Editörler : Pangaea
«717371747175717671777178717971807181718271837184»

Garibanvet
Aday Memur
10 Aralık 2019 15:52

Ziraat tarim danışmanları dedi galiba. Çok beni ilgilendiren Bi konu olmadığı için çok sorgulamadim ama tarım danışmanlarına kadro verilecek o konu var gündem de dedi

Agrieco123, 4 yıl önce
Tarım danısmanı sertifikası olanlar için mi kadro verilecekmiş?

cyperin
Müsteşar Yardımcısı
10 Aralık 2019 15:53

Ortada bir girişim varsa yani bu sayının onaylanması olarak ve bu girişimin başarılı olacağı anlaşılmış ise 16'sında birşeyler açıklanabilir ama mevcut Bakandan benim anladığım ortada kesin birşey yoksa konuşmuyor, kesin bir sayı varsa açıklama yapılabilir, yapılmazsa öncede dediğim gibi aralık ayı bir eşik, yani benim için bir eşikti her zaman, eğer aralıkta alım için bir açıklama yoksa ben ocak ayında kitaplarımı alır çalışırdım, bence siz de artık alım maratonunu buna yorduğunuz kafayı KPSS'ye yormaya başlamalısınız, eğer 2020 KPSS'ye kadar Alım olmazsa iyi bir puanınız alım olursa bir işiniz olur. Bu benim şahsi fikrimdir.

Agrieco123, 4 yıl önce
Cyperin hocam 16 Aralıkta ya da 16 Aralığa kadar bir şey duymazsak Kpss çalışmaya başlamalı mıyız? Ya da Aralığın sonuna kadar beklemeli miyiz?

Agrieco123
Şef
10 Aralık 2019 16:00

Haklısınız hocam bende sizin gibi düşünüyorum teşekkür ederim kendi adıma somut bilgiler verdiğiniz için. bir bakandan bir de siz yazmadan sanırım hıcbır seye ınanmamaya devam edicem.
cyperin, 4 yıl önce

Ortada bir girişim varsa yani bu sayının onaylanması olarak ve bu girişimin başarılı olacağı anlaşılmış ise 16'sında birşeyler açıklanabilir ama mevcut Bakandan benim anladığım ortada kesin birşey yoksa konuşmuyor, kesin bir sayı varsa açıklama yapılabilir, yapılmazsa öncede dediğim gibi aralık ayı bir eşik, yani benim için bir eşikti her zaman, eğer aralıkta alım için bir açıklama yoksa ben ocak ayında kitaplarımı alır çalışırdım, bence siz de artık alım maratonunu buna yorduğunuz kafayı KPSS'ye yormaya başlamalısınız, eğer 2020 KPSS'ye kadar Alım olmazsa iyi bir puanınız alım olursa bir işiniz olur. Bu benim şahsi fikrimdir.

Ekinoksis
Kapalı
10 Aralık 2019 16:01

hacam Aralık ayında talep kabul olmazsa talep yanmış mı oluyor yeni talep mi yapılması lazım

cyperin, 4 yıl önce

cyperin
Müsteşar Yardımcısı
10 Aralık 2019 16:08

yeni hükumet siteminde ne oluyor bilmiyorum, aralık biter ve alım olmazsa hala ocak ayında öğrenip yazarım inşallah.

Ekinoksis, 4 yıl önce

hacam Aralık ayında talep kabul olmazsa talep yanmış mı oluyor yeni talep mi yapılması lazım

Ekinoksis
Kapalı
10 Aralık 2019 18:56

Twitera destek olun arkadaşlar bu günler Çok önemli

mahirakman
Aday Memur
10 Aralık 2019 21:03

arkadaslar bakan naci agbal ile gorusmus bu guzel bisey bence birseyler varki görüşme oluyor. ins guzel haberler alacaz

Halilmetin
Aday Memur
10 Aralık 2019 23:21

aynı fikirdeyim hocam. muhtelemelen atama konusu konuşulmuştur. bakanlık projelerini ve çalışmalarını sayın naci ağbal ile görüştük yazmış.bütçe başkanı ile tarım konuşacak hali yok :)

güzel haberler yakın gibi görünüyor

mahirakman, 4 yıl önce
arkadaslar bakan naci agbal ile gorusmus bu guzel bisey bence birseyler varki görüşme oluyor. ins guzel haberler alacaz

Serhad-190521
Aday Memur
11 Aralık 2019 00:14

Artık şerbet yerine atama haberi alırız inşallah:))

11 Aralık 2019 00:14

insalllah güzel haberler alırız
Halilmetin, 4 yıl önce

aynı fikirdeyim hocam. muhtelemelen atama konusu konuşulmuştur. bakanlık projelerini ve çalışmalarını sayın naci ağbal ile görüştük yazmış.bütçe başkanı ile tarım konuşacak hali yok :)

güzel haberler yakın gibi görünüyor

11 Aralık 2019 02:43

Bu hafta dediniz
Shamur, 4 yıl önce

VH 1500

ZM 1000

GM 500

SM 200

BTM 20

Geriye kalanlar da diğer bölümler arasında pay edilecektir. Kesin bilgi. Kaynak sormayın.

11 Aralık 2019 02:44

hanı nerede
Shamur, 4 yıl önce

Talep onaylandı dün itibariyle. Hafta içi haberi alırsınız. Dagilimlar da dediğim gibi. Rakamları yuvarladım elbette kusuratlari var...

11 Aralık 2019 02:45

Bu hafta
Shamur, 4 yıl önce

Arkadaşlar çok mesaj geliyor son açıklamayı buradan yapip gidiyorum.

Öncelikle hayırlı olsun, ben haberiniz vardır diye düşünüyordum bir arkadaş yanlış dağılım paylaşınca düzeltmek istedim sonra sizin onaydan bile haberiniz olmadığını anladım ve bu bilgiyi de paylaşmış oldum. Hafta içi de haber alırsınız süreç çok uzamaz hadi geçmiş olsun.

11 Aralık 2019 02:46

nerdesiniz
Shamur, 4 yıl önce

Arkadaşım bunu tek duyan ben değilim başkaları da var ve burada paylaşmıyorlar. İlk defa ben paylaştım. Şuan mesaj kurumda 2 kişi daha aynı duyumu aldığını söylüyor. Yalan söylemekle benim elime birşey geçmez.

235U
Genel Müdür
11 Aralık 2019 06:48

Dikkat ettiniz değil mi?

Tam ankarada toplanıp eylem yapacağız diye bir irade konmuşken buna hazırlanıyorken birden süper olumlu haberler

Üstelik Bilmediğimiz üye nickleri

Kimi haftaya olacak kimi ocak şubata hafiften yönlendirerek eylem için yakılan ateşi söndürmeye çalışıyor....

Gerçekten fark edemediniz mi? Bu hafta diyene laf söylemek içinn cumayı beklesek ocak şubat için sabredelim desek ele bişey geçmese yada 300 kadroyla sus payı verilse bir anlam ifade eder mi?

Birileri şu anda bu forumu okurken k.çından gülüyor anlıyorsunuz değil mi?

Bu forum bu hareket için kurulan whatsup ve face çalışmaları çok ciddi ve sistematik şekilde yönlendiriliyor ve soğruluyor...

11 Aralık 2019 10:28

Onaylanmış mı kimse onaylanmış demiyor siz nasıl biliyorsunuz
Shamur, 4 yıl önce

Talep onaylandı dün itibariyle. Hafta içi haberi alırsınız. Dagilimlar da dediğim gibi. Rakamları yuvarladım elbette kusuratlari var...

11 Aralık 2019 10:29

biz de haber bekliyoruz bugün çarşamba hani onay
Shamur, 4 yıl önce

Hayırdır arkadaşlar biz size hakaret mi ettik?

İnanmak istemeyen inanmayabilir. Burada haber bekleyen arkadaşlar için paylaştım. Alakası olmayan inanmayan okuyup geçsin ciddiye almasın öyleyse hakaret etmeye hakkın yok ki senin

Agrieco123
Şef
11 Aralık 2019 10:34

Eylem yapılmadan böyle gelişmeler oluyorsa eylem yapılırsa kimbilir ne olacak :)))) çok haklısınız burada yazan insanlar az çok belli bir anda türediler
235U, 4 yıl önce

Dikkat ettiniz değil mi?

Tam ankarada toplanıp eylem yapacağız diye bir irade konmuşken buna hazırlanıyorken birden süper olumlu haberler

Üstelik Bilmediğimiz üye nickleri

Kimi haftaya olacak kimi ocak şubata hafiften yönlendirerek eylem için yakılan ateşi söndürmeye çalışıyor....

Gerçekten fark edemediniz mi? Bu hafta diyene laf söylemek içinn cumayı beklesek ocak şubat için sabredelim desek ele bişey geçmese yada 300 kadroyla sus payı verilse bir anlam ifade eder mi?

Birileri şu anda bu forumu okurken k.çından gülüyor anlıyorsunuz değil mi?

Bu forum bu hareket için kurulan whatsup ve face çalışmaları çok ciddi ve sistematik şekilde yönlendiriliyor ve soğruluyor...

florfenikol
Aday Memur
11 Aralık 2019 10:41

Hocam bi sakin ol, shamur isimli hesap kapandı, cevap veremez sana .

cevval04, 4 yıl önce
biz de haber bekliyoruz bugün çarşamba hani onay

tarımdan
Şef
11 Aralık 2019 11:32

Eylem yapılırsa bunu engellemek ve yönlendirmek adına atama yapsınlar işimize gelsin

Agrieco123, 4 yıl önce
Eylem yapılmadan böyle gelişmeler oluyorsa eylem yapılırsa kimbilir ne olacak :)))) çok haklısınız burada yazan insanlar az çok belli bir anda türediler
Toplam 193811 mesaj
«717371747175717671777178717971807181718271837184»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi