Editörler : ayşegül bgm
08 Ocak 2019 09:26

İstanbul üniversitesi 100 ortaöğretim hemşire alıyor

Bence puanları bayağı düşecektir.

08 Ocak 2019 09:50

hemşayır başvurmalısın sürekli nasıl olacak diyordun senin puana gelir.

Anestezi37
Kapalı
08 Ocak 2019 14:45

kaç puana düşer

Hayalperesthemşire
Müsteşar
08 Ocak 2019 18:01

Çok fazla düşer, burası sıkıntılı bir hastane olduğu için herkes kaçmaya çalışıyr, ortaöğretm arkdslar iyi değerlendirin düşük puanlar özellikle, özelden her türlü iyidir, maas da her yerde olan gibi

Maxxm.sdj
Şef
08 Ocak 2019 18:49

aynen ya 83 e bile düşer
Hayalperesthemşire, 5 yıl önce

Çok fazla düşer, burası sıkıntılı bir hastane olduğu için herkes kaçmaya çalışıyr, ortaöğretm arkdslar iyi değerlendirin düşük puanlar özellikle, özelden her türlü iyidir, maas da her yerde olan gibi

Hayalperesthemşire
Müsteşar
08 Ocak 2019 19:22

Daha da düşer, sayı fazla, rekor sayı yani ortaöğretm için, İstanbul diye millet ikilemde kalıyor, düşük puanlar kaçırmasın

Maxxm.sdj, 5 yıl önce
aynen ya 83 e bile düşer

orthemşire
Kapalı
08 Ocak 2019 20:21

Kusura bakmayın, cahilliğimden soruyorum. branş sıralamam 285 başvursam mı yoksa sağlık bakanlığı alımlarını mı beklesem

EyCel
Aday Memur
08 Ocak 2019 21:11

bu alım oldugu zaman kaç puanla kapattıgını öğrenebildiğimiz bi yer var mı

Daha da düşer, sayı fazla, rekor sayı yani ortaöğretm için, İstanbul diye millet ikilemde kalıyor, düşük puanlar kaçırmasın

Hayalperesthemşire
Müsteşar
08 Ocak 2019 21:16

Yedek asil listesi açıklanıyor hastane sitesinde ordan bakarsn

EyCel, 5 yıl önce
bu alım oldugu zaman kaç puanla kapattıgını öğrenebildiğimiz bi yer var mı

Maxxm.sdj
Şef
08 Ocak 2019 22:12

sahsrn ben gitmeyeceğim İstanbul yani ... aileme çok uzak parayı ve yorgunluğu da geçtim

Maxxm.sdj
Şef
08 Ocak 2019 22:13

başvurma bekle sen eger yaşadığın yere yakın ise başvur çünkü batı da yasiyorsan gidipte doğuyu yazmaz batıda yaşayan insan yani her türlü batıya gidersin ama tabi yakın mı değil mi
orthemşire, 5 yıl önce

Kusura bakmayın, cahilliğimden soruyorum. branş sıralamam 285 başvursam mı yoksa sağlık bakanlığı alımlarını mı beklesem

orthemşire
Kapalı
08 Ocak 2019 22:56

İstanbul'da yaşıyorum ama üni hastanesine başvurursam sözleşme yapmak zorunda kalcam ve atanmama engel olabilir diye düşündüm

Maxxm.sdj, 5 yıl önce
başvurma bekle sen eger yaşadığın yere yakın ise başvur çünkü batı da yasiyorsan gidipte doğuyu yazmaz batıda yaşayan insan yani her türlü batıya gidersin ama tabi yakın mı değil mi

Anestezi37
Kapalı
09 Ocak 2019 00:01

eger atamalara basvuracaksan buraya başvuru yapma. kimsenin hakkına girme. ayrıca artık tekrar tercih yapılmıyor diye biliyorum
orthemşire, 5 yıl önce

İstanbul'da yaşıyorum ama üni hastanesine başvurursam sözleşme yapmak zorunda kalcam ve atanmama engel olabilir diye düşündüm

EyCel
Aday Memur
09 Ocak 2019 08:48

puanlar da yazıyor mu o listede

Yedek asil listesi açıklanıyor hastane sitesinde ordan bakarsn

hemsre05
Kapalı
09 Ocak 2019 09:32

yazar

EyCel, 5 yıl önce
puanlar da yazıyor mu o listede

01hemşir
Aday Memur
09 Ocak 2019 15:47

88ile olurmu sizce lütfen cevap verin cok ihtiyacım var.

Maxxm.sdj
Şef
09 Ocak 2019 16:45

kesin olur
01hemşir, 5 yıl önce
88ile olurmu sizce lütfen cevap verin cok ihtiyacım var.

Hemşirhemşir
Aday Memur
09 Ocak 2019 18:35

80 puana düşermi

09 Ocak 2019 18:50

Kaça kadar düşer?

Hayalperesthemşire
Müsteşar
09 Ocak 2019 19:07

Sen bekle kardeşim rahatlıkla atanırsn, istanbulda yaşıyorsun galiba istanbulda eğitim araştırmalara çok rajat gidersn, düşünme bile burayı, 80-84 arasındaki arkdslar başvursun derim yedeklere baya düşer, bakanlığın alımları başlayınca millet gitmekten vazgeçiyor yedeğe geçiyor

orthemşire, 5 yıl önce

Hemşirhemşir
Aday Memur
09 Ocak 2019 19:19

Aynen 85 e kadar rahat atanırlar bu sene diye düşünüyorum hem 60 bin sağlıkçı alınacakmış okullara eğer bu sene başlarsa ve çoğunu ortaöğretim alırlarsa pek kalmaz artık ortaöğretim mezunu bikaç sene içinde

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi