Editörler : Pangaea
«701470157016701770187019702070217022702370247025»

sinan.1903
Daire Başkanı
14 Ağustos 2019 19:57

Burdaki 3-4 hesabı aynı kişinin yönettiğini düşünüyorm. Eminim coğu insanda boyle düşünüyor. Bunlar oyun kuruyorlar.Hile yapıyorlar. Kendilerince hesapları var.. Ama unutmayın tuzak kuranların en hayırlısı Allahtır.

ccc6420
Yasaklı
14 Ağustos 2019 20:41

3000'i verdiler 5000 kaldı, nazan targeldi bile bu kadar uçmamıştı :))

Ezgimetin, 5 yıl önce

#enazbeşbinatamaistiyoruz retweet lütfen

Nazlinazl
Aday Memur
14 Ağustos 2019 21:46

günaydın
Ezgimetin, 5 yıl önce

Arkadaslaşr twitter hesabi açıyorum. #enazbeşbinatamaistiyoruz sınav açtılar atama yapmayacaklarını nasıl söyleyebiliyorlar. 10550 sözlerini unutmadık. Herkesin kendine göresrbebi var devlet memuru olmak için benimki Türkiye gibi yerde kadın olmak. Destekleyin arkadaşlar. Susmayın. Yüzlerce tweet atalim. Bu bakanı da etiketlemem gerekiyor mu yardımcı olun

Ezgimetin
Aday Memur
14 Ağustos 2019 23:22

Burda herkes kendini akıllı sanıyo. 3000 gibi komik bi rakamla neden sizi ugrastirayim burda sadece boş yapiyosunuz dalga geciyosunuz. Bi de ziraat muhendisi olacaksınız. destek vermeyeceksen sus!! Muhalefet yapma. Ben de farkındayım zor olduğunun ama bu benim son sansim. Caresizligim. Biri de günaydın demiş. Sana günaydın az kaldı açıklamasına kontenjanı. Ukala

sdsss
Daire Başkanı
14 Ağustos 2019 23:27

Ne gibi bir tuzak kuracaklar kardeş altı üstü burası bir forum. bu fazla hesap açanlar gerçek hayatta yapamadıklarını burada yapmaya çalışıyor sadece gerçek hayatta kimsenin takmadığı tipler burada ulusa sesleniş yapmaya çalışıyor :))

sinan.1903, 5 yıl önce
Burdaki 3-4 hesabı aynı kişinin yönettiğini düşünüyorm. Eminim coğu insanda boyle düşünüyor. Bunlar oyun kuruyorlar.Hile yapıyorlar. Kendilerince hesapları var.. Ama unutmayın tuzak kuranların en hayırlısı Allahtır.

Nazlinazl
Aday Memur
15 Ağustos 2019 00:03

Aylardan beri parayla taglar alınıp twitler atılırken yoktunuz alımların az olacağını duyunca mı cengaver oldunuz :)). Daha twit atmayı bile bilmiyorken burada konuşacak ahkam kesecek son kişi bile değilsiniz.
Ezgimetin, 5 yıl önce

Burda herkes kendini akıllı sanıyo. 3000 gibi komik bi rakamla neden sizi ugrastirayim burda sadece boş yapiyosunuz dalga geciyosunuz. Bi de ziraat muhendisi olacaksınız. destek vermeyeceksen sus!! Muhalefet yapma. Ben de farkındayım zor olduğunun ama bu benim son sansim. Caresizligim. Biri de günaydın demiş. Sana günaydın az kaldı açıklamasına kontenjanı. Ukala

ccc6420
Yasaklı
15 Ağustos 2019 00:25

bacım senin beğenmediğin 3000 sayısı, 2019/1 atamasında bütün lisans bölümlerine gelen kadro sayısının 5 katı, millet 90+ puanlarla 1 yıldan fazladır atama bekliyor sen kaç puanla atama bekliyorsun acaba?

Ezgimetin
Aday Memur
15 Ağustos 2019 00:25

Atanirsak artık senin sayende ataniriz. Allah razı olsun. Neyin tribini atiyosa bana dengesiz

Ezgimetin
Aday Memur
15 Ağustos 2019 00:31

Yahu sizin derdiniz ne. Belli ki sadece kendinizi düşünüyorsunuz. Yahu 20bin öğretmen atandı 12bin sağlık atandi. Emek veren herkes atansin. Bu ne cekememezliktir ya. Kimse de kimseyi sorgulayacak kıvamda değil. Sana doğru gelmiyorsa çek git.

Ezgimetin
Aday Memur
15 Ağustos 2019 00:40

Kendini bilmezler bak. Ben senin gibi internetin kurdu değilim kusura bakma geçen sene hem part çalıştım hem dershaneye gittim uyku uyumadim. Sınav bitti yine calisiyorum 3 kuruşa kadın halimle 27 yaşına gelmişim ben hayatımı kazanmaya çalışıyorum. Gelmiş tweeter bilgisiyle beni ezecek aklı sıra. Bi de burda doğru yaptım mi acaba diye öneri bekliyorum. Yazılara bak. Ahlaksızlar. Gidin 3 kuruş aklınızla kendinize bakin

Ziraat59
Şef
15 Ağustos 2019 13:12

Burda millete niye kızıyosun bende evliyim vede issizim 10 aydır twıt atıyoruz sankı havuzlarda kopuk partisi yapıp atama bekliyoruz en azından calısıyosun keske biraz takıp edıp daha onced3n destek olsaydın hocam 3000 neresi komik keske olsa o kadar

Dfsgs
Aday Memur
15 Ağustos 2019 14:37

İnsanlar kaç aydır etkinlikler, görüşmeler, aramalar yapıyor bundan haberiniz var mı acaba? YOK. Gelmiş burda son düzlükte yok şöyle yok böyle diyerek hakaret edemezsiniz. Bu insanlar kaç aydır emek veriyor. Üniversite mezunu olup sosyal medyadan haberiniz olmaması sizin cahilliğiniz. Sesimizi duyuruyoruz internet kurtluğu yapmıyoruz. (Trolsen komik değilsen daha komik)

Ezgimetin, 5 yıl önce

Kendini bilmezler bak. Ben senin gibi internetin kurdu değilim kusura bakma geçen sene hem part çalıştım hem dershaneye gittim uyku uyumadim. Sınav bitti yine calisiyorum 3 kuruşa kadın halimle 27 yaşına gelmişim ben hayatımı kazanmaya çalışıyorum. Gelmiş tweeter bilgisiyle beni ezecek aklı sıra. Bi de burda doğru yaptım mi acaba diye öneri bekliyorum. Yazılara bak. Ahlaksızlar. Gidin 3 kuruş aklınızla kendinize bakin

ccc6420
Yasaklı
15 Ağustos 2019 19:33

nazan targeldi boşuna dememiş "tarıma atama yok bahane çok" :))

https://hizliresim.com/00zEAV

https://hizliresim.com/lQZORp

nerimantutak
Aday Memur
16 Ağustos 2019 10:05

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Bakın en fazla sizin sesiniz çıkıyor neymiş üretimmiş, tarımmış,hayvancılıkmış,gıdaymış devletimiz zor zamanlar geçiriyor iç ve dış mihraklar bizi tökezletmek için ellerinden geleni yapıyorlar eğer devlette istihdam edilmek istiyorsanız uzman çavuşluk,subaylık,astsubaylık,polislik var hepsinin maaşları 7000 tlden aşağı değil hem ülkemizin güvenliği için çalışırsınız hemde biraz para kazanırsınız ama amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmek babamın bir subay tanıdığı şunu dedi kulaklarımla duydum sadece suriye sınırına sevkıyat için harcanan akaryakıt külfeti 400 milyon tl, askerlerimizin ihtiyacı,teçhizatı,siha,iha,tank,uçak,helikopter gibi araçlarımızın mühümmat,teçhizat bakım ve akaryakıt masrafları ile ülkemize belkide her ay 2.5 milyar tl külfet biniyor eğer siz yataklarınızda rahat uyuyorsanız bu devletimizin güvenliği sağlamak için yaptığı yatırımlardan dolayı bu kadar badire bu kadar masraf bu kadar mücadele varken sizde atanmak için daha fazla külfet olmak için iftira dahil yersiz eleştiriler yapıyorsunuz ama unutmayın Ya Devlet Başa Ya kuzgun Leşe!!!!

nerimantutak
Aday Memur
16 Ağustos 2019 10:09

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

devletimiz vatan millet ve bekamız için her sene güvenliğimize 160 milyar tl harcıyor bunu başka hangi devlet yapar Türk asker doğar Asker ölür sizin iç karışıklık çıkarmanıza izimn vermeyiz

Mcflay Juniar
Yasaklı
16 Ağustos 2019 10:22

Fetö denen hainin yandaşlarını askeriyeye,Meb e,resmi kurumların başına yerleştirirken kime sordunuz.Ne istediniz de vermedik diyen siz değil misiniz ? İşi ehline veriniz hadisini unuttunuz.Gariban kişiler atama beklerken soruları adamlara verdiniz hepsini asker memur ettiniz şimdi de ağlıyorsunuz.17 Sene iktidardasınız açtığınız bir tane fabrika yok ülkenin yarısını sattınız ve siz milliyetçisiniz öyle mi ? Siz bir defolun gidin bu pisliği yine biz temizleriz merak etmeyin.

nerimantutak, 5 yıl önce

devletimiz vatan millet ve bekamız için her sene güvenliğimize 160 milyar tl harcıyor bunu başka hangi devlet yapar Türk asker doğar Asker ölür sizin iç karışıklık çıkarmanıza izimn vermeyiz

Stalk
Yasaklı
16 Ağustos 2019 10:40

Boşver şunu ya cevap verme bunlar cevabı en yakın seçimde alacaklar...

Mcflay Juniar, 5 yıl önce

Fetö denen hainin yandaşlarını askeriyeye,Meb e,resmi kurumların başına yerleştirirken kime sordunuz.Ne istediniz de vermedik diyen siz değil misiniz ? İşi ehline veriniz hadisini unuttunuz.Gariban kişiler atama beklerken soruları adamlara verdiniz hepsini asker memur ettiniz şimdi de ağlıyorsunuz.17 Sene iktidardasınız açtığınız bir tane fabrika yok ülkenin yarısını sattınız ve siz milliyetçisiniz öyle mi ? Siz bir defolun gidin bu pisliği yine biz temizleriz merak etmeyin.

Mcflay Juniar
Yasaklı
16 Ağustos 2019 10:56

Abd önünüzde el pençe divan mı duruyor :) Fetoyu almadan Rahibi vermeyecektiniz ne oldu o durum :)

Mühendis2106
Aday Memur
16 Ağustos 2019 11:15

Madem kriz var madem niye her 5 ayda bir 20 bin öğretmen her yılda en az 10 bin din görevlisi her yıl en az 25 bin sağlıkçı alınıyor sen neyin derdindesin bu sayılar ne bize 3 bin çok mu??? İşsiz mühendis olarak ortada geziyoruz özelde iş var da biz mi yapmıyoruz zannediyorsun yüksek puanlar aldık devletimizin politikası istihdam olması gerekmiyor mu??? Merhaba sizin gibi zihniyet yüzünden mühendisler bu durumda lütfen defolup gidin bu gruptan istemiyorsunuz!!

nerimantutak, 5 yıl önce

Bakın en fazla sizin sesiniz çıkıyor neymiş üretimmiş, tarımmış,hayvancılıkmış,gıdaymış devletimiz zor zamanlar geçiriyor iç ve dış mihraklar bizi tökezletmek için ellerinden geleni yapıyorlar eğer devlette istihdam edilmek istiyorsanız uzman çavuşluk,subaylık,astsubaylık,polislik var hepsinin maaşları 7000 tlden aşağı değil hem ülkemizin güvenliği için çalışırsınız hemde biraz para kazanırsınız ama amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmek babamın bir subay tanıdığı şunu dedi kulaklarımla duydum sadece suriye sınırına sevkıyat için harcanan akaryakıt külfeti 400 milyon tl, askerlerimizin ihtiyacı,teçhizatı,siha,iha,tank,uçak,helikopter gibi araçlarımızın mühümmat,teçhizat bakım ve akaryakıt masrafları ile ülkemize belkide her ay 2.5 milyar tl külfet biniyor eğer siz yataklarınızda rahat uyuyorsanız bu devletimizin güvenliği sağlamak için yaptığı yatırımlardan dolayı bu kadar badire bu kadar masraf bu kadar mücadele varken sizde atanmak için daha fazla külfet olmak için iftira dahil yersiz eleştiriler yapıyorsunuz ama unutmayın Ya Devlet Başa Ya kuzgun Leşe!!!!

chelse
Genel Müdür
16 Ağustos 2019 11:23

Neriman Tutak bu fakir görevde olduğu sürece Papaz cezaevinden çıkmaz diyen kim di ???

Toplam 193805 mesaj
«701470157016701770187019702070217022702370247025»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi