zaman geçti.Daha önce dediğim gibi Adam sınavla alıyor unvanı sonra hem mahkeme-hem sınavla aldım diyor :))) Arkadaşlar bu nasıl oluyor merak ediyorum.Eğer kendine güveniyordun sınava niye girdin.Hani kesin kazanır kesin unvan alırdın.Ne işin vardı sınavda.

Son olarak.DPB lığı ve Telekomdan beklediğim yazı gelsin.O zaman konuşacağız.İSTEYEN İSTEDİĞİNE İNANABİLİR.

Tuncay kardeşim eğer sende varsa şu ismi ararmısın.Mahkemeyle kazananı.Veya numarasını verirmisin bana ben arayım.Nasıl bizim yapamadığımızı yapmış görelim.Tebrik edelim.

murat_62
Şube Müdürü
08 Aralık 2014 16:18

DPB cevabı geldi.Ancak bilgi vermiyorlar.

From:

[email protected]

Sent:

Monday, December 08, 2014 4:12:09 PM

To:

[email protected]

İlgi: 17.11.2014 tarihli bilgi edinme talebiniz.
İlgi talebiniz incelenmiştir.
Bilindiği üzere, 4982 sayılı “Bilgi Edinme Hakkı Kanunu” 24.10.2003 tarih ve 25269 sayılı Resmi Gazete’de, bu Kanunun uygulanmasını gösteren “Bilgi Edinme Hakkı Kanununun Uygulanmasına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” ise 27.04.2004 tarih ve 25445 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmıştır.
Söz Kanunun “Tanımlar” başlıklı 3’üncü maddesinin (c) bendinde Bilgi, “Kurum ve kuruluşların sahip oldukları kayıtlarda yer alan bu Kanun kapsamındaki her türlü veri”, Belge ise “Kurum ve kuruluşların sahip oldukları bu Kanun kapsamındaki yazılı, basılı veya çoğaltılmış dosya, evrak, kitap, dergi, broşür, etüt, mektup, program, talimat, kroki, plân, film, fotoğraf, teyp ve video kaseti, harita, elektronik ortamda kaydedilen her türlü bilgi, haber ve veri taşıyıcıları” olarak tanımlanmıştır.
İlgi mailiniz Başkanlığımızda bulunan veya görevi gereği bulunması gereken bir bilgi veya belge talebi içermediğinden bilgi edinme hakkı kapsamında değildir.
Bu cevabımıza karşı 60 gün içinde yargı yoluna veya yargı yoluna başvurmadan önce 15 gün içinde Bilgi Edinme Değerlendirme Kuruluna itiraz etme hakkınız bulunmaktadır.
Bilgilerinizi rica ederim.
Devlet Personel Başkanlığı

murat_62
Şube Müdürü
08 Aralık 2014 16:20

Acaba Bilgi Edinme Değerlendirme Kuruluna itiraz etme hakkımı nasıl kullanabilirim.Çok basit bir y

tuncay ülker
Şube Müdürü
09 Aralık 2014 10:12

murat62 kardeş geçen yıl bir özel hastane hakkında bimere şikayette bulunmuştum.Özel sektörler bimeri kapsamıyor.Dolaysiylede telekom özel sektör olduğu için böyle bir cevap vermişler.Ben itiraz etmene gerek yok.

murat_62
Şube Müdürü
09 Aralık 2014 21:03

Değerli Arkadaşım.

Benda aylardır onu diyorum.Telekom Özel şirket unvan veremez diye.Özel şirketin verdiği unvanı resmi kurumlar nasıl kabul etsin.Kabul etse seni, beni kabul ederdi.Senden ricam şu unvan alan arkadaşın Telefonunu nasıl bulabiliriz.Selamlar.

murat_62
Şube Müdürü
09 Aralık 2014 21:04

Ha ben aldığına hala inanmıyorum.

harammy36
Şef
10 Aralık 2014 09:57

arkadaşım ya anlatamadım galiba tuncay ünvan alan arkadaşların telefonu var evrakları var ya kimseye inanmayın mahkeme kararıyla ünvan alınıyor alındıda ben tuncaya isimleri verdim aradı ecrakları gönderdim hepsi tuncayda nasıl vermezmiş ünvanı arkadaş biz aldık

harammy36
Şef
10 Aralık 2014 10:20

arkadaşlar yanlış anlaşılan şey telekom özel sektör ama biz devletteyken dava açtık şu an telekomun verdiği üstelik telekom genel müdürlüğünün verdiği kurum onadı teknisyen ünvanı almış ve toplu parası hesaplanan evrak var isteyenegöndereyim bir bakın ya siz karar verin benmi haklıyım muratmı yıllardır hakkını kayboldu inanmayın belgelere inanın 05326925419 arayın

murat_62
Şube Müdürü
10 Aralık 2014 20:00

Arkadaşlar aynı konu ile ilgili Telekomada yazmıştım.Bakalım cevap vereceklermi.

uzeyirferik
Aday Memur
11 Aralık 2014 00:50

Arkadaşlar birbirimizi kırmayalım.haber dogrudur,evraklar tuncerde var,bana gönderdi.

uzeyirferik
Aday Memur
11 Aralık 2014 00:53

Bursa uludağ üniversitesinde çalışıyorum.Üzeyir Ferik Personel aramadan bulabilirsin.İyi geceler.

murat_62
Şube Müdürü
11 Aralık 2014 16:17

Kardeş doğru olan ne.????

Evrakları Tuncay yolladı demişsin.Ne olmuş yolladıysa.Kardeş ben evrak peşinde değilim.Ben Mahkeme kararı ile unvan alan arkadaşların Adı Soyadı ve Telefonlarının peşindeyim.Önce onlarla bir konuşalım.Eğer inanmaz isek evrak isteriz.İnanacağım birinden neden evrak isteyimki.

Ayrıca hala bazı arkadaşlar Dava açmakdan bahsediyor.Benim davam 10 yıl önce açıldı ve hala bitmedi.Acaba bundan sonra bir 10 yıl daha bekleyebilecek biri varmı bilmiyorum.Bizler 20-30 yaşlarında değiliz.En güzeli açılacak sınava girip kazanmak.Tabi kimseyede dava açma diyemem.İsteyen istediği gibi davasını açabilir.Zamanı ve parası var.

Bursadaki arkadaşım biraz daha açık yazarmısın.Sen mahkeme kararıylamı unvan aldın.???Sınavlamı unvan aldın.Yoksa hala bekliyormusun.

harammy36
Şef
11 Aralık 2014 22:37

arkadaşlar son kez yazıyorum artık tartışmayacağım türkiyede ünvan alan sadece bizleriz buda 7 kişi beş kişi aldı 2 kişi danıştayda alanlarda teknisyen olarak çalışıyorlar şu an iki tanesi evrak vermek istemedi tuncay bey biliyor konuştu evrak alanlarla diğer ünvan alanların evrakları tuncay beyde var telefonlarıda var siz bakmayın alın dava açın en fazla 6 ay sürüyor danıştaya gitmeden ünvan veriyor gerisi boş laflar yakında kaç para toplu para alacağız onuda yazacağım yüksek okulu bitiren teknisyen yardımcısının maaşında 830 lira fark etti teknik lise mezunu olanlarda 620 lira doğru dava açınca ünvan veriliyormuş saygılarımla hoşça kalın

Toplam 338 mesaj
«567891011121314151617

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi