Editörler : Pangaea
15 Şubat 2020 14:01

Bazı mülakat komisyonlarının ''Ek atama olacak'' söylemi

Arkadaşlar komisyon üyelerinin ek atama hakkında bilgisinin olması olası mıdır?

bürokratlarla, bakanla yapılan görüşmelerde ''İnşallah yapılacak, çalışıyoruz'' gibi söylemler çıkarken komisyonların ''Ek atama hazırlıkları başladı, haziranda mülakatta görüşürüz'' gibi ifadeler gerçeği yansıtabilir mi?

Şube müdürü tanıdığı falan olan varsa bizi daha iyi aydınlatabilir.

Puffs
Aday Memur
15 Şubat 2020 14:11

Bana tam tersi söylendi. Sınava tekrar hazırlanıyorsun değil mi? dediler. Böyle bir şeyi bilmeleri olası değil, algı oluşturuluyor.

Bekleyenadamm
Aday Memur
15 Şubat 2020 14:31

Hocam sıralamaniz kac 20bin ek atamada kontenjana giriyor musjnu belki ondan oyle soylenmistir size?
Puffs, 4 yıl önce

Bana tam tersi söylendi. Sınava tekrar hazırlanıyorsun değil mi? dediler. Böyle bir şeyi bilmeleri olası değil, algı oluşturuluyor.

Didemm91
Şef
15 Şubat 2020 14:31

Erzurum?da mülakata çağıran müdür ikinci atama için hazırlıklara başlandı demiş az önce Twitter?da biri paylaşmış

Okdusty
Memur
15 Şubat 2020 17:44

hocam birilerinin gazına gelmeyin şuan bir çalışma falan yok biri ortaya Aslı astarı olmayan şeyler atıyor herkes inanıyor

Puffs
Aday Memur
15 Şubat 2020 18:16

Hocam ek atama'da kesin atanıyorum ama neden öyle dediğini anlamış değilim.

Bekleyenadamm, 4 yıl önce
Hocam sıralamaniz kac 20bin ek atamada kontenjana giriyor musjnu belki ondan oyle soylenmistir size?

Bekleyenadamm
Aday Memur
15 Şubat 2020 18:21

hocam calisma yapimadigina neden bu kadar eminsiniz? butun her yerde bakanlıkta bulunan kisiler bile olacak diye soyluyor.
Okdusty, 4 yıl önce
hocam birilerinin gazına gelmeyin şuan bir çalışma falan yok biri ortaya Aslı astarı olmayan şeyler atıyor herkes inanıyor
15 Şubat 2020 18:43

hocam ne yazık ki söylediklerinizi ciddiye alamıyorum. heyecanlı bi arkadaşsınız komik düşünceleriniz var.

Okdusty, 4 yıl önce

Okdusty
Memur
15 Şubat 2020 19:00

ek atama olmasını ben de arzu ediyorum ama bunlar mülakat zamanı neden alevlendiriliyor çünkü insanlar tercih yapmasin kayma çok olsun bakanlıkta üst düzey tanidigim var böyle şeylere inanma diyor insanları boş yere ümitlendirmek kul hakkıdır olmayınca nolacak bu kadar insanın ders calismasina da mani olunuyor

Okdusty
Memur
15 Şubat 2020 19:01

daha sonra beraber güleriz:)
SelimPusat34, 4 yıl önce

hocam ne yazık ki söylediklerinizi ciddiye alamıyorum. heyecanlı bi arkadaşsınız komik düşünceleriniz var.

15 Şubat 2020 19:13

biz size şimdiden gülüyoruz. mülakatsız 30 bin diye ortalıkta gezdiniz, lise kontenjanı artar dediniz. şimdilik hiçbirisi olmadı. psikolojinizin de iyi olmadığını düşünüyorum.

Okdusty, 4 yıl önce
daha sonra beraber güleriz:)

Okdusty
Memur
15 Şubat 2020 19:18

Hakkında hayırlısı olsun kimse gelecekten haber veremez sadece tahmin eder bu benim tahminimdi yalnızca olmadı o kadar, inanmişsaniz demekki yeteri kadar inandırıcı olmuşum bu kadar dert ettiğine göre
SelimPusat34, 4 yıl önce

biz size şimdiden gülüyoruz. mülakatsız 30 bin diye ortalıkta gezdiniz, lise kontenjanı artar dediniz. şimdilik hiçbirisi olmadı. psikolojinizin de iyi olmadığını düşünüyorum.

Didemm91
Şef
15 Şubat 2020 19:19

Kimse tercih yapmazsa ne olacak ?

tarafsızımki
Kapalı
15 Şubat 2020 21:27

imkansız olay

Okul onceci orhan
Aday Memur
15 Şubat 2020 21:42

olmayacağını bilmeleri olasi ama demi üstün zeka
Puffs, 4 yıl önce

Puffs
Aday Memur
15 Şubat 2020 22:08

Önce terbiyeni takın ve dediğimi beyninle anlamayı dene.

Okul onceci orhan, 4 yıl önce
olmayacağını bilmeleri olasi ama demi üstün zeka

Okul onceci orhan
Aday Memur
15 Şubat 2020 22:08

tmm
Puffs, 4 yıl önce

Önce terbiyeni takın ve dediğimi beyninle anlamayı dene.

Puffs
Aday Memur
15 Şubat 2020 22:09

Bu adamı öğretmen yapan sistemi seveyim.

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi