Editörler : swat3410E.Kayı Han
31 Mayıs 2019 19:33

Pomem Sağlıktan Elenenler İdari Dava Süreci

Sağlık raporunun iptali ile okula geri dönmek için İdare Mahkemesi?ne, 60 gün içerisinde,yürütme durdurdurma istemli iptal davası açılmalıdır. Açılacak idari davada, yürütme durdurma veya iptal kararı verilirse 30 gün içerisinde okula kaydınız gerçekleştirilecektir. Süreye dikkat edin.Bu süre hak düşürücü süredir.

---

uzmanmehme
Aday Memur
31 Mayıs 2019 19:35

Yararlı olmuş.Elinize sağlık

Gazikaraa
Aday Memur
02 Haziran 2019 10:24

Bir çok devrem bu şekilde döndü.Sağolun

Omerfarukozdemi
Aday Memur
03 Haziran 2019 12:30

gazikaraa devrelerinizin rahatsızlıkları neydi

Salih Yılmazz
Yasaklı
04 Haziran 2019 23:56

çok yararlı olmuş

barisayan35
Aday Memur
11 Haziran 2019 10:14

Benimde ilişiğim kesildi geçen hafta yürütmeyi durdurma kararı aldırmak istiyorum fakat bunun için n

12 Haziran 2019 17:23

yürütme durdurma kararı almak kolay değil.biz bile zar zor aldık

GazKesmez
Aday Memur
21 Haziran 2019 22:56

Ben 2017 yılında 20. Dönem Ereğli pomemi kazanmıstım ancak sol kulağımda hafif işitme kaybım cıktı doktor bey bu durumu Sağlık raporuma olumsuz yazdı ve okulun 2. Gününde istifa ettim.

Daha sonra tekrar girdim 21. Dönem Afyon pomemi kazandım fakat yönetmeliği okudugumda bir iki madde halinde geçmiş raporun önüme engel yaratacagını düşündüm gitmedim okula.

Cunku benim rahatsızlıgımın tedavisi yoktu. Size sormak istediğim durum , Heyete girmeyen 2. Günde istifa eden kişinin olumsuz sağlık raporu Ankara sağlık dairesi baskanlıgı tarafından kayda alınır mı ? Yeni dönemde kişi o bölümden geçerse bile kişi hakem hastaneye eski olumsuz rapordan dolayı gönderilir mi ?

GazKesmez
Aday Memur
21 Haziran 2019 22:59

Heyete girmeyen sağlık raporu, Ankara sağlık daire tarafından kayıt altına alınırmı ?

Red JOHN 09
Aday Memur
22 Haziran 2019 00:18

intibakta mı istifa ettin

GazKesmez
Aday Memur
22 Haziran 2019 13:29

Evet intibakta istifa ettim. Doktor ilk gün kulak muayenesinde olumsuz yazınca , bende 3. Günde istifamı verdim . İstifa dilekçemde konudan bahsetmedim.
Red JOHN 09, 5 yıl önce

intibakta mı istifa ettin

Red JOHN 09
Aday Memur
23 Haziran 2019 16:24

Okulu ara sor. Dosyanı yollamış mı? Bence yollamamıştır

GazKesmez, 5 yıl önce
Evet intibakta istifa ettim. Doktor ilk gün kulak muayenesinde olumsuz yazınca , bende 3. Günde istifamı verdim . İstifa dilekçemde konudan bahsetmedim.

Jullyoss
Kapalı
25 Haziran 2019 23:13

Öncelikle geçmiş olsun.. 18..dönemde böbrek taşı var diye elenen arkadaş dava açtı ve 20. Döneme girdi.. Kazandı sağlıkdan geçti.. Açtığı davayı geri çekti hatta uyap dan da ücret karşılığı sildirdi.. Şuan 20.dönemden mezun polis olarak çalışıyor.. Bence kafana göre kendin verme kararını sen gir sene bakalım belki fark edilmeyecek keşke ilk anda istifa etmeseydin.. Emek olmadan yemek olmuyor bazen..
GazKesmez, 5 yıl önce

Ben 2017 yılında 20. Dönem Ereğli pomemi kazanmıstım ancak sol kulağımda hafif işitme kaybım cıktı doktor bey bu durumu Sağlık raporuma olumsuz yazdı ve okulun 2. Gününde istifa ettim.

Daha sonra tekrar girdim 21. Dönem Afyon pomemi kazandım fakat yönetmeliği okudugumda bir iki madde halinde geçmiş raporun önüme engel yaratacagını düşündüm gitmedim okula.

Cunku benim rahatsızlıgımın tedavisi yoktu. Size sormak istediğim durum , Heyete girmeyen 2. Günde istifa eden kişinin olumsuz sağlık raporu Ankara sağlık dairesi baskanlıgı tarafından kayda alınır mı ? Yeni dönemde kişi o bölümden geçerse bile kişi hakem hastaneye eski olumsuz rapordan dolayı gönderilir mi ?

GazKesmez
Aday Memur
29 Haziran 2019 13:25

Kardeşim senden ricasa bulunsam o arkadaşla irtibata geçip görüşme imkanım var mı ? Aklımdaki soru işaretini gidermek amacıyla. Son yaşım dönemim oldugundan kesinliğe kavusturmam ggerekiyor. Teşekkür ederim cevabın ıcın.
Jullyoss, 5 yıl önce
Öncelikle geçmiş olsun.. 18..dönemde böbrek taşı var diye elenen arkadaş dava açtı ve 20. Döneme girdi.. Kazandı sağlıkdan geçti.. Açtığı davayı geri çekti hatta uyap dan da ücret karşılığı sildirdi.. Şuan 20.dönemden mezun polis olarak çalışıyor.. Bence kafana göre kendin verme kararını sen gir sene bakalım belki fark edilmeyecek keşke ilk anda istifa etmeseydin.. Emek olmadan yemek olmuyor bazen..
Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi