Editörler : Pangaea
06 Kasım 2012 10:59

Velhasıl herkes için kadro var bir vekiller için bişey yok.....

---------------------

gerko87
Aday Memur
07 Kasım 2012 17:13

Evet herkeze kadro verildi biz vekillere fırsat bile verilmiyor. Fahrilere melelere kadro verildi.Sözleşmelilere az da olsa kadro şansı verildi neden bize yok. Bi yerde okumuştum diyanet vekillere sıcak bakmıyormuş kadro için.. Halbuki bizler diyanetin can simidiyiz deneyimli, bilgili, yerini bilen imam adaylarıyız neden sıcak bakılmıyormuş anlamıyorum. Bizlerinde çoluk çocugu var hanımı var bakmakla yükümlü olduğu evi var. Süremiz bitecek yeni bi vekillik sınavı açılırmı acaba kazanıpta yerleşirmiyiz acaba derdi yetiyor bizlere..Hadi kadroyu geçtim en azından sözleşmeliye geçirseler ne olur yani.Üvey evlat muamelesi görmek çok zormuş arkadaşlar.Bizde birlik olalım bizde bişeyler yapalım bizimde sesimiz duy Başbakanım..Alah rızası için sesimizi duy Başbakanımmmm...

beetle_106
Kapalı
07 Kasım 2012 18:43

hocam .....vekillere her yıl kadro veriliyor ...daha geçen hafta 4100 kadro verildi...sınavlara girin ....kadroyu alın......ben kendimden biliyorum....beklemekle kadro gelmiyorr ..sınavlara girmeden mümkün degil hocam

gerko87
Aday Memur
07 Kasım 2012 23:16

Peki niçin şartsız şurtsuz bazı bölümler doğruca kadroya geçeiriliyor ben ondan bahsediyorum onlarıda sınava tabi tutsalardı. Bizde elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Eşitlik istiyoruz o kadar.. Hakkımızda hayırlısı inşallah sabır ve dua....

08 Kasım 2012 09:19

inşalah kadrolu olan vekilleri bile gorev atarlar cunku daha cok hakedenler yeterlgı kpss lisans dıploması olanlara cok haksızlık var.vekıl torpılle kazanyor bedava kadro armut piş agzıma dus.yuce rabbım bunun hesabını mutlaka soracak

segah888
Aday Memur
08 Kasım 2012 10:39

Arkadaş herkes biliyormuş gibi konuşmasın nerde VEKİL alımı olmuş nerde, diyanet olmuş hıyanet bize desteklemeye kalkışmayın yok 4000 yok 5000 vekil kadroya alınmış nerde varda biz mi görmedik . ALLAH ALLAH....!

beetle_106
Kapalı
08 Kasım 2012 11:15

4100 kadro verildi derken vekillere direk kadro verildi demedim sen anlamadın ordaki ince noktayı.....diyanet 4100 kadrolu alıma çıktı ...yani dolaylı yoldanda olsa vekillerede kadro verildi sayılır ama nasıl sayılır ....sınavlara girersin kadrolu atanırsın al işte vekillere kadro verilmiş oldu...anladınmı segah kardeş....gerko kardeş.. 2010 yılında vekil olanları sınavla sözleşmeli kadroya aldılar......sonra sözleşmelileri geçen yıl direk kadroya aldılar daha sonra fahri kuran kursu hocalarını sınavla kadroya aldılar...yanii sırasıyla ilk önce vekilleri sonra sözleşmelileri sonrada fahrileri kadroya aldılar......nerde haksızlık........üçünede sırayla kadro verdiler........sen yeterliligi girip alacagına kadrolu sınavlaına girip atanacagına ......meclisten kadro bekliyosun...

gerko87
Aday Memur
08 Kasım 2012 14:01

Nerde bi vekil bi fahri gördünüz hemen bu tarz yorumlar.Çok teşekkür ederim arkadaşlar temennileriniz sizin içinde geçerli olsun.......

beetle_106
Kapalı
08 Kasım 2012 14:04

hocam bizlere kızıyosun ama dogru olan bu bende vekildim 2 yıl vekillik yaptım bizde bekledik kadro çok ugraştık ama sonuçta ne oldu sınavlara girdik ve kadroya böyle geçtik....eger siz meclisten diyanetten vekilllere kadro verilecek diye bekleyeceginiz yerde çalşıp sınavlara girseydiniz eminim şimdiye çoktan kadroluydunuz hocam...bence bunu deneyin...bak devamşlı imam alınıyorr daha ramazanda 7 bin alım oldu şimdide 4100 alım varr ...

gerko87
Aday Memur
08 Kasım 2012 16:21

Sayın hocam böyle konuşmayın boş boş oturduğumuzu düşünüyorsunuz galiba. Bizde elimizden geleni yapıyoruz. hayatın getirdiği bazı olaylardan yaşadığımız bazı zor durumlardan dolayı hala aynı yerdeyiz. Muhakkakki herkezin hayatında zorluklar vardır ve bazı şeylere önemli dönüm noktalarına engel oluyordur. Bende bazı şeyler yaşadım ve istediğim yere gelemedim ama yılmadım yola devam ediyorum kendi çabalarımla.. Ama eşit davranılmasını istiyorum anlatabildimmi.1 senedir görevdeyiz.. Yolun başındayız belki ama işte Allahtan ümit kesilmez sabırla elimizden geleni yapıyoruz. Lütfen kimse kimsenin hayatını bilmeden bu tarz yorumlar yapmasın teşekkür ederimm....

beetle_106
Kapalı
08 Kasım 2012 17:04

hocam benim yazdıklarım boş degil....eger boşsa kadrolu sınavlarına giren herkes boş iş yapıyor....hocam senin sorunlarını ben bilemem dogrudur allah o zorluklarına yardımcı olsun.....benim dedigim şu vekilken direk kadro isteme devri geçti hocam artık o işin kolay tarafı.....hocam tamam hayatında zorluklarda olabilir ama bu zorluklara ragmen yinede sen sınavlar yoluyla kadro alma yoluna bak....sana şunu diyim hocam kesinlikle vekillere direk kadro vermezler bundan eminim ......belki ilerde şöyle bi çalışma olabilir yeterlilik kpss şartı isterler ve mülakatla vekilleri sözleşmeli yaparlar zaten bu yeterlilik ve kpss si olanda kadrolu sınavlarına girer..allah yardımcın olsun hocam .

gerko87
Aday Memur
08 Kasım 2012 17:22

Hocam ben sizin boş konuştuğunuzu söylemedim bizim boş boş oturduğumuzumu sanıyorsunuz dedim.. Aslında aynı şeyleri konusuyoruz ama anlatımlarımız yanlış.. Fırsat verilmesinden bahsediyorum.. Neyse daha fazla uzatmayayım Allah herkezin gönlüne göre versin Hayırlı akşamlar....

vekilmuezzin
Aday Memur
09 Kasım 2012 23:06

--Alımlar hep genel, Vekiller yine mahrum, hep ezme politikası, hep zulüm hep zulüm

segah888
Aday Memur
11 Kasım 2012 20:16

Bir yıllık vekillik yap boş...........2005 yetlerlilik al yine boş, yaranamıyoruz

vekilmuezzin
Aday Memur
13 Kasım 2012 08:32

Biz bu Vekil arkadaşlarla kusura bakmasınlar bir yere varamayız ,on kişi toplanamıyor ........

13 Kasım 2012 17:03

BUGÜN Bİ ARKADAŞ GÖRDÜM GEÇEN YIL İMAMHATİPTEN MEZUN OLDU 18 YAŞINDA VE HEMEN AYNI YIL YETERLİLİGİ ALDI VE İLK ALIMDA SÖZLEŞMELİ ATANDI 18 YAŞINDA MEMUR OLDU...YA HOCAM SİZ YILLARDIR NASIL ATANAMIYOSUNUZ BEN HAYRET EDİYORUM VALLA...ŞİMDİ BANA YAZACAGINIZ CEVABIDA BİLİYORUM SEN BİZİM HALMİZİ BİLMİYOSUN NE ZORLUKLAR ÇEKTİGİMİZİ BİLMİYOSUN FELAN GİBİ CVP LAR YAZACAKSINIZ YA HOCAM NE KADARDA ZORLUK ÇEKSENİZ ATANMAK O KADAR ZOR BİŞEY DEGİL GİR SINAVLARA KAZAN VE ATAN BU KADAR BASİT İŞTE

vekilmuezzin
Aday Memur
13 Kasım 2012 20:03

selamun aleykum hükümetimiz kadro veriyormus evet güneydoguda 1000 kadar kadro veriyormus ama biz vekilmüezzinlere yok illede 1993 teki hizbullaci ollalim illede bu ülkede tetikçi mi ollalım istedigimiz bir kadro ama yok mus bu akp dönemin de ...................

14 Kasım 2012 10:44

vekil müezzin sen git vekil hizbullahcı ol daha iyi olur....ya kardeşim hangi akla hizmet ediyosun sen ellikeremi dicez kadrolar havalarda uçuşuyor 3 ayda bir 3 bin 4 bin alım yapıyor diyanet gir bu alımlara atan sende bu kadar basit sınavları kazanamıyosan söyle ben başaramıyorum de eger ben başarırım diyorsan gir yeterlilik sınavına gir kpss ye gir mülalkata kadrolu imam ol eger kazanamıyorsan boşa ugraşma git sen vekil hizbullahcı ol...

vekilmuezzin
Aday Memur
16 Kasım 2012 18:15

Slm bir önceki yazımı silebilirim düzeltebilirim ,düükkandaydım bir yere gittim ark. sırtımı döndüm bişeyler yazmış yardımcı olursanız sevinirim .

vekilmuezzin
Aday Memur
16 Kasım 2012 18:16

nasıl ?

yunusdorado
Aday Memur
19 Kasım 2012 17:07

-Vekil Arkadaşlar biraz çaba gösterelim...hakaten ben merak ediyorum memnunmusunuz ? sözleşmeli ark. bakıyorum nasıl çalışıyorlar bizden tık yok .

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi