Editörler : crops35

17 Ocak 2020 11:50

KPSS için İsem yayıncılık nasıl, çözen var mı, yorum alabilir miyim?

Yayın da önerebilirsiniz?İsem aldım şimdilik.Soruları zorlayici geldi

Brkesm
Aday Memur
17 Ocak 2020 16:28

Ayırt etmeden ne kadar yayin varsa coz isem tutulan bir yayın evi onun icin ister istemez çözmek zorundasın

Ardıçlı.72
Kapalı
17 Ocak 2020 17:45

Pegem ve İsemin soru bankalarını çözüyorum

Sonrası deneme çözmekle geçecek

Yeterli olur mu?

Brkesm, 4 yıl önce
Ayırt etmeden ne kadar yayin varsa coz isem tutulan bir yayın evi onun icin ister istemez çözmek zorundasın

Brkesm
Aday Memur
17 Ocak 2020 17:48

Hayır yargı yediiklim pusula bunlari kesinlikle çözmelisin
Ardıçlı.72, 4 yıl önce

Pegem ve İsemin soru bankalarını çözüyorum

Sonrası deneme çözmekle geçecek

Yeterli olur mu?

Ardıçlı.72
Kapalı
18 Ocak 2020 09:53

Tarihin pusulasını çözmüştüm bi.Bu dediğin yayınların denemelerini çözecem sadece.

Ardıçlı.72
Kapalı
18 Ocak 2020 09:54

Soru bankalarına ağırlık ver diyosun öyle mi??

Brkesm, 4 yıl önce
Hayır yargı yediiklim pusula bunlari kesinlikle çözmelisin

Brkesm
Aday Memur
18 Ocak 2020 09:57

Hocam KPSS bol soru çözenin ve bol deneme çözenin sınavıdır açık ve net ona göre çalışın kaynak ayrımı yapmayın isem pegem yargı yediiklim pusula bunlari kesinlikle soru bankaları+denemeleri kesinlikle çözmelisin.ve en önemlisi deneme çözmelisin Sınavı kazandıran kesinlikle denemelerdir.
Ardıçlı.72, 4 yıl önce

Soru bankalarına ağırlık ver diyosun öyle mi??

Ardıçlı.72
Kapalı
18 Ocak 2020 10:04

İlk defa girmeyecem.Daha öncesinde 4 soru bankası bitirdim farklı yayınlar.Deneme çözmedim.Şimdi de 2 soru bankası bitirip bol deneme çözeyim diyorum.soru bankalarından denemelere kaymış durumdayım.

Brkesm, 4 yıl önce
Hocam KPSS bol soru çözenin ve bol deneme çözenin sınavıdır açık ve net ona göre çalışın kaynak ayrımı yapmayın isem pegem yargı yediiklim pusula bunlari kesinlikle soru bankaları+denemeleri kesinlikle çözmelisin.ve en önemlisi deneme çözmelisin Sınavı kazandıran kesinlikle denemelerdir.

Brkesm
Aday Memur
18 Ocak 2020 10:06

Dengeyi tuttur artık hem soru bankası hem deneme coz
Ardıçlı.72, 4 yıl önce

İlk defa girmeyecem.Daha öncesinde 4 soru bankası bitirdim farklı yayınlar.Deneme çözmedim.Şimdi de 2 soru bankası bitirip bol deneme çözeyim diyorum.soru bankalarından denemelere kaymış durumdayım.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi