Editörler : Lanet
25 Nisan 2013 15:25

Tere karşı roll on tavsiyeleriniz.

Arkadaşlar acil olarak kötü kokulardan ve bluzlarimde oluşan ter görüntülerinden kurtulmak istiyorum.Kullandığınız ve öneribileceğiniz roll on var ise firkilerinizi bekliyorum.

candela
Yasaklı
28 Nisan 2013 14:30

hekime gitmelisin hormonal sorun olabilir kozmetikler cilt kanserine davetiye çıkarıyor..

çalıkuşu68
Aday Memur
01 Mayıs 2013 11:32

roll on işe yaramaz ve ben bunu az terleyen biri olarak söylüyorum,lady speed stic ten vazgeçmeyin hem fiyatı da uygun SOOTHİNG olan kokusu çok hoş,yıllardır kullanıyorum. tk bir şeye dikkat edin düşürmemeye, çünkü yumuşak sabun gibi hemen kırılıyor

Arzu Halic
Aday Memur
02 Mayıs 2013 14:51

Bebe pudrası sürmenizi tavsiye ederim.Aynı zaman da ayak terlemesi için de tavsiyem yine bebe pudrası.

Arzu Halic
Aday Memur
02 Mayıs 2013 14:55

denendim arkadaşlar çok iyi hem kötü kokuları hem de terin bluzlerde görünmesini engelliyor.

Arzu Halic, 11 yıl önce

Bebe pudrası sürmenizi tavsiye ederim.Aynı zaman da ayak terlemesi için de tavsiyem yine bebe pudrası.

m222
Genel Müdür
03 Mayıs 2013 19:55

gnc ve gratis gibi kozmetik vs satan mağazalarda tamamen doğal mineralli tuzlar var roll on görünümünde.koltuk altınızı su ile ıslatıp mineralli tuzusürüyorsunuz gün boyu terleme ve koku olmuyor. ve içinde de hiçbir zararlı madde yok

teye
Şube Müdürü
06 Mayıs 2013 00:05

ter bluzda görüntü oluşturmuşsa o, 1-2 defalık terleme değildir.

daha sık yıka çamaşırı

teye
Şube Müdürü
06 Mayıs 2013 00:08

bu arada yukarki yorumu eleştiri olarak algılama,çok terleyen birinden öneri diye düşün:)

Arzu Halic
Aday Memur
06 Mayıs 2013 17:26

Sanırım bir yanlış anlaşılma oldu terlediğiniz zaman koltuk altında iz belli oluyorya onu söylüyorum.Günlük yıkama programı var günlük giydiklerimi bu şekilde yıkıyorum...bu arada yanlış anlamadım ama siz beni anlamamışsınız sanırım ;)

teye, 11 yıl önce

ter bluzda görüntü oluşturmuşsa o, 1-2 defalık terleme değildir.

daha sık yıka çamaşırı

e-ogretmen
Memur
07 Mayıs 2013 12:35

Tereson isimli ürün.kullan,kurtul.bu kadar basit.

Arzu Halic
Aday Memur
08 Mayıs 2013 15:09

Evet teresonu ben de duydum ondan alırsam iyi olacak...benim koku bir şekilde çözülüyorda ter görüntüsünden rahatsızım bu nedenle teresonu deneyeceğim.Teşekkürler.

e-ogretmen, 11 yıl önce

Tereson isimli ürün.kullan,kurtul.bu kadar basit.

Takvim28
Aday Memur
10 Mayıs 2013 22:12

Niveanın alkolsüz dedoratlarını kullanıyorum memnunum tavsiye ederim hoç bir kokusu oluyor kesinlikle kötü kokulara izin vermiyor

Arzu Halic
Aday Memur
31 Mayıs 2013 13:51

Tereson aldı kullanıyorum kesinlikle memnunum benim gibi ayn durumu yaşanlara ben de tavsiye ederim.

gizemtds
Aday Memur
31 Mayıs 2013 15:52

nivea kullanıyorm çook memnunm

MAKROEKONOMİ
Aday Memur
13 Haziran 2013 12:22

Roll onlar genel olarak bırbırının aynısı ama ız bırakmayan olanlardan tavsiye ederim Nivea

dandiniae
Kapalı
15 Haziran 2013 16:46

niveada iz bırakıyor bırakmayan var deotak krem güzel bişey iz bırakmıyor

spektaküler avukat
Şube Müdürü
18 Haziran 2013 22:45

Deotak bu kadar basit. Deotak al 4 günde bir banyodan sonra sür. Koltuk altı terlemen büyük ortanda sona erecektir. Öyle ter izi falan olmaz. Gece yatmöadan önce de niveanın sarı ve beyaz leke karşıtı roll onlarından sür 48 saat etkilidir. Ama yine de kuruması 15-20 dakkayı buluyo onun için geceden sür ki sabah işe giderken ya da dışarı çıkarken elbisende leke olmasın.

lalezambak77
Memur
20 Haziran 2013 12:17

Terlediğimizde gömleğin dışına izinin çıkmasını ve koku vermesini engellemek için ( kapalı bayan olduğumu için daha rahat giyebiliyorum ve birde çok üşüyen biri olarak) ; kışın atlet, atletin üzerine koltuk altını kapatacak uzunlukta kısa kollu, üzerine badi ve üzerine gömlek veya kazak, yazın atlet yerine kısa kollu ve ince olan tişötrlerden, üzerine gömlek. Bu şekile yaptığımda kolay kolay ter dışarı çıkmıyor birde anti....diye başlayan avonun rollonlarınıda sürdüğümde kokuda çıkmıyor, akşama kadar rahat ediyorum. yurtdışında koltuk altı terini tutan özel bant gibi malzemeler varmış Türkiye' de varmı bilemiyorum, buluncaya kadar böyle...

mine sukran
Aday Memur
20 Haziran 2013 17:00

bende mümkün olduğu kadar her giymisimin altına kısa koltuk altımı kapatacak kadar uzunlukta kolu olan bady giyiyorum ki terleme olmasın gayetde iyi hissdiyorum kendimi. bunun dışında muhakak terlerseniz iş yerinde olsanız bile kahıt havlu ile ıslatıp silin ve iyice kurulayın koltuk altınızı rahatlayacaksınız.

lalezambak77
Memur
21 Haziran 2013 11:01

Araştırdım, terin dışarı çıkmasına engel olmak için TER BANTLARI varmış, internette satışı var.

spektaküler avukat
Şube Müdürü
22 Haziran 2013 00:50

Deotak diyorum banta falam gerek yok. Cok az terlersiniz o da gomlek ya da tisortte iz yapmaz.

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi