Editörler : Pangaea
02 Aralık 2019 14:33

Süreç 2017 yılına benzemeye başlamadı mı sizce de?

ocak-şubat gibi 20-25 binlik bir atama ilanı gelecek, göreve başlama nisan-mayısı bulacak, ek atama için zaman kalmayacak ve tüm yıl sadece bu atamayla kapatılacak.

evet benzemiyor mu?

sultan6161
Memur
02 Aralık 2019 14:35

Inşallah öyle olmaz hocam(:

sefa-24
Daire Başkanı
02 Aralık 2019 14:41

Evet tam olarak öyle olmaya başladı. Allah'tan puan 2 yıl geçerli o da bisey

trkçrkn
Şef
02 Aralık 2019 14:48

Allah korusun

fhurghan
Kapalı
02 Aralık 2019 14:55

korumaz allah, allah hicbir zaman ezilenin yaninda olmamistir olmaz da.
trkçrkn, 4 yıl önce
Allah korusun

meczupkız
Şef
02 Aralık 2019 14:56

Bir gün fena düşersin o zaman görürsün nasıl Allahı çağırıyorsun

fhurghan
Kapalı
02 Aralık 2019 15:01

hayatimda cagirmadim, cagirmaya da hic niyetim yok, cunku hicbir zaman ezilenin yaninda degildir, hep patronlarin, guclerin yanindadir, o yuzden ihtiyacim da yok. ihtiyaci olanlar dusunsun.
meczupkız, 4 yıl önce

Bir gün fena düşersin o zaman görürsün nasıl Allahı çağırıyorsun

Dikapogretmeni
Aday Memur
02 Aralık 2019 15:04

senden ve senn gibi bos yorumlarindan biktik fghurgan misin nesin bi git ya seni her forum sitesinden her blogun altndan seni görmekten bktk memrlar.net girmek istmyrz snn yuznden

meczupkız
Şef
02 Aralık 2019 15:05

O yğzden mi patronlar güçlüler ağır hastalıklara yakalanabiliyor o yüzden mi onlarda eninde sonunda bir gün ölüyor. Aslında ölümün ibret olması gerekirdi size ama her zamanki gibi o muhteşem zekanızla düşünmemeyi tercih etmişsiniz

Benlina
Yasaklı
02 Aralık 2019 15:07

hayatimda cok inancsiz gordum ama ilk kez inancsizligini senin gibi temellendireni goruyorum. Yani resmen diyorsun ki evet Allah var inaniyorum ama inanmak istemiyorum cunku hep guclunun zengini....hebelehubele.
fhurghan, 4 yıl önce
hayatimda cagirmadim, cagirmaya da hic niyetim yok, cunku hicbir zaman ezilenin yaninda degildir, hep patronlarin, guclerin yanindadir, o yuzden ihtiyacim da yok. ihtiyaci olanlar dusunsun.

sultan6161
Memur
02 Aralık 2019 15:08

Herkes inancini kendine saklasin,burasi bunun yeri degil,birbirinizin fikrini değiştiremezsiniz de buna gerek de yok

fhurghan
Kapalı
02 Aralık 2019 15:09

yoo, ne inanmasi? sizin dilinizden konusuyorum. Yetissin allah hadi bu zulme. Gorelim. 4 aydir kendinizi ortadan ikiye boldunuz, kendi nurundan yarattigina inandiginiz allah, neden size bu zulmu reva gorsun? Her sene periyodik olarak insanlari bu zulumle mi imtihan ediyor? Bak sen su ise.
Benlina, 4 yıl önce
hayatimda cok inancsiz gordum ama ilk kez inancsizligini senin gibi temellendireni goruyorum. Yani resmen diyorsun ki evet Allah var inaniyorum ama inanmak istemiyorum cunku hep guclunun zengini....hebelehubele.

Benlina
Yasaklı
02 Aralık 2019 15:12

simdi Allah herkesi farkli seylerle imtihan eder. seni de maalesef kafatasinin icinin bos olmasiyla imtihan ediyor. yoksa az once yok allah fakiri fukarayi gormuyor derken bile onun varligini kabul etmis oldugunun farkina varirdin.
fhurghan, 4 yıl önce
yoo, ne inanmasi? sizin dilinizden konusuyorum. Yetissin allah hadi bu zulme. Gorelim. 4 aydir kendinizi ortadan ikiye boldunuz, kendi nurundan yarattigina inandiginiz allah, neden size bu zulmu reva gorsun? Her sene periyodik olarak insanlari bu zulumle mi imtihan ediyor? Bak sen su ise.

fhurghan
Kapalı
02 Aralık 2019 15:15

Istiarenin ne demek oldugunu ogren bir ara. Kendi nurunda kusur olmayan allah kusurlu insan yaratip bir de imtihan ediyor, benim kafatasima laf atacagina az protein alda o kafatasinin icindeki zeytinyagi lobu haline gelen ve butun beyin damarlarinin kuruyup buzustugu beynine az protein salgisi yapilsin da calismaya baslasin, 4 aydir burada dua ediyoruz, insallah, masallah, biznillah, sonuc? Sifir sifir elde var sifir.
Benlina, 4 yıl önce
simdi Allah herkesi farkli seylerle imtihan eder. seni de maalesef kafatasinin icinin bos olmasiyla imtihan ediyor. yoksa az once yok allah fakiri fukarayi gormuyor derken bile onun varligini kabul etmis oldugunun farkina varirdin.

Benlina
Yasaklı
02 Aralık 2019 15:15

ailenin seni uzdugu zamanlar olmuyor mu hic ailen her istedigini her istedgiinde yapiyor mu ? ailen senin canini sktgnda benim ailem yok mu diyorsun ya da sen ailem yok deyince ailen gercekteb yok mu oluyor
fhurghan, 4 yıl önce

22grace
Memur
02 Aralık 2019 15:16

Şunu ilk ve son kez yazmak istiyorum. Forumda bazi kisiler var ki cevap vermezseniz sizin de seviyeniz düşmez. Bilgi almak yorumlari okumak bir degerlendirme gormek icin giriyorum sacma sapan muhabbetler okuyorum eminim bundan rahatsiz olan bircok kisii vardır konu başlıkları dışına çıkmadan siteyi kullanalim lutfen

fhurghan
Kapalı
02 Aralık 2019 15:17

cir cir vir vir. Hadi hadi git dua et, ruyaya yat, cincilere bak internetten, tey ya. Otur dusun bu allah her sene insanlara neden bu zulmu yapiyor diye, kader dersiniz e kul yapiyor deriz, yok allah yapiyor dersiniz, neden her sene yapiyor deriz, kul kusurlu dersiniz, hep ayni terane. Ici bombos.
Benlina, 4 yıl önce
ailenin seni uzdugu zamanlar olmuyor mu hic ailen her istedigini her istedgiinde yapiyor mu ? ailen senin canini sktgnda benim ailem yok mu diyorsun ya da sen ailem yok deyince ailen gercekteb yok mu oluyor

ErenMF
Aday Memur
02 Aralık 2019 15:20

Neden ruh hastası gibi yorumlar yazıp durduğun şimdi anlaşıldı. :)) Yunus Suresi 44. ayeti okumanı tavsiye ederim. Yok ben inançsızım diyorsan o zaman Allah hidayet versin demek düşer bize.

fhurghan, 4 yıl önce

fhurghan
Kapalı

en son copcu kanserden butun yerleri kesilerek can verdi.
meczupkız, 4 yıl önce

O yğzden mi patronlar güçlüler ağır hastalıklara yakalanabiliyor o yüzden mi onlarda eninde sonunda bir gün ölüyor. Aslında ölümün ibret olması gerekirdi size ama her zamanki gibi o muhteşem zekanızla düşünmemeyi tercih etmişsiniz

Benlina
Yasaklı

Allah bunu yapmiyor. bizi yonetenler bunu yapiyor onlarin sinavi bu bizim sinavimizda bu olanlardan Allahi sorumlu tutmamak. senin bunlari anlamani beklemiyorum bay ergenius. bence biraz arastirsan iyi edersin
fhurghan, 4 yıl önce
cir cir vir vir. Hadi hadi git dua et, ruyaya yat, cincilere bak internetten, tey ya. Otur dusun bu allah her sene insanlara neden bu zulmu yapiyor diye, kader dersiniz e kul yapiyor deriz, yok allah yapiyor dersiniz, neden her sene yapiyor deriz, kul kusurlu dersiniz, hep ayni terane. Ici bombos.

fhurghan
Kapalı
02 Aralık 2019 15:22

komedi makinesi, bir de kader var der, la tahzen der, ol der olur der vs vs. Bosuna zeytin yagi lobu demedim.
Benlina, 4 yıl önce
Allah bunu yapmiyor. bizi yonetenler bunu yapiyor onlarin sinavi bu bizim sinavimizda bu olanlardan Allahi sorumlu tutmamak. senin bunlari anlamani beklemiyorum bay ergenius. bence biraz arastirsan iyi edersin
Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi