Editörler : ayşegül bgm

Hayalperi
Memur
11 Nisan 2020 14:30

ama tabi bencil insanlar ne yapıyor nasılsa online diye habire aynu kişiler başvurup duruyor.

Ebrudiyebiri
Aday Memur
11 Nisan 2020 16:01

Ben de adnan menderesi bekliyorum bir umut puanım 64

Nursemelike, 4 yıl önce

Arkadaşlar sizde mi Ankara bekliyorsunuz? Puanlarınız kaç

hemsirelisans135
Aday Memur
11 Nisan 2020 16:12

adnan menderes üniversitesi açıklanması lazımdı hala yok

Nursemelike
Memur
11 Nisan 2020 16:30

Biz istisnalarız 67puanim Ankarada kalmak zorundayim ve Ankara 68 ile kapattı bu yüzden üniversite hastanelerine başvuru yaptım. Şuan sıkıntı atananlarin hatta 7o üzeri puanların bile üni başvurmuş olmasi. Hakkımıza girdiler ben helal etmiyorum.

hemsirelisans135
Aday Memur
11 Nisan 2020 16:36

u@nursemelike belki atama olacak bilemiyoruz ki

Nursemelike
Memur
11 Nisan 2020 16:38

Keşke olsa çoğu kişi işe girer o Zaman, keşke olsa...

11 Nisan 2020 20:17

Performans hariç peşin yatiyor
hemsirelisans135, 4 yıl önce

diyelim ki üniversteye girdik bu maaş olayı sağlık bakanlığındaki gibi mi?yani bir maaş yatıyor mu hemen başlayınca

hemsirelisans135
Aday Memur
11 Nisan 2020 21:32

ben tam bilmiyorum performans nedir

12 Nisan 2020 00:23

Üni hastanelerinde maaş 3 kalemde yatar net maaş ek ödeme ve performans. Net maaşta üni hastaneleri arasında çok fark olmaz. Ama performans ve ek ödeme yani döner hepsinde farklılık gösterir. Performans denilen ek ödemeyi çalıştığın ayı alırsın. Net maaşın iş başı yaptıktan sonra takribi en geç 1 hft içinde yatar.
hemsirelisans135, 4 yıl önce

ben tam bilmiyorum performans nedir

hemsirelisans135
Aday Memur
12 Nisan 2020 13:00

teşekkür ederim

Merve Dinçer, 4 yıl önce
Üni hastanelerinde maaş 3 kalemde yatar net maaş ek ödeme ve performans. Net maaşta üni hastaneleri arasında çok fark olmaz. Ama performans ve ek ödeme yani döner hepsinde farklılık gösterir. Performans denilen ek ödemeyi çalıştığın ayı alırsın. Net maaşın iş başı yaptıktan sonra takribi en geç 1 hft içinde yatar.

Hayalperi
Memur
12 Nisan 2020 14:58

hiç maaşınız aksadığı falan oldu mu? mağdur ettiler mı hiç? gerçi üniversite de bakanlık uzantılı maaşta sıkıntı olmaz ama yine de merak ettim 1
Merve Dinçer, 4 yıl önce
12 Nisan 2020 19:39

14ü gece 12 den sonra her zmn yattı. Hiç aksama olmadı.
Hayalperi, 4 yıl önce
hiç maaşınız aksadığı falan oldu mu? mağdur ettiler mı hiç? gerçi üniversite de bakanlık uzantılı maaşta sıkıntı olmaz ama yine de merak ettim 1

Kyhncskn
Aday Memur
15 Nisan 2020 09:42

Ankaradan aranan oldu mu arkadaşlar içinizde ?

Nursemelike
Memur
15 Nisan 2020 14:04

Ankara üniversitesi yedekteyim beni arayan soran olmadı. Asilde olup aranan var mı acaba?

Nursemelike
Memur
15 Nisan 2020 17:45

Hayalperi tebrik ederim Mersin üniversitesi ataman olmuş. Darısı bize inşallah Ankara üniversitesi bekliyorum bugün 81 yedek çağırmış bekle bekle tukeniyorum ya. Ama bence liste sonuna kadar inecekler çünkü sağlık bakanlığı ile aynı gün açtı her yerden herkes başvuru yaptı . Hayırlısı bakalım

Toplam 135 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi