Editörler : Pangaea

nehayatama
Memur
21 Nisan 2019 22:29

makine hocam benim. bilgim yok maalesef.

Eeehırs, 5 yıl önce
Hocam sizin bölüm neydi elektrik mühendislerinden giren var mı acaba mülakata?

Eeehırs
Aday Memur
21 Nisan 2019 23:07

Teşekkürler cevaplarınız için ne zaman sonuçlanır herhangi bir bilgi veriliyor mu?
nehayatama, 5 yıl önce

makine hocam benim. bilgim yok maalesef.

nehayatama
Memur
21 Nisan 2019 23:10

guvenlik formunu verdigimiz asker 40 45 gun icinde dedi ama ne kadar dogru bilemem.

Eeehırs, 5 yıl önce
Teşekkürler cevaplarınız için ne zaman sonuçlanır herhangi bir bilgi veriliyor mu?

baybars1995
Aday Memur
21 Nisan 2019 23:30

Mülakatta erkekler ne tip kıyafet giydiniz? Takım elbise mi ?

Gaziebru
Şef
22 Nisan 2019 08:36

Bildiklerimi yukarıda yazdım hocam başka bir bilgim yok.

melekmelek9001, 5 yıl önce
Merhaba ben tekstil mühendisi olarak 2 Mayıs'ta çağırıldım ne sorarlar hiç bir bilgi alamadım yardımcı olun lütfen

Gaziebru
Şef
22 Nisan 2019 08:37

MSB yi kazanan mülakattan arkadaşlarım vardı dönüş yaparlarsa bilgi veriyim.

onrkbr
Aday Memur
22 Nisan 2019 18:54

+

Gaziebru
Şef
24 Nisan 2019 09:11

MSB de çalışan arkadasım çok memnun olduğunu ve ortamın güzel oldugunu söyledi. 5200 mühendis maası. Bilgisayar Müh. kendisi.Servisi varmış. Doğal olarak askeri emre tabiler komutanlarla çalışıyorlarmış. Oyak emeklilik sistemi varmış bunun ayrıntısını bilmiyorum bireysel emeklilik tarzı sanırsam ama yüksek miktarda birikim oluyormus. Kurum eğitim veriyormuş şu an eğitimde olduğundan da ancak bu kadar bir bilgiye sahibim.

ktlycl
Aday Memur
24 Nisan 2019 12:44

MSB mülakatına giren arkadaşlar var mı? mühendislik mülakatlarında sorulan sorulara örnek verebilir misiniz?

tttemiz
Aday Memur
24 Nisan 2019 15:24

E devlet üzerinden indirilen form götürülecek. 3 adet referans istenen form götürülmeyecek.

bilgmuhmeri, 5 yıl önce

mülakata giren arkadaslar, hakkında bilgi verecek 3 kişi olan güvenlik formunu mu götürdünüz ?

bilgmuhmeri
Aday Memur
24 Nisan 2019 19:53

Halleettm hocam tesekkur ederim :)

tttemiz, 5 yıl önce

E devlet üzerinden indirilen form götürülecek. 3 adet referans istenen form götürülmeyecek.

Eeehırs
Aday Memur
24 Nisan 2019 20:01

Hocam adli sicil belgesinde belgenin veriliş sebebi kısmını ne yaptınız
nehayatama, 5 yıl önce

Onlar nasıl sorular ya ne alaka 32 farz taharet filan :)

Eeehırs
Aday Memur
24 Nisan 2019 20:02

Hocam adli sicil belgesinde veriliş sebebi kısmını ne yaptınız
bilgmuhmeri, 5 yıl önce

Halleettm hocam tesekkur ederim :)

bilgmuhmeri
Aday Memur
24 Nisan 2019 20:10

Memuriyeti sectim hocam kuruma da MSB yazdim

Eeehırs, 5 yıl önce
Hocam adli sicil belgesinde veriliş sebebi kısmını ne yaptınız

fizikmuh
Aday Memur
24 Nisan 2019 22:45

adli sicil belgesini nereden aldınız?

selambengeldimm
Aday Memur
25 Nisan 2019 12:55

E-devletten halledebilirsiniz.
fizikmuh, 5 yıl önce

adli sicil belgesini nereden aldınız?

Kpsssssssss
Kapalı
25 Nisan 2019 14:24

Arkadaslar mulakata girenler sorulan sorulari hatirliyor musunuz aklinizda kalanlari yazabilir misiniz bizim icin fikir olur ozellikle makina muhendisleri

starnet
Aday Memur
25 Nisan 2019 21:07

MSB'de sözleşmeli mühendislerin maaşı ne kadar oluyor bilen var mı acaba?Bir de askeri emir altına mı giriyorlar?

Qwertmuh
Aday Memur
25 Nisan 2019 21:47

Arkadaşlar mülakat bittikten sonra hastane secimini yaptik peki sevk kağıdı alan var mi yoksa mülakat sonuçlandıktan sonra mı eger kazanirsak hastane sevk kağıdını alacağız bilgilendirebilirmisiniz

25 Nisan 2019 22:04

Arkadaşlar her şehir için ayrı komisyon oluşturulmuş sizi tercih ettiğiniz şehirlere göre çağırıp sınıfın önünde bekletiyorlar sıranız gelince 5 kişilik komisyonun olduğu sınıfa giriyorsunuz kendinizi tanıtmanızı istiyorlar. Komisyonda askeri kimse olmuyor hepsi sizin mesleğinizden oluyor ve biz mülakata girmeden 8-9 arası onlara eğitim gibi birşey yapılıyormuş.

Ben çevre mühendisiyim bana mezun olduktan sonra mesleğinle alakalı neler yaptın diye sordular, biz işlemlerimizi neye göre yürütüyoruz dediler(çevre kanunu), kyoto protokolü nedir paris sözleşmesi nedir sıfır atıkla ilgili ne biliyorsun bunların 4 ü bölümümle alakalı sorular sadece başkan sordu birde sayısal basit bir soru vardı tam hatırlamıyorum sonra diğer üyelere döndü sorunuz varmı dedi birisi msb ye bağlı birimler nelerdir dedi genelkurmay jandarma nereye bağlı dedi türkiyede ki terör örgütleri nelerdir fetö hakkında ne biliyorsun pkk nın elebaşı kim dediler bana baya soru sormuşlardı sonra teşekkür ettiler. bir kişi galiba psikolog o hiç bişe söylemeden sizi takip ediyor not alıyor. diğer üyelerin önünde bilgisayar vardı bişey sormadılar göz teması bile kurmadılar. hatırladıklarım bunlar hepinize başarılar heycanlı olmamaya ve karşılarında otururken oturuş tarzınıza dikkat edin☺

Toplam 80 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi