Editörler : swat3410E.Kayı Han
27 Ocak 2014 16:50

2014 Pomem hakkında

Merhaba arkadşlar. Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O Turizm Rehberliği ve Seyahat işletmeciliği 4.sınıf öğrencisiyim bu yıl inşallah mezun olacağım.Sormak istediğim birkaç soru var. Kpss de her 60 puanı geçenin POMEM e girme şansı varmıdır. mesela 2013 te 60 alıpta tüm mülakatları geçerek okula giren varmı yoksa 60 biraz formalitemi. İkinci sormak istediğim şey mezun olunan Lisans programının POMEM e girmede bir etkisi varmı.Mülakatlarda v.s mezun olunan bölüm etkili oluyormu.Avantajlı olan lisans programları varmı.

ozanadigo
Aday Memur
27 Ocak 2014 17:28

pomem mülakatları 100 puan üzerinden hesaplanır üzerine kpss puanı eklenir ve türkiye sıralaması yapılır 60 düşük bir puan çünkü mülakatlardan 100 almak zoren son 161puanla polis olunuyor ayrıca okuduğun bölümün eksisi yada artısı olmuyor tüm bunlara ek olarak 2014e alınacak polisler 2013 mülakatlarında belirlendi yani 2014te dışardan alım olmayacak resmi açılama bu yönde yanlız ek alım yaparlarmı onu bilemiyorum

sss t i l
Kapalı
27 Ocak 2014 17:43

adamını bulursan 60 kpss yeter , bölüm önemli değil .

cce88
Aday Memur
27 Ocak 2014 18:59

2013 de 60 ve 61 puanla giren tanıdıklarım var

Gordon Freeman
Kapalı
27 Ocak 2014 19:39

bu konuda resmi bir açıklama yok.

ozanadigo, 10 yıl önce

pomem mülakatları 100 puan üzerinden hesaplanır üzerine kpss puanı eklenir ve türkiye sıralaması yapılır 60 düşük bir puan çünkü mülakatlardan 100 almak zoren son 161puanla polis olunuyor ayrıca okuduğun bölümün eksisi yada artısı olmuyor tüm bunlara ek olarak 2014e alınacak polisler 2013 mülakatlarında belirlendi yani 2014te dışardan alım olmayacak resmi açılama bu yönde yanlız ek alım yaparlarmı onu bilemiyorum

kosovar
Şube Müdürü
27 Ocak 2014 19:58

Gordon şimdide sen mi çıktın?kpss ye az kaldı bırak kazananlarla uğraşmayı komem e başvur yaşın tutarsa.

Gordon Freeman, 10 yıl önce

MuratKapt.
Memur
27 Ocak 2014 20:01

Bu konuda resmi açıklama egm'nin sitesinde "boru" gibi durmaktadır. Aç bir daha bak istersen. 2014 pomem alımları yedek olarak tespit edilmiş 2850 aday üzerinden yapılacaktır. Başkada bir açıklama yoktur.

Diego de Leite
Genel Müdür
27 Ocak 2014 21:48

Malum kişi dışında herkese yardıma açığım :P

Gordon Freeman
Kapalı
27 Ocak 2014 23:42

bu ne agresiflik arkadaş bir şey mi dedim. bana o resmi açıklamanın linkini atar mısın.

MuratKapt., 10 yıl önce

Bu konuda resmi açıklama egm'nin sitesinde "boru" gibi durmaktadır. Aç bir daha bak istersen. 2014 pomem alımları yedek olarak tespit edilmiş 2850 aday üzerinden yapılacaktır. Başkada bir açıklama yoktur.

sss t i l
Kapalı
27 Ocak 2014 23:43

koruma memuru almazlar hukumetin seçim öncesi YEMLEME salvoları ...yersen...

kosovar, 10 yıl önce

Gordon şimdide sen mi çıktın?kpss ye az kaldı bırak kazananlarla uğraşmayı komem e başvur yaşın tutarsa.

Gordon Freeman
Kapalı
27 Ocak 2014 23:43

arkadaşım kompleksli misin bu ne alınganlık. komem ile falan işim olmaz.

kosovar, 10 yıl önce

MuratKapt.
Memur
27 Ocak 2014 23:45

Atamam kardeş ara da bul. Senin gibiler kabak tadı verdiğinden bu agresiflik. Madem bir şey bilmiyorsun resmi açıklamanın haricinde burada 3 aydır Egm'de ki hemen hemen tüm rütbeli müdürlerden teyit almış bulunan adamlarla laf dalaşına ne giriyorsun? İyi niyetli biri olmadığın başından belli oluyor zaten. Emrahgilin tayfasındansın belli.

bu ne agresiflik arkadaş bir şey mi dedim. bana o resmi açıklamanın linkini atar mısın.

sss t i l
Kapalı
27 Ocak 2014 23:48

kaptan naber :) eylüle kadar keyfini çıkar... bak bizim dualar tuttu ... ateş düştü...

MuratKapt., 10 yıl önce

Atamam kardeş ara da bul. Senin gibiler kabak tadı verdiğinden bu agresiflik. Madem bir şey bilmiyorsun resmi açıklamanın haricinde burada 3 aydır Egm'de ki hemen hemen tüm rütbeli müdürlerden teyit almış bulunan adamlarla laf dalaşına ne giriyorsun? İyi niyetli biri olmadığın başından belli oluyor zaten. Emrahgilin tayfasındansın belli.

Gordon Freeman
Kapalı
27 Ocak 2014 23:51

resmi açıklama olmadığı için mi atamıyorsun acaba linki :))) ben gayet iyi niyetliyim. burayı takip ediyordum ve siz aksinizde düşünen herkese saldırıyorsunuz. okul bitince pomeme girip polis olmak istiyorum diyen biriyle adeta alay edercesine konuşuyorsunuz.

MuratKapt., 10 yıl önce

MuratKapt.
Memur
27 Ocak 2014 23:52

İyilik be hafız senden naber? Ateş varsa su verende olur sıkıntı yok.

sss t i l, 10 yıl önce

kaptan naber :) eylüle kadar keyfini çıkar... bak bizim dualar tuttu ... ateş düştü...

MuratKapt.
Memur
27 Ocak 2014 23:54

Al la değişik; https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1468528_703047953048231_287509017_n.jpg

resmi açıklama olmadığı için mi atamıyorsun acaba linki :))) ben gayet iyi niyetliyim. burayı takip ediyordum ve siz aksinizde düşünen herkese saldırıyorsunuz. okul bitince pomeme girip polis olmak istiyorum diyen biriyle adeta alay edercesine konuşuyorsunuz.

sss t i l
Kapalı
28 Ocak 2014 00:06

ben ateşe benzini döktüm artık dönüşü yok

MuratKapt., 10 yıl önce

İyilik be hafız senden naber? Ateş varsa su verende olur sıkıntı yok.

kosovar
Şube Müdürü
28 Ocak 2014 02:12

Komem inde senle işi olmaz gerçi bu kafayla senle kimsenin işi olmaz.Kompleksi olan sensin ve en büyük kompleksinde biziz 14. dönemler yazdıklarına bak anlarsın kazanan insanlarla uğraşmayı bırak herkes yoluna bksın.

arkadaşım kompleksli misin bu ne alınganlık. komem ile falan işim olmaz.

kosovar
Şube Müdürü
28 Ocak 2014 02:16

Olacak ama geç ama erken olacak.Devletin işi gücü yok sizi yemleyecek seçim için?Ya bırakın artık şu seçim ayaklarını lütfen..

sss t i l, 10 yıl önce

koruma memuru almazlar hukumetin seçim öncesi YEMLEME salvoları ...yersen...

sss t i l
Kapalı
28 Ocak 2014 02:23

bak görürsün...

kosovar, 10 yıl önce

Olacak ama geç ama erken olacak.Devletin işi gücü yok sizi yemleyecek seçim için?Ya bırakın artık şu seçim ayaklarını lütfen..

kosovar
Şube Müdürü
28 Ocak 2014 02:34

Görecez ;)

sss t i l, 10 yıl önce

bak görürsün...

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi