Editörler : Pangaea
«232425262728293031323334»

sanrıtr
Aday Memur
12 Ocak 2019 09:49

6 subatta mulakati olan varmi

Zkkmoloji
Kapalı
12 Ocak 2019 11:11

S.a arkadaşlar elimden geldiğince takip ediyorum sayfayi. Benim de 5 şubat; fakat anlamadığım bisey var her gün bi bölüm mu giriyor mülakata yani?? Karma olduğunu dusunuyorum ama bilmiyorum.

violetter
Şube Müdürü
12 Ocak 2019 11:53

hocam attım mesaj size ama. bakmıyo musunuz?

neolakii, 5 yıl önce

gönderdim hocam

neolakii
Aday Memur
12 Ocak 2019 12:24

gönderdim hocam

violetter, 5 yıl önce

hocam attım mesaj size ama. bakmıyo musunuz?

violetter
Şube Müdürü
12 Ocak 2019 14:03

attım hocam adresi bekliyorum

neolakii, 5 yıl önce

gönderdim hocam

Hatice.D.
Aday Memur
12 Ocak 2019 14:12

Benim de 6 şubat

sanrıtr, 5 yıl önce

6 subatta mulakati olan varmi

Ytozu
Kapalı
12 Ocak 2019 15:16

Arkadaşlar kafama bişey takıldı. Ben mülakatta yalan söyledim. Ama istemdışı oldu. Heyecandan herhalde. Çünkü hiç sevmem yalanı ama ağzından çıktı öyle.Kaç gündür kötüyüm pişman oldum. Yalanın şu ünide isteğe bağlı hazırlık okudum dedim. Peki geçtim mi deyince evet dedim. Ama ben geçemedim. Çünkü 1 2 adet sınava geç kalmıştım sonra da geçemem diyip gitmemiştim. Ama sonra geliştirdim. Fakat geçemedim. Ama mülakatta öyle söyledim. Çok pişmanım. Bi sorun olur mu sizce?

12 Ocak 2019 16:25

Komisyondan biri burayı takip ediyorsa şimdi sorun olur. :)

Yazılı olarak kuruma verdiğin evrakların arasında bir beyanın yoksa sözlü olarak söylediğin şey (komisyonunda aklında kalmayacağını veya söylediğini not etmediklerini ümit ediyorum) pek sorun olacağını düşünmüyorum.

Ytozu, 5 yıl önce

Arkadaşlar kafama bişey takıldı. Ben mülakatta yalan söyledim. Ama istemdışı oldu. Heyecandan herhalde. Çünkü hiç sevmem yalanı ama ağzından çıktı öyle.Kaç gündür kötüyüm pişman oldum. Yalanın şu ünide isteğe bağlı hazırlık okudum dedim. Peki geçtim mi deyince evet dedim. Ama ben geçemedim. Çünkü 1 2 adet sınava geç kalmıştım sonra da geçemem diyip gitmemiştim. Ama sonra geliştirdim. Fakat geçemedim. Ama mülakatta öyle söyledim. Çok pişmanım. Bi sorun olur mu sizce?

ceko08
Aday Memur
12 Ocak 2019 16:54

Mulakattan once doldurulan formu mulakata girmeden once alan oluyor mu yoksa direk komisyonami verdi

zLkF11
Daire Başkanı
12 Ocak 2019 17:29

Sınava giriş belgenle beraber orda görevli olan arkadaşlar senden formu alıyorlar. İçeriye götürmüyorsun yani.

ceko08, 5 yıl önce

Mulakattan once doldurulan formu mulakata girmeden once alan oluyor mu yoksa direk komisyonami verdi

ceko08
Aday Memur
12 Ocak 2019 18:03

Sagolasin hocam bilgiler icin.

zLkF11, 5 yıl önce

Sınava giriş belgenle beraber orda görevli olan arkadaşlar senden formu alıyorlar. İçeriye götürmüyorsun yani.

Vito28
Aday Memur
12 Ocak 2019 18:46

IIBF li arkadaş vardı forumu soruya boğacaklardı:):)

burak677
Şef
12 Ocak 2019 18:54

Sizin bölüm ve sıralamanız kaç acaba ?

zLkF11, 5 yıl önce

Yazamadım kusura bakmayın. Arkadaşa katılıyorum. Öyle güleryüz vs beklemeyin sanki adamları silah zoruyla orda oturtmuşlar. Çalışanlar için evet çok cana yakın insanlar kimine fotokopi de yardımcı oldular çay ikram ettiler kuru pasta vs. Bana sorulan soruları söyleyeyim

1. Öğrenciyken nerde kaldın

2. Kayserinin manevi şahsiyetlerini say

3. Takip ettiğin dergi oldu mu varsa hangileri

4. Güncel takip ettiğin gazete veya haber sitesi ve köşe yazarları hangileri

5. Hastalıktan görevden alınan cumhurbaşkanı kimdir

6. Karikatür okur musun takip ettiğin karikatüristlerin adları ne?

7. Hangi yazar ve şair sendika faaliyetlerinde bulunmuştur

8. Diriliş nesli kelimesi sana ne ifade ediyor ve hangi şair tarafından kullanılmıştır

9. Kitap okur musun hangi yazarları okursun ve hangi tarz kitapları okursun

10. İl genel meclisi n3 zaman toplanır

11. Tbmm nin uluslararası imzaladığı ilk antlaşma

12. Aday memurun işten çıkarılma sebepleri nelerdir

13. Kıyam nedir? Kelime anlamını açıkladım sonra dinde kıyam nedir diye soruldu?

Sanırım 25 dk yakın içeride kaldım.

zLkF11
Daire Başkanı
12 Ocak 2019 18:58

Bölüm Edebiyat. Sıralama 5. sıradaydım mülakat için. Gerçi arkadaşın dediğine göre benden önde olan biri öğretmenliği kazanmam kesin gibi demiş onu da saymazsak 4 :)

burak677, 5 yıl önce

Sizin bölüm ve sıralamanız kaç acaba ?

zLkF11
Daire Başkanı
12 Ocak 2019 18:59

Rica ederim hocam. Kolay gelsin mülakatta

ceko08, 5 yıl önce

Sagolasin hocam bilgiler icin.

alkangkn
Aday Memur
12 Ocak 2019 21:21

hocam grup nerde ? nasıl bakabiliriz gruba
GülcanAkin, 5 yıl önce

arkadaslar iski mulakat soru cevap diye dace grubu olusturdum ordan soru

soru cevap yapalim

ilithia
Kapalı
12 Ocak 2019 23:03

Arkadaşlar mahalli idareler yönetmeliğine nereden ve nasıl çalışıyorsunuz? Daha önce burada bazı kanunların numaralarını yazan arkadaşlar olmuştu ancak o kanunlardan bir tanesi bile 44 sayfa görünüyor. Sizlerin çalışma için bir önerisi var mıdır?

Ulusİliş
Memur
12 Ocak 2019 23:09

Arkadaşlar merhaba, mülakata girenlere basit bir sorum olacak bilgi verebilirseniz sevinirim. Sınav giriş belgesinde bulunan fotoğraf kısmına fotoğraf yapıştırmak zorunlu mu, yapıştırmayanlar olduysa görevliler bu konuda bilgi verdi mi

marseroz
Aday Memur
12 Ocak 2019 23:39

merhaba .evet fotograf yapıştırmamızı istiyorlar.eğer fotograf yapıstırmadıysanız orada yardımcı oluyorlar.yapıstırı ve makas verenler oluyor

Ulusİliş, 5 yıl önce

Arkadaşlar merhaba, mülakata girenlere basit bir sorum olacak bilgi verebilirseniz sevinirim. Sınav giriş belgesinde bulunan fotoğraf kısmına fotoğraf yapıştırmak zorunlu mu, yapıştırmayanlar olduysa görevliler bu konuda bilgi verdi mi

neolakii
Aday Memur
12 Ocak 2019 23:43

Vatandaşlık kitaplarında idare hukuku kısmı olabilir bence

ilithia, 5 yıl önce

Arkadaşlar mahalli idareler yönetmeliğine nereden ve nasıl çalışıyorsunuz? Daha önce burada bazı kanunların numaralarını yazan arkadaşlar olmuştu ancak o kanunlardan bir tanesi bile 44 sayfa görünüyor. Sizlerin çalışma için bir önerisi var mıdır?

Toplam 1365 mesaj
«232425262728293031323334»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi