Editörler : cihan27E.Kayı Han
«864865866867868869870871872873874875»

userxman
Aday Memur
19 Mart 2023 23:40

vhki benim bildiğim 11.000 - 11.500 TL maaş alıyor kardeş.

Y.dünya, 1 yıl önce

Ek derssiz haftalik15 saat ders karşılığı maaşınız 13 bin

Haftalık 40 saat vhki 13 bin neresi yanıltıcı saat ve maaş karşılaştırması yaparsak öğretmenler gayet güzel kazanıyor.

UcaS
Genel Müdür
19 Mart 2023 23:48

7 yıllık hemşirenin normal nöbet ve mesai ile şehir hastanesinde 27bin aldığını biliyorum. 2 öğretmen maaşı bu.

Yemek hastaneden.

27bin TL Doktora yakın maaş ve 2 öğretmen maaşı

Sendeki göz doymuyor.

bunudagormedik, 1 yıl önce

hemşire hak ediyor

öğretmene fazla

UcaS
Genel Müdür
19 Mart 2023 23:52

Evet normal mesai bu. En az 25bin TL

Yukarıda onu anlatmaya çalıştım. Wuhanlı abartısız doğruyu yazıyor ve İnanın doğru.

Sultan1992, 1 yıl önce

İnfaz ve koruma memuru lisans 11.912 yazık gerçekten. Biz her gün 8 den 5 e kadar çırpınalım , ama elin hemşiresi ayda 8 9 gün gitsin nöbetdi performansdı mesaiydi derken 25 bin alsın

İsmailalasu
Aday Memur
20 Mart 2023 09:12

Kastamonu üniversitesi/ yardımcı hizmetler-destek personeli(bahçıvan) / 10666

fakir.adam
Şube Müdürü
20 Mart 2023 09:27

tavuk döner ile et döner aynı şey olur mu hiç?

wuhanlı, 1 yıl önce

döner, teşvik, ek ödeme hepsi aynı şeylerdir

burdurspor
Memur
20 Mart 2023 15:19

neden o kadar az ? işçi değilmisiniz

İsmailalasu, 1 yıl önce
Kastamonu üniversitesi/ yardımcı hizmetler-destek personeli(bahçıvan) / 10666

CANGUN
Şef
20 Mart 2023 16:17

Yardımcı hizmetler demiş ya,memur memur
burdurspor, 1 yıl önce

İsmailalasu
Aday Memur
20 Mart 2023 16:44

Memurum, sözleşmeliyim ondan olabilir. Bakalım kadroya geçtikten sonra ne kadar yüksekecek.
burdurspor, 1 yıl önce

bosseczaci
Kapalı
20 Mart 2023 16:45

Çok fazla yükselmez hatta düşebilir
İsmailalasu, 1 yıl önce
Memurum, sözleşmeliyim ondan olabilir. Bakalım kadroya geçtikten sonra ne kadar yüksekecek.

burdurspor
Memur
20 Mart 2023 16:52

keşke işçi olsaymışsınız. ikramiye tediye yol yemek alırdınız

İsmailalasu, 1 yıl önce

İsmailalasu
Aday Memur
20 Mart 2023 18:59

Allah korusun zaten işçiydim memuriyete geçtim.
burdurspor, 1 yıl önce

keşke işçi olsaymışsınız. ikramiye tediye yol yemek alırdınız

braveheartgs43
Daire Başkanı
20 Mart 2023 19:36

İkide birde işçi deyip durmayın kardeşim sadece kamuda değil kurumsal firmalarda da işçinin ikramiyesi, gıda yardımı, sosyal yardımı, bayram parası vb. şeyler değişik isimlerde vardır. Hatta şu anda özelde işçi daha çok kazanıyor. Eytsi dolanlar emekli olup özelde devam etmek için teklifler alıyor. Memur olanlar kendini diğer memurlarla ya da yurtdışı memurluk ile kıyaslasın.

Ayrıca şu an 700 bin civarı kamu işçisi var ve 4dli yani son zamanlarda kadroya alınan veya atanan işçilerin %80'inin yevmiyesi asgarî ücret seviyesinde. İkramiye falan derken ortalaması 12-13 oluyor.

Kit kurumlarında vb şekillerde kalifiye personel olarak teknik görevlerde olan işçiler daha yüksek alıyor doğal olarak.

İşçiler kendini işçilerle, memurlar kendini memurlarla kıyaslasın lütfen. Birbirinizi kıskanıyorsanız karşı mesleğin gerektirdiği şartları sağlayıp o işe başvurabilirsiniz

soforadayi11
Memur
20 Mart 2023 21:39

Alıyorlar çünkü cogunluktalar her yerde ağlıyorlar , ağlamayana meme yok misali , Twitter da gündem yaratırlar ,sendikalara baskı yaparlar vs vs ,sonuç olarak istediktelirini alırlar , ocakta normal memura 30 gelince saglikciya öğretmene teşvik ,uzman lik adi altında 100/65 zam verdiler , bır tapu nüfus adliye ikm maliye SGK memurlarını topla 1 milyon 300 bin ogretmenin 4 de 1 i etmez ,ses çıkarmazlar ,ona göre de en düşük maaşı bu kurumlar alir

koç0101, 1 yıl önce

Bu ulkede zaten saglık bak ıle ogretmen en çok memur maasını alır ama halen aglarlar

Ilgınçtır kı bu ıkı guruba ozellıkle saglıkçılara gızlıden zam yapılıyor yok taban ıyılestırme yok yan odenek , vb dıger memurlar duymasın tepkı almayalım dıye, sanmayınkı yuzde 35 zam alıyorlar,

Saglık teknıkerı 20 bın alıyor ,geri kalan 2 mılyon memur un maası 12 ,15 arası

UcaS
Genel Müdür
20 Mart 2023 22:38

Maalesef efendim bu şartları bizler sağlayamıyoruz. Siyasetçilere yalakalık çekmek bize göre değil.

Ama bazen okumakla da hata mı ettik diyorum.

braveheartgs43, 1 yıl önce

İkide birde işçi deyip durmayın kardeşim sadece kamuda değil kurumsal firmalarda da işçinin ikramiyesi, gıda yardımı, sosyal yardımı, bayram parası vb. şeyler değişik isimlerde vardır. Hatta şu anda özelde işçi daha çok kazanıyor. Eytsi dolanlar emekli olup özelde devam etmek için teklifler alıyor. Memur olanlar kendini diğer memurlarla ya da yurtdışı memurluk ile kıyaslasın.

Ayrıca şu an 700 bin civarı kamu işçisi var ve 4dli yani son zamanlarda kadroya alınan veya atanan işçilerin %80'inin yevmiyesi asgarî ücret seviyesinde. İkramiye falan derken ortalaması 12-13 oluyor.

Kit kurumlarında vb şekillerde kalifiye personel olarak teknik görevlerde olan işçiler daha yüksek alıyor doğal olarak.

İşçiler kendini işçilerle, memurlar kendini memurlarla kıyaslasın lütfen. Birbirinizi kıskanıyorsanız karşı mesleğin gerektirdiği şartları sağlayıp o işe başvurabilirsiniz

20 Mart 2023 23:28

Düzeltip sorayım sağlık bakanlığı mühendis ek ödemelerde dahil ne kadar alıyor. Birde eşin çalışıp çalışmama durumu da var, tabi eş varsa :)

wuhanlı, 1 yıl önce

döner, teşvik, ek ödeme hepsi aynı şeylerdir

wuhanlı
Müsteşar Yardımcısı
20 Mart 2023 23:47

mühendisin durumu farklı diğer sağlık personellerinden nöbet tutma olayı az olduğundan ya da olmadığından nöbet ücreti alamayabilir

teşvik de ne kadar çok hasta gelirse ve ne kadar çok fazla çalışırsan o kadar alırsın

bir hekim sabah gelip 6-7de vakaya girip akşam 11-12ye kadar vaka ve pol yaparsa aldığı ücret çok artar

başka bir hekim sabah 9da pole gelip akşam da 4-5te hastalara bakara sadece çok az teşvik alır

o yüzden mühendislikte bu sistemin nasıl işleyeceğini bilemiyorum

MemurunMaaşı, 1 yıl önce

Düzeltip sorayım sağlık bakanlığı mühendis ek ödemelerde dahil ne kadar alıyor. Birde eşin çalışıp çalışmama durumu da var, tabi eş varsa :)

Waferrolls
Yasaklı
21 Mart 2023 03:13

Polis beker zurnanın zırt dediği yere geliyorum 17100 maaş evet sadece bu kadar öyle zartı zurtu cartı curtu yok gece çalışıp maça da gitsen bu kadar eve gitmeden çalışsan da bu kadar belinde silahla pkk ya hedefte olsan bu kadar belediyenin özel güvenlikçileri geçti bizi eyy istifa etsen tazminatı var ödeme yapacaksın polis olmak isteyen kardeşlerim iyi okusun

Sevalsevalsevo
Aday Memur
21 Mart 2023 09:52

Yer neresi

Waferrolls, 1 yıl önce

Polis beker zurnanın zırt dediği yere geliyorum 17100 maaş evet sadece bu kadar öyle zartı zurtu cartı curtu yok gece çalışıp maça da gitsen bu kadar eve gitmeden çalışsan da bu kadar belinde silahla pkk ya hedefte olsan bu kadar belediyenin özel güvenlikçileri geçti bizi eyy istifa etsen tazminatı var ödeme yapacaksın polis olmak isteyen kardeşlerim iyi okusun

21 Mart 2023 14:34

Bakanlığa göre maaş değişmez.hangi kurumda mühendis olursan ol alacağın maaş sözleşmeli ise 18.4 ve kadrolu isen 17.2 civarıdır.sağlık bakanlığı diye sormana gerek yok herhangi bir yerde çalışan mühendisle maaşın aynı.kadroluyu 8/1 e göre söyledim.gelip de burda 1/4 olup 20 yazanlar çıkacakdır illa ki.
MemurunMaaşı, 1 yıl önce

Pnr2525
Aday Memur
21 Mart 2023 15:31

Devlet hastanesi sağlık teknikeri 10/2 ek ödeme teşvik maaş 16350 nöbetsiz

Toplam 20321 mesaj
«864865866867868869870871872873874875»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi