Editörler : oto-danisman-expert
23 Haziran 2009 18:06

Başbakanlıkta bekleyen astsubay-uzman erbaşların özlük hakları iyileştirilmasi ile ilg.kanun teklifi

buradaki konu başlığı açan ve sıkıntılarını ve dertlerini yazan arkadaşları uzun süredir takip ediyorum.Malum biz astsubaylar ve uzman erbaş kardeşlerimizin gözü T.B.M.M sinde.Oradan gelecek haberde.Genelkurmay başkanınızın bizi umutlandırdığı, Genelk Kurmay iletişim daire başkanının basın toplantısında Özlük haklarımız ile ilgili kanun teklifinin başbakanlığı gönderildiğini 6 ay önce söylemişti.

Milliyetçi Hareket partisi İzmir Milletvekili sayın Erdal Sipahi bu konu ile ilgili mecliste konuşma yapmış hükümete bu konuları sormuş.

Biz buralara yazılar yazıyoruz dertlertimizi anlatıyor ve hep ağlıyoruz.İletişim olanaklarının çok hızlı olduğu günümüzde dertlerimizi sorunlarımızı birbirimize değil onları çözecek olan sayın büyüklerimize yazmamız gerekli olduğunu düşünüyorum.Genelde bir çoğumuzun evinde internet var.Biz bu sorunlarımızı yazıp mecliste bulunan sayın vekillerimize mail atsak herhalde adamların bilgisayarları kilitlenir.Polis arkadaşlarımız nasıl telsizleri ile bu problemlerini çözüyorlar istediklerini alıyorlar.

Bizi burada yazı yazan başka meslek grupları ilgilendirmez.Bizim bu sorunlarımızı birlik olursak sesimizi birilerine duyurabilirsek o zaman belki çözülür.Arkadaşlar ok kolay mail atmak inanın bunu deneyelim.Şahsen ben her pztesi bunu yapıyorum.Ve de bir çok milletvekilinden de olumlu mesajlar alıyorum.Kartopunun belki gücü yoktur amam kartopu çığ olunca biliyoruz ki önünde durulamaz.

Buradaki arkadaşlarımızdan bu yazdıklarımı okumalarını ve hiç olmassa bir miiletvekiline mail atmalarını isterim.

Şimdiden bu arkadaşlarımıza teşekür ederim.

23 Haziran 2009 18:45

umutlu olmamanızı tavsıye ederım...

huzun100
Aday Memur
01 Temmuz 2009 03:52

bende astsubay eşiyimdediğiniz gibi diyorum bende neden bu kadar eziyete bu kadar maaşrevamı neden kimsesesini çıkarmıyor anlamıyorum zaten stresli meslek bari maaşımızı düzgün versinler de çektiğimiz çileye değsin adalet istiyoruz biraz örgütlenin ya herkes nasıl alıyor bağıra bağıra bu kadar çile ayrılık çekiyoruzkarşılığı bu mu

bişeyler yapın biz de destek verelim

sinanberk05
Aday Memur
28 Kasım 2009 23:07

ağzına sağlık

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi