Editörler : swat3410E.Kayı Han
20 Ocak 2020 22:01

POMEM sağlık muayene

arkadaşlar pomem veya paem de sağlık muayenesinde neye bakıyolar hangi testleri yapıliyor yardımcı olur musunuz

younus18
Aday Memur
20 Ocak 2020 23:03

Kardeşim aklına ne gelirse kan veriyorsun efor testi ekg piskiyatri üroloji cildiye dahiliye ultroson mr aklına ne geliyorsa

kangrenn
Aday Memur
20 Ocak 2020 23:04

sigara içmeden sıkıntı olur mu kardesim belli olur mu testlerde
younus18, 4 yıl önce

Kardeşim aklına ne gelirse kan veriyorsun efor testi ekg piskiyatri üroloji cildiye dahiliye ultroson mr aklına ne geliyorsa

Nevol
Şube Müdürü
21 Ocak 2020 17:16

Nöroloji ve psikytr neye bakio

21 Ocak 2020 17:44

mr yok

younus18, 4 yıl önce

Bilgiplatform
Aday Memur
21 Ocak 2020 17:48

Nöroloji el ayak kordinasyon uyumuna bakıyor. Genelinde bakmadan direk imza atıyor. Psikatri ilaç geçmişine bakıyor yeşil reçete ile alınan ilaç varsa elenme sebebi olarak kabul ediyor

subayadayadayıı
Aday Memur
21 Ocak 2020 18:21

Olur kardesim acilen sigarayı birakman lazım

kangrenn, 4 yıl önce
sigara içmeden sıkıntı olur mu kardesim belli olur mu testlerde

kangrenn
Aday Memur
21 Ocak 2020 18:37

hocam peki duztabanliga çok dikkat ediliyor mu
subayadayadayıı, 4 yıl önce

Olur kardesim acilen sigarayı birakman lazım

ErsnErd2
Kapalı
21 Ocak 2020 19:07

Üroloji için bir bilginiz var mı arkadaşlar? Hematüri mevcut bende yani idrarda kan mevcut bununla alakalı yönetmelikte birşey göremedim bilginiz var mı ?

subayadayadayıı
Aday Memur
21 Ocak 2020 19:09

Sıgara olayı şakaydı düz tabanlık hakkında bi bilgim yok subaylıkta elenen olmuştu ama polislikte nasıl bilmiyorum

kangrenn, 4 yıl önce
hocam peki duztabanliga çok dikkat ediliyor mu

subayadayadayıı
Aday Memur
21 Ocak 2020 19:10

Aynısı bendede var eritrosit 14 cıktı 0 olması gerekiyormuş tanı yazdı subaylıkta ama sorun olmadı sağlam raporu aldım polisliktede sıkıntı olmaz

ErsnErd2, 4 yıl önce
Üroloji için bir bilginiz var mı arkadaşlar? Hematüri mevcut bende yani idrarda kan mevcut bununla alakalı yönetmelikte birşey göremedim bilginiz var mı ?

Mehmetarslan01
Kapalı
21 Ocak 2020 19:47

hocam hastalık geçmişine bakıyor mu peki. nöroloji
Bilgiplatform, 4 yıl önce

Nöroloji el ayak kordinasyon uyumuna bakıyor. Genelinde bakmadan direk imza atıyor. Psikatri ilaç geçmişine bakıyor yeşil reçete ile alınan ilaç varsa elenme sebebi olarak kabul ediyor

Nevol
Şube Müdürü
21 Ocak 2020 20:17

Teşekkürler mehmet

Bilgiplatform
Aday Memur
21 Ocak 2020 22:10

Hastalık geçmişi ancak aynı hastahaneye denk gelirsen görebilir. Senin sıkıntınneydi ?

mrt353
Aday Memur
21 Ocak 2020 22:34

Ozaman dostum psiyatri nasil gorecek ayni hasthane degilse gecmisi son 2 yili

Bilgiplatform
Aday Memur
21 Ocak 2020 22:44

Psikiyatri ilaç geçmişine bakar kardeşimeğer yeşil reçete ile alınan ilaç var ise saglam alamaz. Arkadasın sordugu hastalık geçmişi. Örneğin bende A hastanesinde böbrekte nefrit hastalığı teşhis edilmiştir ama polis okulu sağlık taraması K hastahanesindedir doktor bunu göremez.

Bilgiplatform
Aday Memur
21 Ocak 2020 22:49

Bununla birlikte her hastahane kendi tarama ve tetkiklerine bakar. Başka hastahanedeki belgeleri referans almaz. Bir öğrenci A hastahanesinde hasta olması önemli değildir. Eğer K hastahanesinde de o hastalık çıkarsa problem demektir

Nevol
Şube Müdürü
22 Ocak 2020 19:11

Bence de baz almasınlar grip için acile gittim aile hekimi tanıya anemi yazmış ya kan tahlili mi yaptın gördün ya aile hekimi değiştirme sebebi zaten gıcık bi adam neyse

Nevol
Şube Müdürü
22 Ocak 2020 19:16

Bilgiplatformu çok Sağ ol

hülya toprakk
Yasaklı
23 Ocak 2020 11:25

Heyet şeklinde ilerler. Her alanda belli şartları taşıman beklenir ki bu şartlar Emniyet Teşkilatı Sağlık Şartları Yönetmeliği ile belirlenmiştir. Konu ile ilgili olarak şunlara da bir göz atarsan kafanda şekillenecektir.

---

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi