Editörler : ayşegül bgm
27 Temmuz 2021 17:20

KPSS ortaöğretim puanı yanar mı?

Merhabalar, iyi günler..Ben ortaöğretim hemşire mezunuyum, 2020 KPSS ortaöğretim sınavına girdim. Bu sene de önlisans mezunu oldum. Acaba 2020 kpss ortaöretim puanım yanar mı? Tercih verebilir miyim o puanla? Teşekkürler.

Serenity05
Aday Memur
27 Temmuz 2021 19:04

Onlisans sinavina girene kadar gecerli olur puanınız yine de osymyi arayip bilgi alabilirsiniz.

emircan1
Aday Memur
27 Temmuz 2021 20:00

ösym yi aradım puanın 2 yıl geçerli olur ve bir sıkıntı olmayacağını söylediler. Ama bazı kişiler atandıktan sonra önlisans mezunuysanız hastane sıkıntı yapabilir dediler. Kafa m çok karışık, ben de bir sorun olmaz diye bu sene mezun oldum.

Serenity05, 3 yıl önce
Onlisans sinavina girene kadar gecerli olur puanınız yine de osymyi arayip bilgi alabilirsiniz.

Serenity05
Aday Memur
27 Temmuz 2021 20:07

En kötü dava açarsınız ben sıkıntı edeceklerini sanmıyorum çünkü elinizde puanınız var onlisans kpssye de girmediniz kazanılmıs hakkınız bu
emircan1, 3 yıl önce

ösym yi aradım puanın 2 yıl geçerli olur ve bir sıkıntı olmayacağını söylediler. Ama bazı kişiler atandıktan sonra önlisans mezunuysanız hastane sıkıntı yapabilir dediler. Kafa m çok karışık, ben de bir sorun olmaz diye bu sene mezun oldum.

emircan1
Aday Memur
27 Temmuz 2021 20:16

Çok teşekkür ederim cevabınız için.. önlisans mezuniyet işlemlerini başlatmadım ve bu durumda sistemde de mezun olarak gözükmüyor. Acaba okuldan ilişiğimi kesmesem herhangi bir imza vermesem sistemde mezun olarak güncellenir mi?

Serenity05, 3 yıl önce
En kötü dava açarsınız ben sıkıntı edeceklerini sanmıyorum çünkü elinizde puanınız var onlisans kpssye de girmediniz kazanılmıs hakkınız bu

Serenity05
Aday Memur
27 Temmuz 2021 20:19

Bu konu hakkında bilgim yok malesef
emircan1, 3 yıl önce

Çok teşekkür ederim cevabınız için.. önlisans mezuniyet işlemlerini başlatmadım ve bu durumda sistemde de mezun olarak gözükmüyor. Acaba okuldan ilişiğimi kesmesem herhangi bir imza vermesem sistemde mezun olarak güncellenir mi?

emircan1
Aday Memur
27 Temmuz 2021 20:24

Teşekkürler, herhangi bir sıkıntı olmaz diyorsunuz yani?

Serenity05, 3 yıl önce
Bu konu hakkında bilgim yok malesef

Serenity05
Aday Memur
27 Temmuz 2021 20:26

Eger mezuniyeti baslatmamak gibi bi şansınız varsa bekleyin ama yoksa da sıkıntı olmayacağını düşünüyorum. Lise diplomaniz elinizde mi okulda mi?
emircan1, 3 yıl önce

Teşekkürler, herhangi bir sıkıntı olmaz diyorsunuz yani?

emircan1
Aday Memur
27 Temmuz 2021 20:37

okulda maalesef.. bu sıkıntı yaratır mı?

Serenity05, 3 yıl önce
Eger mezuniyeti baslatmamak gibi bi şansınız varsa bekleyin ama yoksa da sıkıntı olmayacağını düşünüyorum. Lise diplomaniz elinizde mi okulda mi?

Serenity05
Aday Memur
27 Temmuz 2021 20:41

Alabilseniz iyi olur aslinda diploma aslı gerekecek çünkü noter onayli evrak eksikliginden sıkıntı çıkarabilirler sadece
emircan1, 3 yıl önce

okulda maalesef.. bu sıkıntı yaratır mı?

emircan1
Aday Memur
27 Temmuz 2021 20:43

edevletten de çıkarabiliriz ama olmaz mı?

Serenity05, 3 yıl önce
Alabilseniz iyi olur aslinda diploma aslı gerekecek çünkü noter onayli evrak eksikliginden sıkıntı çıkarabilirler sadece

Serenity05
Aday Memur
27 Temmuz 2021 20:44

Atanacagınız kuruma sorarsiniz kabul ediyolarsa olur etmezseler okulunuzdan alıp asıllarını yaptırdıktan sonra geri verebilirsiniz
emircan1, 3 yıl önce

edevletten de çıkarabiliriz ama olmaz mı?

emircan1
Aday Memur
27 Temmuz 2021 20:46

çok teşekkürler cevaplarınız için.. umarım bir sıkıntı olmaz ya

Serenity05, 3 yıl önce
Atanacagınız kuruma sorarsiniz kabul ediyolarsa olur etmezseler okulunuzdan alıp asıllarını yaptırdıktan sonra geri verebilirsiniz

Serenity05
Aday Memur
27 Temmuz 2021 20:49

Sizin kazanılmış hakkınızı kimse elinizden alamaz gerekirse ısrarcı olun mahkeme yoluna giderseniz zaten hertürlü haklısınız. Rica ederim bu arada puaniniz kacti?
emircan1, 3 yıl önce

çok teşekkürler cevaplarınız için.. umarım bir sıkıntı olmaz ya

emircan1
Aday Memur
27 Temmuz 2021 21:04

mahkeme işleri uzun sürer ya, umarım oraya gelmez bu iş. Puanım 83,5 sıralama 3800

Serenity05, 3 yıl önce
Sizin kazanılmış hakkınızı kimse elinizden alamaz gerekirse ısrarcı olun mahkeme yoluna giderseniz zaten hertürlü haklısınız. Rica ederim bu arada puaniniz kacti?

Serenity05
Aday Memur
27 Temmuz 2021 23:01

Umarım oraya gelmeden halledersiniz ısrarcı olursanız sanmıyorum geri cevirsinler
emircan1, 3 yıl önce

mahkeme işleri uzun sürer ya, umarım oraya gelmez bu iş. Puanım 83,5 sıralama 3800

emircan1
Aday Memur
27 Temmuz 2021 23:22

umarım, tekrardan teşekkürler.

Serenity05, 3 yıl önce
Umarım oraya gelmeden halledersiniz ısrarcı olursanız sanmıyorum geri cevirsinler
Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi