Editörler : crops35
23 Şubat 2021 02:39

Konya İKM

Arkadaşlar Konya 600 küsür kişi alacak kaçlakapatır sizce puanım 75.7 girebilir miyim ? Yoksa başvuran çok fazla mı olur

Halm12
Aday Memur
23 Şubat 2021 08:21

Bunu bende merak ediyorum. P93 86 ile başvuru yapacağım

Madsizzle
Genel Müdür
23 Şubat 2021 11:52

P3 se olur seninki :))
Halm12, 3 yıl önce
Bunu bende merak ediyorum. P93 86 ile başvuru yapacağım

Halm12
Aday Memur
23 Şubat 2021 12:02

Önlisansım p93 ki nr fark ediyor 6 yıl bölümünü okudum puanla bölüme baksalar çoktan atanmıştım ama bakmıyorlar
Madsizzle, 3 yıl önce
P3 se olur seninki :))

Madsizzle
Genel Müdür
23 Şubat 2021 12:04

Ben de o yuzden yazdim :)) ozellikle belirtmissiniz ama hicbir ozelligi yok bu alimda
Halm12, 3 yıl önce
Önlisansım p93 ki nr fark ediyor 6 yıl bölümünü okudum puanla bölüme baksalar çoktan atanmıştım ama bakmıyorlar

Madsizzle
Genel Müdür
23 Şubat 2021 13:18

Bi onceki alimda buyuk alim alternatifi coktu.en cok alan 2. komisyona diyarbakira basvurdum.660 kisi aliyordu.5 katii cagrildi.3300 kisi siralamaya girdi 4450 basvuru arasindan.72.75 le kapatti.ben 81 puanla 500 - 600 arasi siralamadaydim.78kusurle arkadasim 1800 lerdeydi.bu sene basvuru fazla olur.kadro ortalama 700 kadar daha az.en cok alim yapan yer konya.ve alternatif cok fazla buyuk alim da yok.o yuzden iyi dusun dogru karar ver dostum.baska komisyonlarla ilgili gecmis alim siralamalarini da incelemeni tavsiye ederim.ben nacizane 3 katinin siralama taban puanlarini yukseltmesinin yaninda pandemi nedeniyle de basvuranlarin kpss genel ortalamasinin yukseldigi kanaatindeyim.en azindan benim ve tanidiklarimin hatta forumda gorduklerimin neredeyse hepsi oyle.gozden kacabilecek yerleri iyi tespit etmeli bence.takibinizi iyi yapin dostum.

Bilg muh
Aday Memur
23 Şubat 2021 14:16

Merhaba. Bir hususu anlamadım yardimci olur musunuz. Şimdi ikm ankaraya basvurdum diyelim. İcra katipliği icinde basvurabiliyor muyum veya mubaşirlik için. Alimlar ayri yayinlanmis kafam karisti

23 Şubat 2021 14:50

YAPARSIN KARDEŞİM

Bilg muh, 3 yıl önce

Merhaba. Bir hususu anlamadım yardimci olur musunuz. Şimdi ikm ankaraya basvurdum diyelim. İcra katipliği icinde basvurabiliyor muyum veya mubaşirlik için. Alimlar ayri yayinlanmis kafam karisti

Lovnak
Aday Memur
23 Şubat 2021 15:41

Anlaşılan o ki bayanlar 80+ erkeklerde 77+kapatacak her yer.

Prensesvekedisi
Aday Memur
23 Şubat 2021 18:36

lise önlisans ve lisans olmanın bir farkı yok değil mi?

Madsizzle, 3 yıl önce
Ben de o yuzden yazdim :)) ozellikle belirtmissiniz ama hicbir ozelligi yok bu alimda

Madsizzle
Genel Müdür
23 Şubat 2021 18:42

Yok adalet myo ya da hhukuk mezunuysaniz ayricaliginiz var.diger turlu wgitim seviyesinin onemi yok
Prensesvekedisi, 3 yıl önce

lise önlisans ve lisans olmanın bir farkı yok değil mi?

Prensesvekedisi
Aday Memur
23 Şubat 2021 18:46

Teşekkür ederim peki o öncelik nasıl oluyor önce onlar alınıyor kalırsa diğerleri alınıyor gibi mi?

Madsizzle, 3 yıl önce
Yok adalet myo ya da hhukuk mezunuysaniz ayricaliginiz var.diger turlu wgitim seviyesinin onemi yok

Madsizzle
Genel Müdür
23 Şubat 2021 18:48

Mulakat ve sonrasi icin gecerlidir o

Teşekkür ederim peki o öncelik nasıl oluyor önce onlar alınıyor kalırsa diğerleri alınıyor gibi mi?

Prensesvekedisi
Aday Memur
23 Şubat 2021 18:51

nihai başarı listesi oluşturulurken yapılıyor galiba mesela 85-90 alan biri normal bir lise mezunuysa öncelikli olmaması onun için ne kadar engel olur?

Prensesvekedisi
Aday Memur
23 Şubat 2021 18:54

nihai başarı listesi oluşturulurken yapılıyor galiba mesela 85-90 alan biri normal bir lise mezunuysa öncelikli olmaması onun için ne kadar engel olur?

Madsizzle, 3 yıl önce
Mulakat ve sonrasi icin gecerlidir o

Madsizzle
Genel Müdür
23 Şubat 2021 19:01

Evet nihai liste icin gecerli.merkezi sinav puaninin mulakatlara bir etkisi yok onu soruyorsunuz.mulakat puani diyorsaniz da bunu kimse bilemez.

Madsizzle
Genel Müdür
23 Şubat 2021 20:15

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

Madsizzle
Genel Müdür
24 Şubat 2021 23:35

buradan telegram grubunun linkini ve son büyük alım kpss sıralama listesini paylaşamıyorum.bu arada editörden de ayrıca özür dilerim link paylaşımım için.son alımdaki diyarbakır ikm kpss sıralamasını paylaşmak isterdim sizle grupta paylaştığım gibi.ama maalesef ya paylaşılamıyor buradan ya da ben beceremiyorum.biliyorsunuz ki şuan konya en büyük alımla 1935 kişi çağırcak,adana 1410, antalya ise 1365 çağıracak.geçen sene.730 alımı olan ankara dan sonra 2. sırada 660 la yer alan diyarbakır da 1935. sırada 76,19732 puanlı bir arkadaş,1410. sırada 77,85596 puanlı bir arkadaş, 1365. sıra ise 78,04886 puanlı bir arkadaş vardı.bunun yanında geçen sene doğu ve güney doğuda alternatif büyük alım yapan komisyonlar da vardı bitlis siirt gaziantep batman adana gibi.lakin bu sene erzurum ve erzincan yanında başka hiçbir yer yok.bu demektir ki doğu ve güneydoğu öncelikle konya ve adana ya yığılacak.aynı zamanda iç anadolu için en büyük yığılma önceliği zaten konya ve antalya olacaktır.ben kimsenin moralini bozmak istemem tabii ki bu işler nasip işidir lakin bence iyi inceleyin iyice düşünün sonrasında karar verin.ilanın toplam alım sayısı geçen seferki alımdan yaklaşık 1208 kişi az.son ikm alımı 6126 kişi iken, bu alımı 4198 kişi.1208 kişi demek en büyük alım yapan iki komisyonu çıkarmak demek.kpss geçen senekinden en az +2 kapatcak demek.umarım bu bilgiler herkes için hayırlı sonuçlar doğmasına vesile olur.

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi