Editörler : ayşegül bgm

influence88
Aday Memur
05 Ağustos 2021 15:26

aynı il için de tayin olmanız il dışı kurasına katılmanıza engel değilldir.

Nakah1412, 3 yıl önce
Arkadaşlar il içinde ilçeye eş durumu yaparsam önümüzdeki iller arası tayine başvurabilir miyim

Nakah1412
Aday Memur
05 Ağustos 2021 20:12

Teşekkür ederim
influence88, 3 yıl önce

aynı il için de tayin olmanız il dışı kurasına katılmanıza engel değilldir.

Tgt.Tek
Aday Memur
05 Ağustos 2021 22:05

Hocam 1 yıl şartı varmı peki. Yoksa bu temmuz atamasında giden ocakta tekrar eş tayinine başvuru yapabilir mi
Raistseben, 6 yıl önce

Madde 26-5 e bakabilir isteyen ayrıca eş durumundan gelenlere 2 yıl şartı yoktur. Bu kadar mı uzak y

iras
Genel Müdür
05 Ağustos 2021 22:11

Reistbesen in 4 yıl önceki sallamaları hala akıl karıştırıyor.o zamanda olmaz demiştim.bakanligin sistemi ilbfilan seçmez direkt birim der A Hastanesi'nde gecirmen gereken süredir o.eş durumu eğitim durumu yani genel olarak özür durumunda süre şartı aranmaz.bu dediklerim 657 içindir.

Tugay koac
Aday Memur
05 Ağustos 2021 22:37

Hocam geldiğimiz yere bir defaya mahsus gitmemiz mümkün mü acaba ? 26maddenin 5 bendine binaen . Reistbesen in 4 yıl önceki sallamaları hala akıl karıştırıyor.o zamanda olmaz demiştim.bakanligin sistemi ilbfilan seçmez direkt birim der A Hastanesi'nde gecirmen gereken süredir o.eş durumu eğitim durumu yani genel olarak özür durumunda süre şartı aranmaz.bu dediklerim 657 içindir.

Tugay koac
Aday Memur
05 Ağustos 2021 22:49

Hocam 26 maddenin 5 bendine göre bir defaya mahsus geldim yere dönebilir miyim

GökçenTürk
Aday Memur
06 Ağustos 2021 11:26

Farklı ilçedeki öğretmen eşin yanına eş durumu isteyebiliyor muyuz. Şartları var mı

Tgt.Tek
Aday Memur
06 Ağustos 2021 16:01

Hocam. Eş durumu için süre şartı aranmaz dediniz ya. Ben 3+1 45 a sözleşmeli personelim. Bu temmuzda eş durumundan tayin isticem. Eşim ocağa kadar başka yere gitme durumu var. Ocakta isteyebilir miyim tekrar tayin yoksa temmuz u beklemem gerekir mi. Bir yıl şartı var mı
iras, 3 yıl önce

Reistbesen in 4 yıl önceki sallamaları hala akıl karıştırıyor.o zamanda olmaz demiştim.bakanligin sistemi ilbfilan seçmez direkt birim der A Hastanesi'nde gecirmen gereken süredir o.eş durumu eğitim durumu yani genel olarak özür durumunda süre şartı aranmaz.bu dediklerim 657 içindir.

iras
Genel Müdür
06 Ağustos 2021 16:29

Sözleşmeli nin kini bilmiyorum hocam.

Tgt.Tek, 3 yıl önce
Hocam. Eş durumu için süre şartı aranmaz dediniz ya. Ben 3+1 45 a sözleşmeli personelim. Bu temmuzda eş durumundan tayin isticem. Eşim ocağa kadar başka yere gitme durumu var. Ocakta isteyebilir miyim tekrar tayin yoksa temmuz u beklemem gerekir mi. Bir yıl şartı var mı

Tugay koac
Aday Memur
06 Ağustos 2021 18:10

Hocam ben iki yıl önce Maraş?tan Urfa?ya eş tayini ile geldim . İller arası tercihte 8 günle red yedim . Şimdi 26 maddenin 5 maddesinde bir defaya mahsus eski görev yerine dönebilir diyo buna binaen dilekçe verdim . Ancak iki şehir aynı hizmet bölgede ama farklı gruptalar maras C Urfa d grubunda bir sikinti olur mu red gelir mi

iras, 3 yıl önce

26 Kasım 2021 12:46

İyi günler eş durumuyla geldiğim yere henüz başlayış yapmadım eski yerime geri dönme şansım varmı

Hemsiredpu
Aday Memur
29 Kasım 2021 08:54

güncel olarak durumunuz nedir tayin yapabildiniz mi

mrt-brs, 5 yıl önce

bende konuyu hortlatmış gibi olacağım arkadaşlar ama bir sorum var yardımcı olursanız sevinirim. Yaklaşık 3 ay önce eş durumu tayini yaptım. İller arası tayine başvuru için 2 yıl beklemem lazım ancak eğitim durumu tayini içinde bu şart geçerli mi? Yani 2 yıl beklemeden eğitim durumu tayinine başvurabilir miyim ?

Burcinbb
Aday Memur
29 Kasım 2021 20:19

Iller arası tayın ıle mı gıttı esınız aynı durumdayım ıller arası tayını beklıyorum
pöhe, 6 yıl önce

Eşim diyarbakırdan ankaraya eş durumumdan 2016 eylülde geldi 2018 ocak döneminde niğdeye tayin dilekçesinde tercih yaptı.Benim meslek polis ama khk ile ihraç oldum şimdi de eş durumu belgesi istiyorlar. Siz anladığım kadarıyla mevzuata hakimsiniz tayini çıkarmı yada eş durum belgesi için ne yapabiliriz.Bilgi verirseniz çok makbule geçer teşekkürler

Toplam 73 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi