Editörler : F16 Gökçen
«373839404142434445464748»

cenggb
Aday Memur
19 Ocak 2019 01:24

İşe giriş evrakları şeklinde iletilen belgede "Yetkili sağlık kuruluşlarından ?Türkiye?nin her yerinde her türlü iklim koşullarında görev yapmasına engel olabilecek bir hastalığı bulunmadığı? na ilişkin alınacak Sağlık Kurulu Raporu (Heyet Raporu, en az 7. Dr) " şeklinde yazıyor.O nedenle 7 diye biliyorum ben

Barraleye, 5 yıl önce

Anladım çok teşekkür ederim. En az 7 doktor imzası olmasi gerek demişsiniz ancak ben bugun TT den en az 5 ve bir başhekim olmasi gerektiğine dair bilgi aldim. O yüzden emin olamadım . 7 doktor imzası bilgisini sizde TT den mi edinmistiniz acaba

20 Ocak 2019 15:42

Beyler bayanlar 5600 brüt kazanıyorum çok merak ettim üzüldüğümde değer mi diye? Ne kadar teklif? :)

cenggb
Aday Memur
20 Ocak 2019 15:43

Arkadaşlar merhaba.Ankara ya yeni taşınacağım,işe yakın servisle max 20-25 dk kadar uzaklıkta olan ve yalnız yaşamaya uygun hangi semtleri tavsiye edersiniz? Tavsiyesi olan varsa çok sevinirim

maliyasarr
Aday Memur
21 Ocak 2019 00:15

Hocam merhaba, genel müdürlüğün hemen karşısı Aydınlıkevler olarak geçiyor, Ankara'nın eski semtlerinden evler de haliyle genel olarak biraz eski ancak boyutları yalnız yaşayacaklara uygun, yine yakın ve uygun semtlerden biri Güneşevler yaklaşık 10-15 dakikalık mesafe, saydığım bu ikisi muhit ve kira anlamında Ankara ortalamasındadır, bütçem daha yüksek dersen Subayevleri semtine de bakabilirsin. Genel müdürlüğün aynı hizasındaki mahalle Örnek Mahallesi orayı pek tavsiye etmem ancak yine de ev ilanlarına bir göz gezdir derim. Kolay gelsin.

cenggb, 5 yıl önce

Arkadaşlar merhaba.Ankara ya yeni taşınacağım,işe yakın servisle max 20-25 dk kadar uzaklıkta olan ve yalnız yaşamaya uygun hangi semtleri tavsiye edersiniz? Tavsiyesi olan varsa çok sevinirim

Thenewguy
Kapalı
21 Ocak 2019 11:50

5 doktor artı başhekim imzasının yeteceğine dair teyit aldım arkadaşlar sıkıntı yok.

cenggb, 5 yıl önce

İşe giriş evrakları şeklinde iletilen belgede "Yetkili sağlık kuruluşlarından ?Türkiye?nin her yerinde her türlü iklim koşullarında görev yapmasına engel olabilecek bir hastalığı bulunmadığı? na ilişkin alınacak Sağlık Kurulu Raporu (Heyet Raporu, en az 7. Dr) " şeklinde yazıyor.O nedenle 7 diye biliyorum ben

imgonnafly
Aday Memur
21 Ocak 2019 12:58

Ankara'da işe başlayacaksanız, Ankara Cerrahi Tıp Merkezi'nde Türk Telekom için olduğunu belirterek, işe giriş heyet raporu adıyla istenen raporu alabilirsiniz. Fiyatı 100 tl ve aynı gün içinde raporu veriyorlar. İstanbul'da çalışacaksanız, insan kaynaklarını arayıp hastane önerileri olup olmadığını sorabilirsiniz.

Devlet hastanelerinde fiyat 200 tl oluyor ve imza atacak doktorların kliniklerini teker teker gezmeniz gerekebiliyor.

Barraleye, 5 yıl önce

Arkadaslar merhaba ise giriş için heyet raporu isteniyor nasıl olacağı hk bilgisi olan var mi

uzmyrdm
Aday Memur
21 Ocak 2019 17:34

İstanbul anadolu yakasında oturanlar ümraniye atlas hastanesinden alabilirsiniz sağlık raporunu.. ik dan öğrendim türk telekomun ümraniye atlas hastanesiyle anlaşması varmış ordan alabilirsin dediler bana

cenggb, 5 yıl önce

elektrikcicocuk
Aday Memur
21 Ocak 2019 20:49

fiyat hakkinda bilgin var mi acaba atlas hastanesi icin?

uzmyrdm, 5 yıl önce

İstanbul anadolu yakasında oturanlar ümraniye atlas hastanesinden alabilirsiniz sağlık raporunu.. ik dan öğrendim türk telekomun ümraniye atlas hastanesiyle anlaşması varmış ordan alabilirsin dediler bana

uzmyrdm
Aday Memur
22 Ocak 2019 00:57

fiyat için 75 tl dediler..

elektrikcicocuk, 5 yıl önce

fiyat hakkinda bilgin var mi acaba atlas hastanesi icin?

Barraleye
Aday Memur
22 Ocak 2019 09:22

Arkadaslar merhaba muhendisler icin odaya üyelik belgesi isteniyor ancak benim suan aktif bir üyeliğim yok ve oda 2 hafta sonra ancak sicil oluşturulabilecegini söyledi bu hafta da evrak teslimi var konu hakkinda bilgisi olan var mıdır ?

imgonnafly
Aday Memur
22 Ocak 2019 10:08

Ben dün kayıt yaptırdım. Kayıt olduktan sonra antetli makbuz veriyorlar, mühendisler odası o makbuzun bazı şirketler tarafından üyelik belgesi olarak kabul edildiğini söyledi ama insan kaynaklarından kesin bilgi almak gerekiyor.

Mühendisler odası makbuzun geçerli sayılmaması durumunda, 2 gün içerisinde 30 tl karşılığında üyelik belgesi oluşturulabileceğini söyledi bana.

Barraleye, 5 yıl önce

Arkadaslar merhaba muhendisler icin odaya üyelik belgesi isteniyor ancak benim suan aktif bir üyeliğim yok ve oda 2 hafta sonra ancak sicil oluşturulabilecegini söyledi bu hafta da evrak teslimi var konu hakkinda bilgisi olan var mıdır ?

imgonnafly
Aday Memur
22 Ocak 2019 10:20

Az önce insan kaynaklarıyla görüştüm, antetli makbuz yeterli oluyormuş arkadaşlar.

ewyu
Aday Memur
24 Ocak 2019 20:33

Arkadaşlar wp grubu aktifse link alabilir miyim özel mesaj ile?

irresistible69
Aday Memur
25 Ocak 2019 14:04

Burada beraber yola çıktığımız adamlar, işe alındıktan sonra mesajlarımıza cevap vermez oldular. Bu kadarını beklemezdim.

Barraleye
Aday Memur
26 Ocak 2019 12:28

Arkadaşlar merhaba dün evrak teslimi icin Telekoma gittiğimde işe başlangıç tarihinin 6 Şubat olarak değiştiği bilgisi verildi Bilginize

28 Ocak 2019 17:11

arkadaşlar whatsapp linkini atabilir misiniz özelden eğer hala varsa ?

ewyu
Aday Memur
28 Ocak 2019 17:36

bende bekliyorum eğer varsa arkadaşlar.

Trinklee, 5 yıl önce

Jessicaday
Aday Memur
29 Ocak 2019 17:56

Arkadaşlar grup linkini bana da iletmenizi rica edebilir miyim?
Trinklee, 5 yıl önce

hayatzor06
Memur
31 Ocak 2019 01:30

Arkadaşlar ortalama maaş ne kdar turk telekomda mühendisler için ?

matrixnity
Aday Memur
30 Mayıs 2019 18:34

2019 ekibi burda mı ? :)

Toplam 1615 mesaj
«373839404142434445464748»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi