Editörler : F16 Gökçen
28 Nisan 2008 15:21

Akbank Müfettiş Yardımcılığı Hakkında Her şey: 10 Ekim 2010

ohannesburg
Aday Memur
28 Nisan 2008 18:08

heyt be..heyecan gittikçe tırmanmış:))Hadi bakalım ben de merakla bekliyorum sonuçları..

Yaw Sayın Hguvel, Submas, Para-banka bi yardım etsenize gençlere ne zaman açıklanıcak sonuçlar:)Sizin bilginiz vardır.

para-banka
Aday Memur
28 Nisan 2008 18:47

sabır müfettişin en önemli erdemidir :P

bu hafta içinde başlar arkadaşlar yüzdünüz kuyruğuna geldiniz, az daha sabır

exxxen
Aday Memur
28 Nisan 2008 18:47

Sağol ohannes. Sen olmasan kimse sahip çıkmayacak bize.

isoguchi
Aday Memur
28 Nisan 2008 23:24

simdi bu hafta telle veya e-maille bildirseler gelcek hafta mı olacak ev ziyaretler acaba? bilgisi olan var mı?

1814330
Kapalı
29 Nisan 2008 09:40

Önceki yıllardan deneyimli arkadaşlar bu istihbarat edinim yolları nelerdir,olur da olumlu bulunup aranırsak ev ziyareti için hep evde mi bulunmamız gerekiyo?Ya bi aydınlatırsanız çok sevinicem,teşekkürler...

saumetu
Aday Memur
29 Nisan 2008 10:43

arkadaşlar yok mu aranılan sorulan daha. sabahın 10'nunda oturdum forumun başına aval aval bakınıyorum. stres heyecan hat safhada.bugün bekleyişimin 13.günü. bu ne çile.

saumetu
Aday Memur
29 Nisan 2008 10:48

13 dedim ya yanlış hesap :). tam 19 gün olmuş.bi ses, umutla hoş bir seda olsun.

needle
Aday Memur
29 Nisan 2008 10:58

Mrb.

Ev ziyareti aşaması sanırım çok kasıcı birşey olmuyor.Ailesi ile yaşamayan bi arkadaşımın bekar evinde gerçekleşmişti mesela ve o şu an Akbank teftişte. Ben şu andaki işime kabul edilmeden önce de evde bir müfettiş ziyareti olmuştu. Yarım saat kadar sürmüştü. Genel olarak havadan sudan bahsedilmişti. Mezun olmamız neticesinde dağılmak üzere olan ve salonunda doğru düzgün koltuk bile olmayan bir evdi:)Yani semt vs. çok takılmazlar diye düşünüyorum..

Hatta öğrenci evleri avantaj bile olabilir:)Çünkü müfettiş dediğin rahatına düşkün olmaz:) Gider en kötü ilçeye, sıradan bir lojmanda bile yaşayabilmesi gerekir.

serkannnnnnn
Aday Memur
29 Nisan 2008 10:58

oglene kadar bekleyip bi arayalim bakalim ne diyecekler..sonucu beklerken sanirim hayatimin en bos 2 haftasini gecirdim.hicbir sey yapamiorum:))

needle
Aday Memur
29 Nisan 2008 11:04

İlk aranan haberi memurlar net.e düştükten sonra stres daha da dayanılmaz bir hal alabilir saumetucum:)Hele aramalar birkaç gün sürüyorsa artık hepimiz telefonumuza yapışık yaşarızzz..:)

Hepimiz için hayırlısı olsun..

saumetu
Aday Memur
29 Nisan 2008 11:14

vallahi be needle'ım. bi de işin o tarafı var :). zaten geçen haftadan beri konsantrayonumu doğrudan buna verdim. başka şeylere yoğunlaşmakta zorlanıyorum. beklemek zor iş :)

inşallah herkes için hayırlısı öncelikle tabiki.

bekliyoruz

isoguchi
Aday Memur
29 Nisan 2008 12:48

ikide bir maile bakıom hastalık oldu sanki..insallah olur galar hepimizin o kadar emek verdik gittik istanbula bi ton masraf zaman...neyse. walla bende baska bisey yapamıorm demin rapidden film attım bari onu seyredecem su jackie chanla jet li nin birlikte oynadıı kafa dagıtalım ya..hehe bide hoparlorun yanında tel signal gelince dıt dıtıt dıt dıtıt oluo ya, hazırola geciom resmen ehehehe..

angelika85
Aday Memur
29 Nisan 2008 13:18

düşünsenize bi de hiçbirimiz kazanamamısız arananlar coktan aranmıs bitmiş :D hehe ne bomba olur ama. genelde müf yrd. ında forumda 3-4 kişi kazanıyo tüm forumcular içinden. kendim kazanamasamda bu forumda biri olumlu sonuc alırsa inanın çok sevincem :) gurur meselesi yaptım elbet birimizi sokucam o bankaya :D

sihirliflüt
Aday Memur
29 Nisan 2008 14:14

akbank teftiş kurulu bekliyoruz güzel haberlerini,bekliyoruz heyecanla telefondan "müfettişlik sınavının bütün aşamalarını olumlu bir şekilde aştınız,sizi aramızda görmekten çok memnunuz,müfettiş yardımcılığı görevinizin koşulları,maaş,vs. sosyal haklar şunlarrrrrrrrrrrr,kabul ediyor musunuz?" sesini

ve günlerdir bu anı bekleyen ses cevap verir" evet,evet,milyonlarca hatta kentrilyonlarca kere evetttttttt:)"

bu güzelim süreç gönlümüzdeki güzellikle sonuçlansın ve yeni ufuklara yelken açalım, hadi yawsssssssssssssssss

sihirliflüt
Aday Memur
29 Nisan 2008 14:21

yaw arkadaşlar birşey sorcammm,sağlık raporu ist.dan mı alınıyor yoksa bulunduğumuz ildeki tam teşekküllü bir hasteneden alınsa da oluyor muu?

needle
Aday Memur
29 Nisan 2008 14:43

Sihirlicim sanırım Akbankın kendi hastanesinden alınıyor.

friedman
Kapalı
29 Nisan 2008 15:06

arkadaşlar bu rapordan dolayı elenen oluyor mu? bilginiz var mı?

saumetu
Aday Memur
29 Nisan 2008 15:21

hala bir ses yok arkadaşlar galiba.

needle
Aday Memur
29 Nisan 2008 15:45

Ses yok sanırım...

Sağlık raporu tüm işler için istenen bir prosedür Friedman..Önemli bi rahatsızlığın yoksa elenmezsin.

ohannesburg
Aday Memur
29 Nisan 2008 16:00

Sizin için geçen seneki foruma baktım arkadaşlar. İlk aranan kişi saat 16:56 itibarıyla arandığını yazmış:))

Bugün ararlarsa akşamüstü aramaya başlayabilirlerrr..

Bu da bi yorum olsun..

Toplam 1411 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi