Editörler : E.Kayı Han
01 Mayıs 2019 21:17

663 45/A eş durumu

Arkadaşlar merhaba ben sağlık bakanlığında 1.5 yıldır 45a sözleşmeli tıbbi sekreter olarak görev yapıyorum. eşim de sağlık bakanlığında 8 aydır 45a sözleşmeli olarak başka bir ilde görev yapıyor. şimdi eş durumuna direkt başvursam olumlu gelme olasılığı nedir, bu şekilde tayin isteyen oldu mu

Hayalperesthemşire
Müsteşar
01 Mayıs 2019 22:02

Hiç mi okumadnz imza attığınız sözlesmeyi, hiç mi takip etmedin 1 yıldır sağlık bakanlığı sayfalarını merak ettim doğrusu! Kuraya katılacaksn, eşinin olduğu il ve snn unvanın açmışsa kurada çıkarsa tayinn olur, açmazsa şansın yok zaten, en yakın kura temmuzda

albatros066
Aday Memur
02 Mayıs 2019 16:25

böyle kabullendiğiniz için eşimizin yanına atanamıyor olabilir miyiz

tskrtr
Memur
10 Mayıs 2019 10:00

Dilekçe verip direk gidemezsin red gelir yani dene istersen.Ocak ve temmuz aylarında açılan kurada eşinin çalıştığı il boş kontenjan açmışşa başvurursun gitme ihtimalin olur.Bunun haricinde dava da etsen sanmıyorum ki kazanabilesin. Moral bozmak için değil olanı söylüyorum durum maalesef bu.

albatros066
Aday Memur
13 Mayıs 2019 08:57

bir önceki atamada kadro açılmadıysa re'sen atama yapılabileceği yazıyordu. dilekçeme onu da ekleyip gönderdim bakalım hayırlısı

tskrtr, 5 yıl önce

Dilekçe verip direk gidemezsin red gelir yani dene istersen.Ocak ve temmuz aylarında açılan kurada eşinin çalıştığı il boş kontenjan açmışşa başvurursun gitme ihtimalin olur.Bunun haricinde dava da etsen sanmıyorum ki kazanabilesin. Moral bozmak için değil olanı söylüyorum durum maalesef bu.

taseronprm
Aday Memur
21 Mayıs 2019 02:25

Nasıl yani re'sen o 4+2 için geçerli mi ? Bide nereden okudun kardeş aydınlatırsan bizi sevinirim
albatros066, 5 yıl önce

bir önceki atamada kadro açılmadıysa re'sen atama yapılabileceği yazıyordu. dilekçeme onu da ekleyip gönderdim bakalım hayırlısı

albatros066
Aday Memur
23 Mayıs 2019 10:52

taseronprm, 5 yıl önce
Nasıl yani re'sen o 4+2 için geçerli mi ? Bide nereden okudun kardeş aydınlatırsan bizi sevinirim
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi