Editörler : oto-danisman-expert

lemforder
Aday Memur
14 Nisan 2021 18:38

Bşr ay sonra mı oluyor yemin zamanı. Bu işi yapan birinin blogu vlogu var mı acaba

Mucahıt611
Aday Memur
14 Nisan 2021 19:44

Evet bir aydır intibak eğitimi. Ardından okula başlarsın ve gittiğin her gün için eğer ayrılırsan tazminat ödersin.

lemforder, 3 yıl önce

Bşr ay sonra mı oluyor yemin zamanı. Bu işi yapan birinin blogu vlogu var mı acaba

lemforder
Aday Memur
14 Nisan 2021 20:26

teşekkürler bu konuda bilgi edinebileceğim bir kaynak bulamıyorum . önerebileceğiniz bir yer var mı

Mucahıt611
Aday Memur
14 Nisan 2021 20:50

Forumda birçok konu ve subay astsubay komutanlarımız var eğer konuları takip edersen görebilirsin. Veya buraya da yazabilirsin gören biri illa ki olur.

lemforder, 3 yıl önce

teşekkürler bu konuda bilgi edinebileceğim bir kaynak bulamıyorum . önerebileceğiniz bir yer var mı

Tomsawyer
Aday Memur
03 Mayıs 2021 12:49

Muhtemelen ekim ortası sonu gibi ilan gelecektir. Bu sene işleyen süreci 1 ay daha erken takip ederek süreç işler.

03 Mayıs 2021 13:07

ALES açıklanmadan öğretmen mühendislik ilanı gelmez o ilanda muhariplerden önce geliyor fikir vermesi açısından söylüyorum tahminimi

Sayin bey 06
Memur
03 Mayıs 2021 21:13

Maliye bölümü mezunu hangi öğretmenlik branşına başvurabilir ayrıca ales dışında yds şartı ya da yüksek lisans yapmış olma şartı varmıdır acaba bu konuda bilgi verebilirmisiniz biraz maliye mezunuyum öğretmen sınıfına hangi şartlarda başvurabilirim ?
KaradenizliUsak, 3 yıl önce

ALES açıklanmadan öğretmen mühendislik ilanı gelmez o ilanda muhariplerden önce geliyor fikir vermesi açısından söylüyorum tahminimi

Harbiyeliii
Aday Memur
03 Mayıs 2021 23:45

Bunları düşünme kpss çalış sıralamaya girmeye bak

09 Mayıs 2021 03:20

İlanlar geldiği zaman edebiyat öğretmenliği için başvuracak var mı arkadaşlar? Ales'li veya kpss'li ilana.

SEKÜLER
Aday Memur
09 Mayıs 2021 16:24

Bekçi alır gibi dışarıdan subay alınmasın..Eski sistem çok daha iyiydi..

09 Mayıs 2021 16:39

Eskidende dışarıdan alım oluyordu. Bide eski sorunlar olmasın diye yarı dış yarı akademi tarzı alınıyor.

SEKÜLER, 3 yıl önce

Bekçi alır gibi dışarıdan subay alınmasın..Eski sistem çok daha iyiydi..

Tomsawyer
Aday Memur
10 Mayıs 2021 17:07

Kontenjan kaç olur, kpss' de taban puan kaç olur acaba? Bir de açılacak sınıflar da önemli tabii.

Mudanyalı16
Aday Memur
18 Temmuz 2021 08:01

Arkadaşlar merhaba ben muhtemelen ilan geldiğinde askerligimi er olarak yapıyor olacağım. Bu basvurulari askerdeyken nasil takıp edebilirim? Konutanimin beni sinavlara gondermeme izin vermeme gibi durumu olabilir mi?

elbruzulas
Aday Memur
18 Temmuz 2021 10:15

Olmaz hocam her aşamaya katılabilirsiniz askerdeyken başvuran çok insan var

Mudanyalı16, 3 yıl önce

Arkadaşlar merhaba ben muhtemelen ilan geldiğinde askerligimi er olarak yapıyor olacağım. Bu basvurulari askerdeyken nasil takıp edebilirim? Konutanimin beni sinavlara gondermeme izin vermeme gibi durumu olabilir mi?

Anadolu35
Aday Memur
07 Ekim 2021 04:34

Sizce ilan ne zaman gelir ?

Fatihk7
Şef
07 Ekim 2021 11:14

Bana kalırsa kasıma girmeden ekim ortası gelir belki kasım başı belki de gelmeyebilir çünkü bu gelmesi zorunlu bi ilan değil karamsarlık yaymak istemem beyler ama her ihtimale hazırlıklı olun

Anadolu35, 3 yıl önce

Sizce ilan ne zaman gelir ?

yzrsf
Aday Memur
09 Ekim 2021 11:21

Icerdeyiz sorusu olan yazsin yardimci oluruz

2021subay
Yasaklı
09 Ekim 2021 12:20

Hocam içerde sağlık kontrolü oluyormu. Yani subay olan kişi eğitimde sağlıktan dolayı ilişiği kesilen oldu mu ya da öyle bi duyum aldınmı ?
yzrsf, 3 yıl önce

bayram23
Aday Memur
09 Ekim 2021 12:38

Bu sene Kara kuvvetlerinde subay alıminda ulaştırma ikmal gibi sınıflar açılır mi
yzrsf, 3 yıl önce

Hallowed1945
Aday Memur
09 Ekim 2021 17:04

Bu soruyu bu forumdaki kimse cevaplayamaz maalesef. Yapılacak tek şey tahmin yürütme olur. İlan yayinlanana kadar söylenilen hiçbir şeyin doğruluğu yok maalesef.

bayram23, 3 yıl önce
Bu sene Kara kuvvetlerinde subay alıminda ulaştırma ikmal gibi sınıflar açılır mi
Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi