Editörler : Pangaea
12 Ocak 2019 12:05

Bütçeden İibf'ye en az 10.000 kadro

Aradan geçen 6 ayda kuş kadar gelen kadro ayıptır.2019? da en az 10.000 kadro istiyoruz.Seçimöncesi ve sonrası bu alımların kurumlar tarafından dikkate alınması şarttır.İşsizlikten kafayı yeme noktasına gelen gençlerin yarar sağlamak bi tarafa sabırları en fazla 1 senedir sonrası kendisine de çevresine zarardır!Israrla duymak istemeyen başlık silen memurlar.net ne işe yarıyor?İnsanlar güzelce sizden rica ediyor neredesiniz kardeşim?Bugün haber yapmayacaksın da ne zaman yapacaksın?Günde en az bir öğretmen adayı haber yapacaksan ve yılda 1 defa iibflinin yanında durmayacaksan hepimiz ona göre takip edelim burayı.Güzelce son kez rica ediyoruz memurlar.net!Yeter artık! #iibflikadroistiyor

trymaybe
Memur
12 Ocak 2019 12:13

Mart ayında kurumlar memur taleplerini bildirmeye başlayacak. Bu süreçte seçim öncesi en büyük desteği mhp sağlayabilir. ittifaklar dolayı reis bahçelinin böyle ufak isteklerine olurmuş yanıt verecektir. MHP ye bol bol mesaj gönderin kadro talepleriniz konusunda.

BayFizyoterapist
Aday Memur
12 Ocak 2019 12:23

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.
Tamamdir butçeden siz 10 bin istediniz 15bin verdim sizi mi kiracagiz.

Goldcu
Aday Memur
12 Ocak 2019 12:54

Komik mi paşam, eğlendin mi?

BayFizyoterapist, 5 yıl önce
12 Ocak 2019 13:00

insallah

integralfxdx
Memur
12 Ocak 2019 13:25

CİMER'den reise yazın ilgilenecektir.

atanamayn
Aday Memur
12 Ocak 2019 16:35

+

nickthecooper
Kapalı
12 Ocak 2019 16:54

Gonul neler istiyor keske istediğinizi alsaniz ama meslektaşlariniz anlaşılır gibi değil.2018/2 oncesi mühendislik kadroları icin dua edin herkes kendi bölümünden atansin yoksa 4001 90 ussu kapatir dediğimde.Bir kufur yemedigim kalmıştı.Yine ayni seyi tekrar ediyorum.Her platformda mühendislere destek olun kendiniz icin 2020 kpss yok sondu 2018.Olsada ftr,mühendis ilk 10000 ni domine eder.

Quetzicoatl
Genel Müdür
12 Ocak 2019 17:14

Neyi domine ettiğiniz bizi ilgilendirmez. Bizim tek çabamız, kendi kadrolarımızı tekrardan alabilmek. Yazdıklarını okuyan da İİBF'lilerin 80 puanla atandığını sanacak. 90 puan alan kişinin İİBF sıralaması 500 küsürlerde. Bu da İİBF Mezunlarının KPSS'de en başarılı ilk 5 bölüm arasında olduğunu gösteriyor. Branş sıralamaları ortada, açın bakın. İşkembeden sallamayı da bırakın.

nickthecooper, 5 yıl önce
Gonul neler istiyor keske istediğinizi alsaniz ama meslektaşlariniz anlaşılır gibi değil.2018/2 oncesi mühendislik kadroları icin dua edin herkes kendi bölümünden atansin yoksa 4001 90 ussu kapatir dediğimde.Bir kufur yemedigim kalmıştı.Yine ayni seyi tekrar ediyorum.Her platformda mühendislere destek olun kendiniz icin 2020 kpss yok sondu 2018.Olsada ftr,mühendis ilk 10000 ni domine eder.

BenAfk
Memur
12 Ocak 2019 23:46

çekeceğiniz alt tarafı fotokopi,her mezun bunu yapabilir. Ülkemiz de böyle yol alacak arkadaşlar. İibf neymiş

Goldcu
Aday Memur
13 Ocak 2019 02:37

Siz kendi derdinize yanın hocam.Biz şimdiden hatırı sayılır birlik olmaya başladık bile.Bizden maksimum 4001? e 15 20 kadro alırsınız o da DHMİ onu da biz kendi içinmizfe tekrar birlik olarak alacağız inş iletişime geçildi.Aman mühendis kardeşler aç onlara kadro verin diyecek halimiz yok her koyun kendi bacağından asılır hep birlikte bütün mezunlar birlik olsun dediğimizde yoktunuz.bu vakitten sonra kendiniz alamıyorsanız allah versin size de ne diyelim.

nickthecooper, 5 yıl önce

Goldcu
Aday Memur
13 Ocak 2019 02:41

Dostum sizin yaptığınız işi teknikerlerde yapıyor.Devlette akıllandı ki artık sizin gibi egoistlere boş yere para harcamaktansa hem sizden daha donanımlı hem işine dört elle sarılan tekniker, teknisyen kardeşlerimizin önünü açıyor.sen git müteahhit zengin et canım haydi devlette işin yok senin.

BenAfk, 5 yıl önce

çekeceğiniz alt tarafı fotokopi,her mezun bunu yapabilir. Ülkemiz de böyle yol alacak arkadaşlar. İibf neymiş

gündenkalan
Kapalı
13 Ocak 2019 04:21

İibf'ye bakış açısı bu mudur? Hukuk, muhasebe, iktisat, ekonomi, psikoloji, kamu yönetimi, idare işleyişi, ekonometri, insan kaynakları gibi derslerin hepsini birden alan, idare yöneticiliğinin kralını yapabilecek vasıflara sahip bir fakülteden mezunlara "fotokopici" ünvanı veren kişi hakimede tokmakçı gözüylemi bakar acaba?
BenAfk, 5 yıl önce

BayFizyoterapist
Aday Memur
13 Ocak 2019 09:11

Fotokopicisin işte.Simdi sana makro iktisat ne diye sorsam bilmezsin :)
gündenkalan, 5 yıl önce
İibf'ye bakış açısı bu mudur? Hukuk, muhasebe, iktisat, ekonomi, psikoloji, kamu yönetimi, idare işleyişi, ekonometri, insan kaynakları gibi derslerin hepsini birden alan, idare yöneticiliğinin kralını yapabilecek vasıflara sahip bir fakülteden mezunlara "fotokopici" ünvanı veren kişi hakimede tokmakçı gözüylemi bakar acaba?

gündenkalan
Kapalı
13 Ocak 2019 09:44

Ne diyorsunuz? Biraz zorlandığım doğrudur ama Prof. Dr. İlker Parasız'dan bizzat ders almışlığım bile var

BenAfk
Memur
13 Ocak 2019 10:08

siralaman kac bayy fizyoterapist. aşık attığın kadar var misin merak ettim

integralfxdx
Memur
13 Ocak 2019 11:39

Onların bir çoğu 2. üniversite olarak İİBF okuyan mühendislerdir.
Quetzicoatl, 5 yıl önce

Neyi domine ettiğiniz bizi ilgilendirmez. Bizim tek çabamız, kendi kadrolarımızı tekrardan alabilmek. Yazdıklarını okuyan da İİBF'lilerin 80 puanla atandığını sanacak. 90 puan alan kişinin İİBF sıralaması 500 küsürlerde. Bu da İİBF Mezunlarının KPSS'de en başarılı ilk 5 bölüm arasında olduğunu gösteriyor. Branş sıralamaları ortada, açın bakın. İşkembeden sallamayı da bırakın.

sujitsu
Kapalı
13 Ocak 2019 11:40

Masajcıya bak. 4 sene okuyup sadece masaj yapmayı öğrenen mi diyor bunu

Goldcu
Aday Memur
13 Ocak 2019 11:43

Baba ironi yaptığını bir tek sen biliyorsun galiba :) bu arada hayırlı olsun memurluğun.

BenAfk
Memur
13 Ocak 2019 11:57

o cumleyi yazacak zekada insanin memurluk kovalamasina sasmiyosun da benim ironi yaptigim mi uzak kacti . ilahi.
Goldcu, 5 yıl önce

Baba ironi yaptığını bir tek sen biliyorsun galiba :) bu arada hayırlı olsun memurluğun.

Cahtko
Şef
13 Ocak 2019 12:22

Adam fizyoterapist ama kendi deyimiyle kalkip fotokopicilerle tartışıyor. Gençler gerçekten bunun gibi beyniyle değilde g.tüyle konuşan insanlara üzülüyorum. Neyse masajdan sonra MUTLU SON varsa gelirim 🤣🤣🤣

Toplam 42 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi