Editörler : Pangaea

VaLve
Daire Başkanı
08 Ağustos 2013 15:38

Adamsın,ruhun huzur bulmuşsa bir daha o huzuru bozma kardeş.Çok çok cevap yazmak istersen şunu yaz:"Bugün 5000 için ne yaptın?" :)

ekiko
Memur
08 Ağustos 2013 15:38

Keşke benimki de atmasa DA biraz huzur bulsam... :)

TDveEDB
Aday Memur
08 Ağustos 2013 16:14

ne baltası ya :)))) keserdir o keser :)

tazeyumurta, 11 yıl önce

bir laf varfır balta döner sap döner gün gelir hesap döner

Celos
Müsteşar Yardımcısı
08 Ağustos 2013 16:18

sen bizim yerimezde olsan anlardın ama olmayacağın için asla anlayamazsın

Pdr2014, 11 yıl önce

Kpss, kontenjan, atanamama derken keçileri kaçırdın galiba, hocam. :)

08 Ağustos 2013 16:38

5000 esprisini anlamadım hocam:))

VaLve, 11 yıl önce

Adamsın,ruhun huzur bulmuşsa bir daha o huzuru bozma kardeş.Çok çok cevap yazmak istersen şunu yaz:"Bugün 5000 için ne yaptın?" :)

ilsecc
Şef
08 Ağustos 2013 16:41

Bu konuyla kız tavayamazsın daha yaratıcı ol

niegro
Şef
08 Ağustos 2013 16:41

ben seni çok iyi anladım hocam ;) inşallah şimdi sıra ısrarla arayıp senin açmamalarına gelir, gece önce msj atar bakar cvp yok çaldırmaya başlar başlar, o arar sen nolarsın arar sen nolarsın sonra sesini kısarsın o hala aramaya devam eder..çünkü psikopata bağlıyorlar o durumda..ee vaktinde haksız yere yakmayacaktı canını ve bu durumda ne diyoruz demet akalından giderli şarkıların sözü bu arkadaşlara geliyor :DD

ingogretmeni2
Kapalı
08 Ağustos 2013 16:54

+1

ama

nolarsin ney lan? nolarsın??

WTF????

niegro, 11 yıl önce

ben seni çok iyi anladım hocam ;) inşallah şimdi sıra ısrarla arayıp senin açmamalarına gelir, gece önce msj atar bakar cvp yok çaldırmaya başlar başlar, o arar sen nolarsın arar sen nolarsın sonra sesini kısarsın o hala aramaya devam eder..çünkü psikopata bağlıyorlar o durumda..ee vaktinde haksız yere yakmayacaktı canını ve bu durumda ne diyoruz demet akalından giderli şarkıların sözü bu arkadaşlara geliyor :DD

ingogretmeni2
Kapalı
08 Ağustos 2013 16:59

musadenizle ontik bi sorgulama yapcam dövmek yok.

eski sevgili nedir? neden eski? neden sevgili? terk etti diye mi eski?

e ozaman nasıl sevgili olur? sevgili= sevgi-li yani küpeli gibi. gittiyse sevgisi kalmamıstır.ozaman da sevgili olmaz. ama yine de ozel bir isim haketmiyorlar mı? bence yes.

ornek: pain in the ass? okeyto.

yada daha havali bsey olsun

uluyses den(oha!! check this out this guy is insane mq!!!! )

my love,my friend, my ally and my betrayer

oha kendime dibim düştü.!!!!

mq neden hep gidiyorsunuz!!!!

08 Ağustos 2013 18:26

oda olucak hocam nolucam:)) bi arkadasta bu şekilde kız tavlayamzsın demiş asla daha atanana kadar kız felan yok ,atanınca evlenirim daha naz çekememem :))

niegro, 11 yıl önce

ah tamara
Memur
08 Ağustos 2013 18:52

terkettiklerimin neden birakmiyorlar anlamadim. insan hic mi vazgecmez? para desen yok. atama desen yok tatli soz desen yok romantizm falan hic yok kisaca hicbir sey yok ama neymis efendim icim guzelmis nedense o guzeligi hic goremedim.

08 Ağustos 2013 18:57

bayansınız da ondan erkekler için iş güç pek fark etmiyor genelde bayan olsun yeter düz mantık:))

ah tamara, 11 yıl önce

terkettiklerimin neden birakmiyorlar anlamadim. insan hic mi vazgecmez? para desen yok. atama desen yok tatli soz desen yok romantizm falan hic yok kisaca hicbir sey yok ama neymis efendim icim guzelmis nedense o guzeligi hic goremedim.

ah tamara
Memur
08 Ağustos 2013 18:59

Bayan değilim hocam.

ingogretmeni2
Kapalı
08 Ağustos 2013 19:00

ohaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D:D yarıldım :D:D:D

08 Ağustos 2013 19:08

çok özür dilerim hocam

ah tamara, 11 yıl önce

Bayan değilim hocam.

08 Ağustos 2013 19:16

he bu arada hocam erkekseniz fazla yakışıklı değilseniz mesleğinize ve gelir durumunuza bakarlar, ama yakışıklıysanız iş güç pekte önemli değil için güzel derler kabul ederler, demekki siz yakışıklısınız:))

tazeyumurta, 11 yıl önce

çok özür dilerim hocam

adakutay09
Kapalı
08 Ağustos 2013 20:19

benimki bana göre dunyanın en yakısıklısı hıc kımseye degısmem sevınce herseyı heryerı eşsiz gelıyor. ben işi yokken sevıyordum onu işi olmasaydı keske kalktı bı yerlerı degıstı :) insan sevınce ne yakısıklıymıs ne karıyermıs ne zengınmıs hıc bıseye bakmıyor onlar sadece adi bi sıfat oluyorrr

tazeyumurta, 11 yıl önce

he bu arada hocam erkekseniz fazla yakışıklı değilseniz mesleğinize ve gelir durumunuza bakarlar, ama yakışıklıysanız iş güç pekte önemli değil için güzel derler kabul ederler, demekki siz yakışıklısınız:))

08 Ağustos 2013 20:25

Allah bizede nasip etsin

adakutay09, 11 yıl önce

benimki bana göre dunyanın en yakısıklısı hıc kımseye degısmem sevınce herseyı heryerı eşsiz gelıyor. ben işi yokken sevıyordum onu işi olmasaydı keske kalktı bı yerlerı degıstı :) insan sevınce ne yakısıklıymıs ne karıyermıs ne zengınmıs hıc bıseye bakmıyor onlar sadece adi bi sıfat oluyorrr

evet isyan
Memur
08 Ağustos 2013 20:42

bu durumun aynısı yaşanıyor şu an bende :) atanacağımı duymuş arkadaş, puanlar açıklandığı günden beri istikrarını bozmadı, telefonu açmazsam evimize kadar gelmekle tehdit ediyor peh :) nasıl bir zevk o aramaları reddetmek, mesajları cevapsız bırakmak, kuş gibi hafifledim valla.

niegro, 11 yıl önce

ruzqarqülü
Müsteşar Yardımcısı
08 Ağustos 2013 20:53

canını yakıp aramayanlara ... eski ve sevgisizlere ne demeli?

niegro, 11 yıl önce

Toplam 55 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi