Editörler : Pangaea
12 Temmuz 2013 18:36

(m.t.o.k.) programlarının normal mühendislikten farkı var mı?

sadece meslek lisesi öğrencilerinin tercih ettiği "inşaat müh. (m.t.o.k.)" bölümünün normal inşaat mühendisliğinden farkı var mı?

ksoner
Memur
12 Temmuz 2013 22:44

Mühendislik Fakültesi ile Teknoloji Fakülteleri arasında İmza YETKİSİ bakımından bir fark yok ama senin mühendislik öğrencisinden bayağı farkın var galiba...Ya kardeşim bu konuda YÖK'ün yaptığı açıklamalar var, Teknoloji Fakültelerinin tanımı....vs var. Birazcık araştırın ya.... Ben Bir Teknik Öğretmen olarak böyle soruları görünce, bunlardan nasıl mühendis olacak diye sorasım geliyor:-)))

awnilster
Şef
12 Temmuz 2013 23:21

şu anda hiçbir farkı yok ama ilerde ne olur bilinmez MTOK mezunlarına olumsuz bir düzenleme yapabilirler.

hasan98604
Şube Müdürü
13 Temmuz 2013 11:57

kendim için sormuyorum..laf salatası yapacağına sadece sorulan soruya cvp yazman yeterliydi.

ksoner, 11 yıl önce

Mühendislik Fakültesi ile Teknoloji Fakülteleri arasında İmza YETKİSİ bakımından bir fark yok ama senin mühendislik öğrencisinden bayağı farkın var galiba...Ya kardeşim bu konuda YÖK'ün yaptığı açıklamalar var, Teknoloji Fakültelerinin tanımı....vs var. Birazcık araştırın ya.... Ben Bir Teknik Öğretmen olarak böyle soruları görünce, bunlardan nasıl mühendis olacak diye sorasım geliyor:-)))

ksoner
Memur
14 Temmuz 2013 11:13

Sende burada soracağına açıp kanunu gösterseydin, her önüne gelen başlık açıyor... Yakında bu sayfada yemek tarifide sorarsınız...

hasan98604, 11 yıl önce

kendim için sormuyorum..laf salatası yapacağına sadece sorulan soruya cvp yazman yeterliydi.

hasan98604
Şube Müdürü
14 Temmuz 2013 16:46

sanamı soracağım ne yapacağımı.."her önüne gelen" bilgiçlik taslıyor..

ksoner, 11 yıl önce

Sende burada soracağına açıp kanunu gösterseydin, her önüne gelen başlık açıyor... Yakında bu sayfada yemek tarifide sorarsınız...

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi