Editörler : swat3410E.Kayı Han
19 Temmuz 2019 19:08

POMEM 25 Önlisans

KPSS puanım 72,4 şansım ne sizce

pmemadayı
Kapalı
19 Temmuz 2019 20:14

Benimde 80 üstü ama baraj 65'e düşerse şans kalmıyor malesef.300 bin ön lisansın başvuracağını düşünürsek :)

ersinozkan
Aday Memur
19 Temmuz 2019 23:19

on lisansta yas siniri nedir

brkyclk23200
Memur
19 Temmuz 2019 23:45

inşallah puanlar düşmez lanet olsun böyle işe

murat788
Daire Başkanı
19 Temmuz 2019 23:58

sizin işiniz imkansıza yakınlaştı. lisans olmaya bakın bi an evvel. puan 65 olcak soyluyo göre o zaman bittiniz çok büyük hakkını yerler 80 alan adamların. bakın boru gibi lisans sınavından 74 puan aldım adam önlisanstan 70 alamıyor gitsin ölsün

murat788
Daire Başkanı
20 Temmuz 2019 00:00

2018 önlisans kpssden de 80 almıştım

ama işime yaramıcak lisans oldum bu yıl

pmemadayı
Kapalı
20 Temmuz 2019 10:15

Haklısın hocam sizce 65'e 25.dönemde mi çekilecek puan ? Yoksa diğer dönemlerde mi çekilir nedersiniz
murat788, 5 yıl önce

sizin işiniz imkansıza yakınlaştı. lisans olmaya bakın bi an evvel. puan 65 olcak soyluyo göre o zaman bittiniz çok büyük hakkını yerler 80 alan adamların. bakın boru gibi lisans sınavından 74 puan aldım adam önlisanstan 70 alamıyor gitsin ölsün

mertt1995
Aday Memur
20 Temmuz 2019 11:09

Puan düşmez çünkü bakan polis ihtiyacı fazla olursa gibi bir cümle kurdu. Düşerse iş yükü artar falan dedi.

brkyclk23200, 5 yıl önce

inşallah puanlar düşmez lanet olsun böyle işe

murat788
Daire Başkanı
20 Temmuz 2019 13:27

en son programda bu dönem önlisans 70 i 65 yapabiliriz demişti. eğer haktan hukuktan anlayan adamlar varsa orda yapmazlar umarım. bu işler böyle olmaz sırf iki tane şımarık çıkıp sayın bakanımm noolur yaa noluuur puan düşsün dedi diye puan düşürülmez milletin hakkını gasp ediyolar

pmemadayı, 5 yıl önce
Haklısın hocam sizce 65'e 25.dönemde mi çekilecek puan ? Yoksa diğer dönemlerde mi çekilir nedersiniz

Dextrian
Şube Müdürü
20 Temmuz 2019 14:01

Puan düşerse işiniz zor sizin. Oturup 2 ay ders çalışayım demiyorlar sosyal medyada toplu ağlama kampanyası düzenliyorlar. Altı üstü 120 soruda 35 net optik üzerinde oo piti piti yapsan geçersin o barajı

adayogrenc
Kapalı
20 Temmuz 2019 14:36

ön lisans arkadaşlar kusura bakmasın ama 65 puan değil 70 puan bile çok az , ön lisans polis memurluğu için baraj puan 75 olmalı kimse kusura bakmasın

vaveyla35
Aday Memur
20 Temmuz 2019 21:04

Ya koskoca içişleri bakanı eşitliği sağlamamız lazım diyor sana mı kaldı kuralı koymak puanın yüksekse zaten önde olacaksın
adayogrenc, 5 yıl önce

ön lisans arkadaşlar kusura bakmasın ama 65 puan değil 70 puan bile çok az , ön lisans polis memurluğu için baraj puan 75 olmalı kimse kusura bakmasın

asdf77100
Daire Başkanı
20 Temmuz 2019 21:53

Düşeceği kesin değil düşerse erkeklerde 2016 başvuru sayısının biraz üzerinde olur ama kızlar için aynı şeyi söylemek çok zor deveye Hendek atlatmaları gerekebilir

Ayrıca düşeceği kesin değil bakan çalışmamız var düşünüyoruz araştırıyoruz belki,sanki gibi kesin olmayan ibareler kullandı.Kesin düşecekmiş gibi kendinizi kandırmayın düşmeme ihtimalide var ayrıca düşmemesini isteyenler düşmesini isteyenler yarısı kadar sesini duyursa zaten böyle bir şey gündem bile olmazdı

Luger P08
Aday Memur
20 Temmuz 2019 23:35

Kesinlikle ve kesinlikle düşmemeli. Net haksızlıktır bu. Bunu isteyenlerde büyük hak yiyorlar.

Hayır insanın elinde olmayan bir şey olur anlarım, bu polis olmana engel değildir ama elinde olmayan bir şeyden dolayı olamıyorsundur, hakkını ararsın. Renk körüsündür, boyun 1-2 cm kısadır vs. senlik bir durum değil bir kere istesende değiştirebileceğin bir şey değil ama sınav bu kardeşim sınav ve şartı 70 puan almak. Bunun bilincinde bu sınava giriyorsun. 70 puan almana engel mi var senin? Çalışıpta 70 üstü alan adam eşek mi? Sende çalış sende gir al 70 puan ve üzeri, zor olan ne? Oh çalışma etme gir sınava, vay efendim puannlar düşsün. Yok ya? Hiç kimse kusura bakmasın, düşeceğini zaten sanmıyorum ama inşallahta düşmez.

adayogrenc
Kapalı
21 Temmuz 2019 00:19

ben lisans mezunuyum kardeşim bana zaten rakip değil ama meslektaş olacaksakta eşit olmamız laızm

vaveyla35, 5 yıl önce
Ya koskoca içişleri bakanı eşitliği sağlamamız lazım diyor sana mı kaldı kuralı koymak puanın yüksekse zaten önde olacaksın

pmemadayı
Kapalı
21 Temmuz 2019 10:51

Güzel demişsiniz hocam.İnşallah düşmez.Bende sayın Bakan'ın o sözünü biraz İstanbul seçimlerine yordum.Mayıs ayında yapmıştı kendisi o konuşmayı.
Luger P08, 5 yıl önce

Kesinlikle ve kesinlikle düşmemeli. Net haksızlıktır bu. Bunu isteyenlerde büyük hak yiyorlar.

Hayır insanın elinde olmayan bir şey olur anlarım, bu polis olmana engel değildir ama elinde olmayan bir şeyden dolayı olamıyorsundur, hakkını ararsın. Renk körüsündür, boyun 1-2 cm kısadır vs. senlik bir durum değil bir kere istesende değiştirebileceğin bir şey değil ama sınav bu kardeşim sınav ve şartı 70 puan almak. Bunun bilincinde bu sınava giriyorsun. 70 puan almana engel mi var senin? Çalışıpta 70 üstü alan adam eşek mi? Sende çalış sende gir al 70 puan ve üzeri, zor olan ne? Oh çalışma etme gir sınava, vay efendim puannlar düşsün. Yok ya? Hiç kimse kusura bakmasın, düşeceğini zaten sanmıyorum ama inşallahta düşmez.

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi