Editörler : F16 Gökçen
«102010211022102310241025102610271028102910301031»

e.arslan54
Aday Memur
28 Mayıs 2020 21:20

Evet hocam 5 Mayıs grup vaka analizi yaptım 27 Mayıs manager görüşmesine girdim.

Gagavuz58, 4 yıl önce

Deloitte den manager mülakatı için grup mülakatından kaç gün sonra aradınız peki 20 gün civarı mıydı aramada?

yenimezun066
Aday Memur
28 Mayıs 2020 21:33

arkadaşlar ben EY için manager mülakatını mail adresime yollayan kişiye mail attım. Siz de aynı şekilde yazarak bilgi alabilirsiniz sanırım.

Reservoir
Aday Memur
28 Mayıs 2020 22:17

Hocam kesin olarak mayıs sonunda dönmüş olacağız dediler mi? Bu demek ki yarın veya pazartesi dönüşler tamamlanacak. Benim bildiğim kadarıyla haziran sonuna kadar sarkabilir demişlerdi teklif için.

Deloitte için ben de 7 mayısta grup mülakatına bekliyorum. Sanırım ortalama 20 gün sonra dödönüşler başlamış bakalım önümüzdeki haftaya kadar döner dönmezse ümidi keserim ben.

yenimezun066, 4 yıl önce

EY audit ankara için nisanın sonunda manager mülakatına girdim ve hala cevap alamadım.

Maille durumu sorduğumda süreç hala devam ediyor mayıs sonuna kadar olumlu olumsuz her türlü dönüşler yapılcak dendi ama artık her geçen gün umudum giderek azalıyor.(ki görüşmenin olumlu geçtiğini düşünüyorum tabi ama neye göre kime göre )Sizce hala bir ihtimal var mı ?

noremorse
Aday Memur
29 Mayıs 2020 00:53

Kpmg icin ben de en son video mulakat yaptim ama donus almadim. Sanirim olumsuz. kpmg mail adresi bilen varsa paylasirsa cok sevinirim ben de.

manicaa
Aday Memur
29 Mayıs 2020 02:08

Soyle bir sey yapabilirsin. kpmg ana sayfasindan dilek, sikayet, istek kismi var oraya bu durumunu yaz daha cabuk donus saglayacaklardir
noremorse, 4 yıl önce
Kpmg icin ben de en son video mulakat yaptim ama donus almadim. Sanirim olumsuz. kpmg mail adresi bilen varsa paylasirsa cok sevinirim ben de.

nnbbnn
Aday Memur
29 Mayıs 2020 11:00

Arkadaşlar benim 2 sorum olacak sizlere;

1. Yeni mezun programından elenirsek bir sonraki sene tekrar bu programa başvurma şansımız oluyor mu?

2. Deloitte Manager mükalatına giricem İngilizce ne gibi sorular soruluyor?

Yardımcı olursanız çok sevinirim herkese başarılar

mezunn94
Aday Memur
29 Mayıs 2020 12:18

merhaba, deloitte izmir ofise ne zaman için manager mülakat daveti aldınız acaba, ve grup mülakatına ne zaman girmiştiniz ? teşekkürler.

nnbbnn, 4 yıl önce

Arkadaşlar benim 2 sorum olacak sizlere;

1. Yeni mezun programından elenirsek bir sonraki sene tekrar bu programa başvurma şansımız oluyor mu?

2. Deloitte Manager mükalatına giricem İngilizce ne gibi sorular soruluyor?

Yardımcı olursanız çok sevinirim herkese başarılar

manicaa
Aday Memur
29 Mayıs 2020 12:29

Şu deloitte izmir manager mulakati icin bekleyip kesin aranacagim diyebilen var mi tam ne zaman umidi kesmeliyim onu cozmeye calisiyorum.

nnbbnn
Aday Memur
29 Mayıs 2020 13:30

Merhaba ben grup mülakatına 6 mayısta girmiştim. Bayramdan bir sonraki gün dönüş yapıldı

mezunn94, 4 yıl önce

merhaba, deloitte izmir ofise ne zaman için manager mülakat daveti aldınız acaba, ve grup mülakatına ne zaman girmiştiniz ? teşekkürler.

floran
Aday Memur
29 Mayıs 2020 13:48

arkadaslar tanıtım toplantısına 13 mayısta gıren baska kımse yok mu burdan?donus aldınız mı grupicin

floran
Aday Memur
29 Mayıs 2020 13:50

deloitte icin

floran, 4 yıl önce

arkadaslar tanıtım toplantısına 13 mayısta gıren baska kımse yok mu burdan?donus aldınız mı grupicin

kizilade
Kapalı
29 Mayıs 2020 14:39

Merhaba bende 13 Mayıs'ta Deloitte tanıtım sunumuna katılmıştım. Henüz bana da bir geri dönüş sağlanmadı. Sanırım diğer gruplara göre sonradan tanıtım yapılan ekip olduğumuz için grup mülakatı Haziran'a sarktı. Bir dönüş olması halinde buradan haberleşelim. :))

(*Başvurum Deloitte Bursa)

floran, 4 yıl önce

Gençler0606
Memur
29 Mayıs 2020 16:37

Arkadaşlar deloittede manager mulakatina gireceklerin endişe etmesine hiç gerek yok teknik bilgi vs sorulmadı ayrıca ingilizce olarak da çok zorlamiyorlar sadece 1 soru sordu genel olarak adayı tanımaya yönelik bir görüşme

kbnkbn
Aday Memur
29 Mayıs 2020 17:37

merhaba arkadaşlar, ben bugün Deloitte tarafından bölüm tanıtımı için arandım. başvurup hala cevap gelmeyen arkadaşlar için yazıyorum bunu da testleri 10 nisanda çözmüştüm ve anca yanıt geldi, ümidinizi kaybetmeyin aranabilirsiniz siz de.

big4d
Aday Memur
29 Mayıs 2020 17:50

Tamamen katılıyorum. KPMG için partner görüşmesi yapanlar olmuş olmasına rağmen, beni de daha yeni manager görüşmesi için aradılar. Keza PwC ve Deloitte için de süreç devam ediyor ama belirli bir düzenleri yok belli ki. Ümidimizi kaybetmeyelim, süreçler eylül'e kadar bile sarkabilir. Herkesin gönlünce dilediği işe girmesi dileğiyle,

kbnkbn, 4 yıl önce

merhaba arkadaşlar, ben bugün Deloitte tarafından bölüm tanıtımı için arandım. başvurup hala cevap gelmeyen arkadaşlar için yazıyorum bunu da testleri 10 nisanda çözmüştüm ve anca yanıt geldi, ümidinizi kaybetmeyin aranabilirsiniz siz de.

jmfan
Aday Memur
29 Mayıs 2020 18:03

sürecim 27 şubatta başladı, 8 mart'ta online mülakata girmiştim.

ahzeze, 4 yıl önce

sınavlara hangi tarihlerdekatılmıştınız acaba? bir de video mülakat oldu mu

teşekkürler

Fozbay
Aday Memur
01 Haziran 2020 00:49

Kesinlikle öyle, ben de cuma günü görüşmeye girdim ve benim de aynı şekilde geçti. Tabi mutlaka görüşmeyi yaptığınız kişiden kişiye değişiyordur, umarım herkese olumlu bir dönüş olur.

Gençler0606, 4 yıl önce

Arkadaşlar deloittede manager mulakatina gireceklerin endişe etmesine hiç gerek yok teknik bilgi vs sorulmadı ayrıca ingilizce olarak da çok zorlamiyorlar sadece 1 soru sordu genel olarak adayı tanımaya yönelik bir görüşme

Reservoir
Aday Memur
01 Haziran 2020 14:37

EY partnerden sonra olumlu/olumsuz dönüş alabilen oldu mu? Teklifler ne zaman başlar bilgisi olan var mı

floran
Aday Memur
01 Haziran 2020 14:58

grup mulakatına telefondan baglansak sorun olur mu?

uxbal
Aday Memur
01 Haziran 2020 16:39

+1

Reservoir, 4 yıl önce

EY partnerden sonra olumlu/olumsuz dönüş alabilen oldu mu? Teklifler ne zaman başlar bilgisi olan var mı

Toplam 23158 mesaj
«102010211022102310241025102610271028102910301031»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi