Editörler : Pangaea
24 Mayıs 2022 12:58

arkadaşlar büyük ihtimalle 2021 ile olacak atama yeni sezona yetişecek denildi 2022 ile alım olursa şubata kadar mülakat süreci sürer atama filan yeni sezona yetişmez şuan tartışma konusu hangi yıl degil adil branş dağılımı olmalı bazı bölümlerden neredeyse hiç atama olmuyor

Nietzsche-Uludag
Aday Memur
24 Mayıs 2022 13:44

İhtiyaç bazlı olacağı için eşit veya adaletli atama imkansız
temelbilimler, 2 yıl önce

arkadaşlar büyük ihtimalle 2021 ile olacak atama yeni sezona yetişecek denildi 2022 ile alım olursa şubata kadar mülakat süreci sürer atama filan yeni sezona yetişmez şuan tartışma konusu hangi yıl degil adil branş dağılımı olmalı bazı bölümlerden neredeyse hiç atama olmuyor

Vincent34
Memur
24 Mayıs 2022 14:40

yeni sezona yetişecek diyor 2022-20233 eğitim öğretimin içinde olacak yani), 2023 e kadar bitecek yani, 2022 ataması yüzde 99 muhtemeldir, 2021 -2022 ortak olacak bunu kabullenin artık, boşa gazeller okumayın, hakkaniyet olan 2022 ile olacak atamadır ve de bu şekilde olacaktır..

temelbilimler, 2 yıl önce

Vincent34
Memur
24 Mayıs 2022 14:42

Atanacak öğretmenleri 2022-2023 öğretim yılına yetiştireceklerini ifade etti.

bu ne demek, herkes kendi şeyine yorumluyor.

e-v-r-e-n-a-d-u
Şube Müdürü
24 Mayıs 2022 15:20

senin gibi okuduklarını kendine göre yorumlayan başka biri görmedim.

2022-2023 e yetişecek demek 2022 Eylül'de göreve başlayacaklar anlamına gelir.

Sana kalsa 2023 Haziran'a bile kalabilir...

Vincent34, 2 yıl önce

yeni sezona yetişecek diyor 2022-20233 eğitim öğretimin içinde olacak yani), 2023 e kadar bitecek yani, 2022 ataması yüzde 99 muhtemeldir, 2021 -2022 ortak olacak bunu kabullenin artık, boşa gazeller okumayın, hakkaniyet olan 2022 ile olacak atamadır ve de bu şekilde olacaktır..

goztepe1923
Memur
24 Mayıs 2022 15:41

kendi diline okuduğunu anlamada niye sonuncu sırada Türkiye bu mesaja bakarak anlayabilirsiniz :D

Vincent34, 2 yıl önce

Vincent34
Memur
24 Mayıs 2022 15:41

2022-2023 başına yetişecek diye bir ibare yok, bu öğretim yılı içerisinde herhangi bir atama bu döneme yetişmiş olur anlayamadın mı:D

ayrıca senin dediğin ne çıktı da şimdi konuşmaya yüz buluyorsun, ocaktan itibaren her ay ek atama oluyor üstelik 10 bini de anaokul öğretmeni, hayalperest, sen 2022 ye çalış iyi puan alırsan eylülde beraber başvururuz, yoksa 2021 puanın ile işin zor çünkü sıralaman 9.999 ve 10.000 atama olmayacak :D

e-v-r-e-n-a-d-u, 2 yıl önce

senin gibi okuduklarını kendine göre yorumlayan başka biri görmedim.

2022-2023 e yetişecek demek 2022 Eylül'de göreve başlayacaklar anlamına gelir.

Sana kalsa 2023 Haziran'a bile kalabilir...

Vincent34
Memur
24 Mayıs 2022 15:42

evet seni görünce anlıyoruz neden böyleyiz diye:) zamanı gelince anlarsın, kpss başvuruları başlamış ayrı atama hayalinde bu zekiler:)

goztepe1923, 2 yıl önce

kendi diline okuduğunu anlamada niye sonuncu sırada Türkiye bu mesaja bakarak anlayabilirsiniz :D

GS SAHADAN
Aday Memur
24 Mayıs 2022 23:37

Yatmadan extasia mi kullaniyonuz ne yapiyonuz bu nasıl kafa hala karma diyolar

e-v-r-e-n-a-d-u
Şube Müdürü
25 Mayıs 2022 08:07

1 hafta daha sabret şu KPSS başvuruları bitsin, millet ödemelerini yapsın takvim yolda.

Sen 2022 sınavına girerken yan sandalyelerin boş olacak sebebini sınav anında çok düşünme..

10 Bini Okul Öncesi olmak üzere toplam 30 bin alım hayırlı olsun diyorum.

Vincent34, 2 yıl önce

2022-2023 başına yetişecek diye bir ibare yok, bu öğretim yılı içerisinde herhangi bir atama bu döneme yetişmiş olur anlayamadın mı:D

ayrıca senin dediğin ne çıktı da şimdi konuşmaya yüz buluyorsun, ocaktan itibaren her ay ek atama oluyor üstelik 10 bini de anaokul öğretmeni, hayalperest, sen 2022 ye çalış iyi puan alırsan eylülde beraber başvururuz, yoksa 2021 puanın ile işin zor çünkü sıralaman 9.999 ve 10.000 atama olmayacak :D

GS SAHADAN
Aday Memur
25 Mayıs 2022 11:41

Zaten 2022 kpss sonuçlarının açıklanması eylülü buluyo bakan yazın başvuruları alacaz diyo karma falan yok kpss bavurulari bitsin yayınlayacaklar takvimi zaten

sistem1984
Şef
25 Mayıs 2022 12:45

Yorma hocam kendini. İşlerine geldiği gibi yorumluyorlar. Tüm haberlerde 2022-2023 eğitim öğretim yılı başında atanan öğretmenler okullarında olacak diyor. Onlarda biliyor öyle olacağını ama işlerine gelmiyor.
GS SAHADAN, 2 yıl önce

Zaten 2022 kpss sonuçlarının açıklanması eylülü buluyo bakan yazın başvuruları alacaz diyo karma falan yok kpss bavurulari bitsin yayınlayacaklar takvimi zaten

sayfa01
Aday Memur
25 Mayıs 2022 13:24

KPSS başvurularının son günü olan 6 hazirana kadar atama duyurusu ve takvim gelmezse 2022 KPSS ye müracaat için aşağıdaki sınav ücretlerini ödemek zorunda kalacağız.Dua edelim de 6 hazirandan önce atama duyurusu gelsin. İnşaallah atama duyurusu gelecek..

KPSS Genel Yet-Gen.Kül.Oturumu/Eğitim Bil.Oturumu (Her Bir Oturum İçin) : 115,00 TL

KPSS Alan Bilgisi Sınavları (Her Bir Oturum İçin) : 80,00 TL

ÖABT (Her Bir ÖABT Alanı İçin) : 115,00 TL

GS SAHADAN
Aday Memur
25 Mayıs 2022 17:13

Atama duyurusunun 6 hazirandan sonra geleceğini düşünüyorum zaten amaçları o ne kadar fazla ücret yatirsak devlet için o kadar iyi zaten bu kadar bekletmelerinin sebebide bu bence

Vincent34
Memur
26 Mayıs 2022 09:52

hayalperest öncelikle 10 bin anaokulu yerine 10 bin başka bişi alacağın kesin,

ayrıca hiçbir halt bilmeden konuşuyorsunuz:

daha Resmi Gazetede kadro dağılımı yayımlanmamış, boş boş konuşuyorsunuz, önce kadro verilir sonra ilana çıkılır,

çok hayal kurmayın, ekonomi çok iyi değil, toplu/karma ve yüksek atama seçim öncesi Devlet için de iyi olacaktır. 2022 den sonra tekrar atamaya mı uğraşacaklar, saksıyı çalışıtırın.

bilip bilmeden çocuklar gibi tekrar tekrar aynı şeyleri söylemeyin, meb e verilen kadro yok daha CB nin önünde, adam ilana çıkacak yarın diyor:)

zaten kesin bişi olsa Memurlar net haber yapar, baksanıza umurlarında değil, hayal kuran sizsiniz çünkü,

Bakan atama olacak diyor, olacak doğru 2022 içinde olacak, boş boş konuşmayın.

9999. sıradaki adam 10.000 branş ataması olsun da atanayım diye saçmalıklar üretiyor 7 aydır, herkes de bunun peşine gidiyor, siz öğretmen olacaksınız çocuk gibi davranmayın.

1 hafta daha sabret şu KPSS başvuruları bitsin, millet ödemelerini yapsın takvim yolda.

Sen 2022 sınavına girerken yan sandalyelerin boş olacak sebebini sınav anında çok düşünme..

10 Bini Okul Öncesi olmak üzere toplam 30 bin alım hayırlı olsun diyorum.

sistem1984
Şef
26 Mayıs 2022 10:45

2022 nin ilk altı ayının kadro dağılımı belli. Diğer kurumlar 2022 kadro hakkını kullandı, bir tek MEB kullanmadı. Şimdi diyeceksin ki e 15 atama. O atama 2021 bütçesinin ikinci altı ay kadro dağılımına göre verildi ancak ataması 2022 de yapıldı. Şu bir gerçek tamamlanmış bir çalışma var. Eskiden olsa daha erken açıklanırdı ama artık Cumhurbaşkanı onayı olmadan açıklama yapılmıyor kimse buna cesaret edemiyor (Bakanın kendisi bile). Çoğu kurum onaylanan atamasını kendi ilan ediyor ama işte konu öğretmenlik ataması olunca işin siyasi boyutu ön plana çıkıyor. Cumhurbaşkanı atamayı kendi duyurmak istiyor. Senin niyetin bu saaten sonra sadece 2022 ye atama verilmesi ya da en kötü ihtimalle karma olması.2021 liler umut etmekte ve atama istemekte haklı çünkü atanmak için ellerinde bir puan var. Ama sen sadece umut edebilirsin çünkü daha sınava girmedin ve aldığın bir puan yok ortada. Üstelik bakan karma olmayacak dedi ve sen de bizim gibi iyi takip ediyorsun süreci. Neyin ne olduğunuda iyi biliyorsun. Bir iki haftaya her şey netleşir.

Vincent34, 2 yıl önce

daha Resmi Gazetede kadro dağılımı yayımlanmamış, boş boş konuşuyorsunuz, önce kadro verilir sonra ilana çıkılır,

çok hayal kurmayın, ekonomi çok iyi değil, toplu/karma ve yüksek atama seçim öncesi Devlet için de iyi olacaktır. 2022 den sonra tekrar atamaya mı uğraşacaklar, saksıyı çalışıtırın.

bilip bilmeden çocuklar gibi tekrar tekrar aynı şeyleri söylemeyin, meb e verilen kadro yok daha CB nin önünde, adam ilana çıkacak yarın diyor:)

zaten kesin bişi olsa Memurlar net haber yapar, baksanıza umurlarında değil, hayal kuran sizsiniz çünkü,

9999. sıradaki adam 10.000 branş ataması olsun da atanayım diye saçmalıklar üretiyor 7 aydır, herkes de bunun peşine gidiyor, siz öğretmen olacaksınız çocuk gibi davranmayın.

e-v-r-e-n-a-d-u
Şube Müdürü
26 Mayıs 2022 13:56

Daha elinde puanın yok, seninkisi doğmamış çocuğa don biçmek... burada vakit kaybedeceğine otur da 2 soru fazla çöz.

Kendini yırttın parçaladın karma atama olsun diye. Yetkililer senin ağzına bakarak mı atama yapacak?

Vincent34, 2 yıl önce

sayfa01
Aday Memur
07 Haziran 2022 10:39

Milli Eğitim Bakanının son(07.06.2022) açıklaması "Milli Eğitim Bakanı olarak kabinede Sayın Cumhurbaşkanımızla görüşmeden böyle bir açıklama yapmamız mümkün değil. Takvimini tüm hazırlıklar bittiği zaman Sayın Cumhurbaşkanımız açıklayacak. Öğretmenlerimiz rahat olsunlar öğretmen ataması olacak 2022-2023 yılına da bunu yetiştireceğiz." Beklemeye ve sabretmeye devam...

Vincent34
Memur
07 Haziran 2022 11:00

puanım var ama daha da yükselteceğim bilmediğin yere konuşma, 2022-2023 dönemine yetişecek atamada beraber atanmak dileğiyle:D

Daha elinde puanın yok, seninkisi doğmamış çocuğa don biçmek... burada vakit kaybedeceğine otur da 2 soru fazla çöz.

Kendini yırttın parçaladın karma atama olsun diye. Yetkililer senin ağzına bakarak mı atama yapacak?

taklasiguzel
Kapalı
07 Haziran 2022 14:40

Yani başlığa ek atama diye yazan arkadaş bence boşuna ümitlenmesin. Bu ek atama filan değil besbelli normal bir atama dönemi. Ek atama için sınav yapılmaz.

Toplam 109 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi