Editörler : Pangaea
16 Ekim 2019 15:24

2020 öğretmen atama

ne zaman yayınlanır sizce hocalarım.geçen sene 16 kasımda yayınlandı diye duydum.ay sonu gibi yayınlanır mı

baris05
Aday Memur
16 Ekim 2019 15:25

atama takvimi yazacaktım otomatik doldurdu.kusura kalmayın

fhurghan
Kapalı
16 Ekim 2019 15:34

keske bilsek? :)
baris05, 5 yıl önce

atama takvimi yazacaktım otomatik doldurdu.kusura kalmayın

sefa-24
Daire Başkanı
16 Ekim 2019 15:35

Kasımda duyuru demek bence Şubat'ta iş başı demek. Aralıkta basvru alsa ocakta mülakat yapsa şubata yetiştirebilirler. İnşallah olur. Yani Eylül'de iş başı yaptıracağı öğretmen atama duyurusunu 10 ay önce Kasımda yapacaksa yazıklar olsun. Ondan sonra kasımdan eylüle kadar 15 güne bir yandaş kanallar medya tarafından haber yapılacak ve çevremiz de aylardır atama yapılıyor atama yapılıyor daha atanmadin mı diyecek, bunu yaşayan var gerçekten. Eylül'de iş başı olacaksa Kasım'da duyuru falan gelmesin lütfen. Şubat'ta da atama olacağına inancım kalmadi

meczupkız
Şef
16 Ekim 2019 15:37

Çok mu zor sankii oysa şubatta tek alım yapsa ne iyi olur bu arada 3 gündür bu başlığı açmak istiyorum telefondan bir türlü başlık açamadım teşekkürler :)

fhurghan
Kapalı
16 Ekim 2019 16:20

ben konustugumda linc ediyordunuz beni :)
sefa-24, 5 yıl önce

Kasımda duyuru demek bence Şubat'ta iş başı demek. Aralıkta basvru alsa ocakta mülakat yapsa şubata yetiştirebilirler. İnşallah olur. Yani Eylül'de iş başı yaptıracağı öğretmen atama duyurusunu 10 ay önce Kasımda yapacaksa yazıklar olsun. Ondan sonra kasımdan eylüle kadar 15 güne bir yandaş kanallar medya tarafından haber yapılacak ve çevremiz de aylardır atama yapılıyor atama yapılıyor daha atanmadin mı diyecek, bunu yaşayan var gerçekten. Eylül'de iş başı olacaksa Kasım'da duyuru falan gelmesin lütfen. Şubat'ta da atama olacağına inancım kalmadi

sefa-24
Daire Başkanı
16 Ekim 2019 17:32

Hocam siz biraz sert soyluyodunuz galiba ondan linç ediyorlardı

fhurghan
Kapalı
16 Ekim 2019 17:37

bence anlamak istedikleri gibi anladiklari icin linc ediyorlardi.
sefa-24, 5 yıl önce

Hocam siz biraz sert soyluyodunuz galiba ondan linç ediyorlardı

jowi
Kapalı
16 Ekim 2019 17:49

2019 şubat atamasının duyurusu 1 kasımda gelmiş galiba. mülakat kalkmayacaksa ve şubatta atama yapılacaksa 2-3 hafta içinde duyuru gelir diye düşünüyorum.

1 kasım 2018 tarihli kaynak: https://www.sabah.com.tr/memurlar/ogretmen/2018/11/01/son-dakika-20-bin-ogretmen-atama-mujdesi

Ingilizce077
Aday Memur
16 Ekim 2019 17:54

kasımın sonuna kadar duyuru ihtimali var ama tabi geçen her saat insan stres oluyor.. bütün planım şubatta atanmaya yönelikdi inşallah eylüle sarkıtmazlar.

fhurghan
Kapalı
16 Ekim 2019 18:07

16 kasimda ilana ciktilar agustos ayinin ortasinda cb duyurdu.
jowi, 5 yıl önce

2019 şubat atamasının duyurusu 1 kasımda gelmiş galiba. mülakat kalkmayacaksa ve şubatta atama yapılacaksa 2-3 hafta içinde duyuru gelir diye düşünüyorum.

1 kasım 2018 tarihli kaynak: https://www.sabah.com.tr/memurlar/ogretmen/2018/11/01/son-dakika-20-bin-ogretmen-atama-mujdesi

fhurghan
Kapalı
16 Ekim 2019 18:08

kasimin sonu degil, kasimin ortasi sonuna sarkarsa eylule kaldiniz.
Ingilizce077, 5 yıl önce

kasımın sonuna kadar duyuru ihtimali var ama tabi geçen her saat insan stres oluyor.. bütün planım şubatta atanmaya yönelikdi inşallah eylüle sarkıtmazlar.

memurolm
Genel Müdür
16 Ekim 2019 18:11

mülakat yapmayacaksa ocak olsa bile geç şubata kalmayız heralde ?

fhurghan, 5 yıl önce
kasimin sonu degil, kasimin ortasi sonuna sarkarsa eylule kaldiniz.

fhurghan
Kapalı
16 Ekim 2019 18:17

hocam su mulakat konusunu kapatalim artik, ogretmen ve guvenlik mebsubu alimlarinda RTE soylemeden kainat ortadan ikiye bolunse dahi kaldiramazlar.
memurolm, 5 yıl önce

mülakat yapmayacaksa ocak olsa bile geç şubata kalmayız heralde ?

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi