Editörler : swat3410
02 Mart 2010 14:03

Malatya hakkında herşey....

arkadaşlar malatya ili ilgili çalışan arkadaşlardan bilgi alabilirmiyiz.mesela bir tarafikçi için nasıl çalışma şartları...

aslan07kartal44
Kapalı
02 Mart 2010 15:29

ben malatya polıs okulunda okudum 2005 mezunyum malatyadan cok memnundum bır antalyalı olarak malatyaya once on yargılı geldım ama bırcok batı ılınden gelımış oldugunu gordum.ve esımde malatyalı.ıstanbuldan sonra malataya geldım sarka.şimdi akçadag dıye bır ilçesindeyım.benım ılcem malatayya 40 km.kucuk fazla gelısmemıs ama asayıs yok denecek kadar az.tokı var lojmandayım teror yok tavsıye ederım.yesılyurt ve battalgazı merkeze yakın ılçsedır ıyıdır.kale elazığ yolunda kucuktur ama barajı var mukemmel.ve kale ılcesı eskıden torpıllıydı cunku 2 yıllıktı sımdı 3 oldu.poturge dagın basında tavsıye etmem.yenı acılan yazıhan doganyol ve kuluncak ıse onlarıda tavsıye etmem sıkıntılıymıs hayat bakımından.(koy gıbı)malatya torpıllı yerdır.merkez nufusu tabelada 411000 ama adrese dayalı sıstemde 800000 yaklasıkmış.buyuksehır olucak dıyede haber var.kozmopolıtık bı yer cunku dugudan asırı goc almıs halada alıyor ve bı o kadarda goc vermıs sadece ıstanbulda bır malatya kadar malatyalı var.malatya tam memur sehrı ama merkezde bıraz evler pahalı(350den baslar ama semtıne gore 500 memurların oldugu yerde ev bulursun dogalgazda var. tokıde var ama bıraz uzakta kalıyo ulasımı var tabı carsıya bı otobusle gıdılır.)ınsanı genel olarak ıyıdır.polsı askerı sever.arastırma hastanesi var doguda en gelısmıs hastene.2 tane devlet hastenesı var ozel hastane dolu..egıtım fena degıl.yenı 5m malatya park mıgros acıldı buyuk guzel ayrıca alıs verıs meerkezlerı dolu..gıyım olarak batıda ne kadar marka varsa merkezde var.teror yok ama malatya gecıs yerı lojıstık bakımmndan varlar zaten gelıce sana anlatırlar.teror parası 145.dıger ıllerden az elazıgda 300 cıvarı elazığ merkezıde tavsıye ederım ınsanı ıyıdır.ama yakında malatya ve bırkac ıl sarktan cıkacak dıyolar ona gore.ben sana tavsıye ederım hakkınd hayırlısın olsun.

aslan07kartal44
Kapalı
02 Mart 2010 15:31

ha bırde burda vatandas trafık cezası bakımndan ve yapılan cevrım bakımından dertlı.trafıkcıler hıc acımıyorlar.zaten mobesede var.ama bu dedıkerım merkezde ılclerdekı trafıkcıler 2 en fazla 3 tanedır yatarlar:)

aslan07kartal44
Kapalı
02 Mart 2010 15:34

bende sana kastamonuyu sorayım memur ıcın nasıl tavsıye edermsmsın kıralar ılceler hayat pahalılıgı, sosyallık asayıs??:)bende bu sene tayıncıyım 7 il yazıcaz be kastamonuyu dusunuyrum bılgı verırımmsısn??

nı_ye_kı
Aday Memur
02 Mart 2010 21:50

malatyalı olarak sana malatyayı tavsiye ederim hiçbir sıkıntın olmaz rahat bir yerdir aslına bakarsan malatyanın şark olmasına anlam veremiyorum elnide çabuk tutsan ii olur ne kadar doğru bilmiyorum ama malatya sivas yozgat ... vs şarktan kaldırılacakmış

duy38
Aday Memur
04 Mart 2010 03:32

arkadaşlar malatya havalimanında çalışan arkadaşlar çalışma şartları nasıl.ve neresinde malatyanın.eğer gelirsem büyük bi ihtimalle oradayım.

mkerimkar51
Aday Memur
04 Mart 2010 18:26

ben malatya havalimanında çalışıyorum.çalışma şekli erkekler 12-24 bayanlarda aynı şekilde ancak geceden çıkınca 2 gün istirahat ediliyor.merkeze 30 km.servisi var.merkezden uzak ama kafan rahat.ek görevlere gidiyorsun.günlük 5-6 uçak alırsın .yaz sezonunda biraz yoğunlaşır.bekleriz ......

duy38
Aday Memur
05 Mart 2010 11:14

duyduğuma göre havalimanı malatyanın ilçesindeymiş.havalimanına geçmek için ilçeyemi tayin isteyeceğiz.

duy38
Aday Memur
19 Mart 2010 03:28

güncell

vatan44
Memur
19 Mart 2010 16:16

Kardeş ben Malatya'da görev yapıpta pişman olanı duymadım şimdiye kadar duyan varsa söylesin...Halkı vatanına milletine baglı ve polise askere saygılı.Şehir olarak 4X4 lük bir yer her aradıgını bulabilirsin batıdaki illerede bin basar...

Hakkında hayırlısı olsun

LAL34
Şef
19 Mart 2010 17:25

arkadaşlar malataynın ilçeleri 2 yıllık mıbilen varmı?

aslan07kartal44
Kapalı
19 Mart 2010 17:37

malatyanın 2 yıllık ilçeleri;yazıhan,kuluncak,doğanyol.(bunlar yeni açılan ilçelerdir)pütürge eskiden beri var..

20 Mart 2010 09:56

Malatya şarktan ne zaman çıkacak bilen varsa yanıtlasın lütfen....

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi